НА СКАНДАЛЬНУ РЕКОНСТРУКЦІЮ МАЛИДАНИЛІВСЬКИХ ОЧИСНИХ СПОРУД ВИТРАТЯТЬ ЩЕ 10 МІЛЬЙОНІВ

 width=

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації 15 листопада уклав угоду з ТОВ «Будівельник» щодо реконструкції очисних споруд вартістю 9,98 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Роботи по реконструкції очисних споруд каналізації Малоданилівської селищної ради мають бути виконані до кінця 2017 року.

Плануються загальні будівельні роботи, монтаж обладнання, створення інженерних мереж тощо.

Роботи намагаються виконати з 2012 року, але кошти тільки освоюють без значного просування вперед. До цього року вже були проведені тендери на загальну суму 74,15 млн. грн.

З 2014 року цими оборудками зацікавилися правоохоронці.

Слідчі вважали, що вартість робіт були завищені в рази, а керівники підрядника ТОВ «Спецводстрой» діяли у зговорі з чиновниками. Зокрема, представник підприємства передав тодішньому директору Департаменту ОДА більше мільйона гривень готівкою.

На початку листопада 2015 року Департамент провів черговий тендер на Малоданилівські споруди. Його розіграли ТОВ «Бест-Р» і ТОВ «Кодем».

Формально перемогу отримало «Бест-Р», створене після оголошення про проведення торгів. Про формальність ми кажемо тому, що відразу після перемоги новим власником фірми стала Елла Кутько – засновниця ТОВ «Кодем».

А вже за кілька тижнів правоохоронці відкрили нову справу по виведенню майже 10 млн. грн.

Зараз директором «Бест-Р» опинилась Владислава Гусліста, яка була партнером радника віце-губернатора Шахненка Юзефа Броневського у «Техекс-Газ».

Тепер провели ще одні торги й не відомо чи завершиться будівництво цього довгобуду, чи за рік ХОДА виділить ще гроші.
ТОВ «Будівельник» належить Михайлу Харнаму та Леоніду Надточию. Харнам й Надточий також є власниками бази «Елат», яка розташована за містом у рекреаційній зоні поряд з Печенізьким водосховищем.

Їх конкурентом було ТОВ «Промбудінжиніринг», з якою вони нещодавно розіграли підряд на будівництво центру профтехосвіти.