ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЗБЕРІГ ДЛЯ ХАРКІВ’ЯН 55 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ: ВІДМІНЕНО СКАНДАЛЬНИЙ ТЕНДЕР НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ВОДОВОДУ

 width=

10 липня тендерний комітет комунального підприємства «Харківводоканал» одноголосно проголосував за відміну процедури закупівлі щодо реконструкції водоводу від Лідного до 26 насосної станції. 

Тендерний комітет КП одноголосно відмовив в участі у процедурі закупівлі та відхилив тендерні пропозиції і ТОВ «Укртунельбуд», і ТОВ «Національні будівельні стратегії», у зв’язку з тим, що підприємства є пов’язаними особами в розумінні Закону «Про публічні закупівлі».

Харківський антикорупційний центр 4 липня опублікував, що комунальне підприємство «Харківводоканал» в результаті проведення аукціону 3 липня, має намір укласти договір щодо реконструкції водоводу від Лідного до 26 насосної станції з ТОВ «Укртунельбуд» на 54,6 млн.грн.

5 липня Харківський антикорупційний центр в телефонних розмовах та під час електронного листування намагався довести представникам тендерного комітету КП “Харківводоканал”, що процедуру закупівлі треба обов’язково відмінити. 12 липня “Харківський антикорупційний центр” відправив заяви щодо цієї процедури закупівлі в АМКУ та Державну аудиторську службу України.

Власниками ТОВ «Укртунельбуд» є ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» (98% внесок в статутному фонді) та Анатолій Павлович Гальчук (2%). Керівником ТОВ «Укртунельбуд» є Павло Анатолійович Гальчук, син Анатолія Гальчука. Власниками ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» є все той же Гальчук Анатолій Павлович (20% внесок в статутний фонд» та ТОВ «Бас-Інвест» (80%). Керівником ТОВ «Концерн «Київпідземшляхбуд» є знову ж таки Гальчук Анатолій Павлович.

Єдиним конкурентом на тендері КП «Харківводоканал» було ТОВ «Національні будівельні стратегії». Власниками ТОВ «Національні будівельні стратегії» є львів’янин Євгеній Ковтун (45% внесок в статутний фонд), одесит Костянтин Ігін (10%) та…все той же Анатолій Павлович Гальчук (45%).
Звісно, що за 3 раунди «конкурентного» аукціону жодна з двох фірм не змінили взагалі свої початкові пропозиції.