ФІРМУ, ЯКА ОТРИМУЄ ПІДРЯДИ ОДА НА РЕМОНТ ЛІКАРЕНЬ, ПІДОЗРЮЮТЬ У ЗАВОЛОДІННІ 5 МІЛЬЙОНІВ НА БУДІВНИЦТВІ ГУРТОЖИТКУ ЦЕНТРУ ПРОФТЕХОСВІТИ

 width=

Харківські правоохоронці підозрюють, що посадові особи ПП «Фасад-Сервіс» незаконно заволоділи коштами на суму 5,1 млн. грн. під час реконструкції гуртожитку профтехосвіти у м. Дергачі.

Про це стало відомо з ухвали Дзержинського районного суду від 25 січня 2018 року.

Кримінальне провадження було відкрите ще в 2016 році.

Нагадаємо, що Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо реконструкції майнового комплексу в м. Дергачі (4 черга, III пусковий комплекс) вартістю 50 млн грн.

За даними прокурора, у грудні 2016 року на банківські рахунки ПП «Фасад-сервіс» надійшли грошові кошти у сумі 23,622 млн. грн. 07.12.2016 посадові особи ПП «Фасад-Сервіс» відобразили в податковій звітності придбання у ТОВ «Сонкей» будівельного матеріалу касета композитна у кількості 2935, 25 кв. м. на загальну суму 6,3 млн. грн. Ціна поставки 1 кв.м. даної продукції по первинним документам, зареєстрованим в ЄРПН, складала 1790 грн.

Прокурор зазначив, що фактично вказану продукцію (алюмінієва композитна панель) ПП «Фасад-сервіс» було придбано у громадянина, який суб’єктом господарської діяльності не зареєстрований, по ціні 19 доларів США (515,28грн.) на загальну суму 1,51 млн. грн., шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок підприємства з ознаками «фіктивності» ТОВ «Сонкей» в сумі 6, 3 млн. грн. з подальшим поверненням різниці грошових коштів у готівковій формі фактичному власнику ПП «Фасад-Сервіс».

Зважаючи на ці обставини суд дозволив прокуратурі отримати доступ до документів, які є у власності ПП «Фасад-Сервіс».

Нагадаємо, що керівником,підписантом та власником ПП «Фасад-Сервіс» є Ковтун Назар Анатолійович.

Нещодавно Департамент капбудівництва ОДА уклав угоду з ПП «Фасад-Сервіс» щодо ремонту лікарні вартістю 15,06 млн. грн. У локальних кошторисах, які були завантажені в систему «Прозорро» вартість багатьох матеріалів була значно завищеною.

Капітальний ремонт лікарні відбувається за гроші Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації Проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».