Дві сумнівні, пов’язані фірми розіграли ремонт мосту через Сіверський Донець вартістю 50 мільйонів

ДП «Дороги Харківщини» уклало угоду з ТОВ «Мостстройком» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 50,88 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про капітальний ремонт мосту через р. Сіверський Донець на автомобільній дорозі С210103 Андріївка-Курган-Мілова, км 3+654.

Виявилося, що обидві фірми є пов’язаними.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Харківмістдорбуд». Засновниками є Михайло Матисєк та Сергій Пелюгін. Останній також працює технологом в ТОВ «Мостстройком».

Крім того, обидва учасника подали документи, де в казали одних й тих самих працівників: Олега Рибалкіна, Владислава Крижанова, Олександра Прокопця, Дмитра Удовиченка.

Засновником ТОВ «Мостстройком» є Ігор Москаленко.
За даними сайту «Наші Гроші», разом з Андрієм Фесівськім він є засновником ТОВ «ВП «Укрбудстальконструкція». У 2011-2013 роках Москаленко був членом наглядової ради, а Андрій Фесівській очолював ревізійну комісію вищезгаданого ПАТ «МЗБК» Михайла Беккера.

Другий засновник ТОВ «Харківмістдорбуд» Михайло Матисєк був керівником ТОВ «Підприємство «Маст-Буд», де засновником є Михайло Беккер.

За даними сайту «Блогери за добре врядування», прокуратура підозрює службовців Дніпровської міської ради у змові з ТОВ «Мостстройком», ТОВ «Маст-Буд» та ДФС України у привласненні бюджетних коштів під час капітального ремонту автодорожнього моста №2 через р. Дніпро в місті Дніпро.