Харківська міськрада витратить 12 мільйонів на піар у ЗМІ, на телебаченні та радіо

Харківська міська рада оголосила тендер на 7 млн грн щодо послуги з розміщення в телевізійному ефірі новин та програм різних жанрів. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Аукціон має відбутись 28 лютого. Планується придбати 450 годин телевізійного ефіру.

Мета закупівлі зазначена – для забезпечення всебічного інформування громадян міста про найбільш важливі соціальні, суспільні та політичні події.  

Також був укладений договір на 2,62 млн грн на розміщення та просування інформаційних матеріалів з офіційного сайту міськради на радіостанціях. Договір уклали з ФОП Окунєв Денис Сергійович. Заплановано 15 600 виходів по 40 секунд на 10 радіостанціях. Загалом – 173,3 годин (624 000 секунд) радіоефіру.

Крім цього, ще 2,47 млн грн витратять з бюджету на розміщення та просування інформаційних матеріалів з офіційного сайта міськради в онлайн-медіа. Матеріали будуть стосуватися таких тем: відновлення міста (150 текстів за 650 000 грн, планується підписати договір з ТОВ “Інформаційне агентство Status Quo”, вартість розміщення одного матеріалу коштуватиме 4 333 грн), соціальний захист населення територіальної громади (100 матеріалів), створення безпечних умов життєдіяльності населення (100 матеріалів), проведення важливих інфраструктурних проєктів у місті (100 матеріалів), діяльність з питань взаємодії зі Збройними силами України та з питань підвищення іміджу Харкова на міжнародному рівні (100 матеріалів). Загальна кількість матеріалів – 550. Середня вартість розміщення одного матеріалу незалежно від теми – 4498 гривень.

#хац_контроль