ДОНЬКА СКАНДАЛЬНОГО ЧИНОВНИКА ХОДА, ЯКА ПРАЦЮЄ В ПОДАТКОВІЙ, ПРИДБАЛА ЕЛІТНУ АВТІВКУ ЗА ГРОШІ МАТЕРІ, ЯКИХ НЕ БУЛО В ДЕКЛАРАЦІЇ

 width=

Головний державний ревізор-інспектор ГУ ДФС України у Харківській області Ганна Дранченко придбала новенький автомобіль Toyota Camry.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни майнового стану, які чиновниця опублікувала на Єдиному державному реєстрі декларацій.


За автомобіль 2017 року випуску працівник податкової заплатила 690 тис. грн.

Вона повідомила НАЗК, що 310 тис. грн. вона отримала від продажу свого старого авто(Hyundai Accent), а 400 тис. грн. їй ніби то подарувала матір – Надія Бойко.

Варто відзначити, що Дранченко – це нове прізвище чиновниці. Минулорічну декларацію вона подавала ще, як Ганна Бойко.

Там були й вказані доходи її родичів. Так, особисто чиновниця заробила за 2016 рік 61,6 тис. грн., її матір- 71,4 тис. грн., а батько – Григорій Бойко – 105 тис. грн. Заощаджень ніхто не вказав. Тож незрозуміло звідки у її матері з’явилися 400 тис. грн. на подарунок для доньки.


Хоча дещо прояснити може той факт. Що батько Дранченко – Григорій Бойко працює у Департаменті капітального будівництва ХОДА начальником управління організації будівництва. А саме цей Департамент серед структурних підрозділів ОДА фігурує найбільше у розслідуваннях ХАЦ. Лише на
ремонті покрівлі в онкоцентрі вартість робіт завищена вдвічі.


Більше того, Григорій Бойко є обвинуваченим за фактами службової недбалості. Ця справа вже декілька років
знаходиться у Чугуївському райсуді без руху. Чиновника звинувачують якраз в тому, що він підписував «ліві» акти виконаних робіт.