“Каскад” закрили назавжди: проект за півтора мільйона гривень зробив архітектор з Чернігова

Проект капітального ремонту “Каскаду” в саду ім. Т.Г. Шевченка розробляв Артем Прощенко, досить відомий архітектор з Чернігова. Вартість проекту склала 1,487 млн.грн.

Договір між СКП “Харківзеленбуд” та ФОП Прощенко Артем Анатолійович на розроблення проектно-кошторисної документації уклали ще 19 грудня 2017 року. Проплату зробили в лютому 2018.

Крім цього, в серпні 2018 року, Артем Прощенко отримав 59,51 тис.грн. від Харківзеленбуда ще на авторський нагляд за веденням будівельно-монтажних робіт під час кап.ремонту “Каскаду” в саду ім. Т.Г. Шевченка.

Артем Прощенко є соавтором проекту культурно-освітнього центру «Замок Чагарі» в Тернопільській області.

Вартість кап.ремонту “Каскаду” на сьогоднішній день складає 56,13 млн.грн. Договір уклали з київським ТОВ “Інжинірингова компанія Планета-буд”.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 5 квітня, стало відомо, що улюблене місце харків’ян – фонтан Каскад – замурували під щаблі, і тепер вода по ним текти не буде.

Примітно, що ще рік тому, в візуалізації, фонтан Каскад був ще запланований. Але потім проект був переглянутий, за проханням Замовника.

Архітектор, Артем Прощенко, підтвердив, що переглядався проект і вносилися зміни саме за ініціативою Замовника, СКП “Харківзеленбуд”.