ДИРЕКТОРОМ НОВОГО КП «ХАРКІВ-ПАЛИВО» СТАВ МЕНЕДЖЕР ОТОЧЕННЯ ДОБКІНА

 width=

Директором нового комунального підприємства став Сергій Селюков.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

За даними електронної декларації Селюкова, він отримував доходи від ТОВ «Реноме», ТОВ «Галлон Груп», ПП «НП Трейдінг».


ТОВ «Галлон груп» засноване Віталієм Володимировичем Гуревичем. За часів Януковича, ця компанія на тендерах часто виступала єдиним конкурентом ТОВ «Реал-НП», заснованого радником тодішнього харківського губернатора Михайла Добкіна з питань паливо-енергетичного комплексу Олегом Володимировичем Гуревичем. Олег і Віталій Гуревич прописані в одній квартирі. Олег Гуревич також входив до складу правління ВАТ «Фінантек». 50% акцій «Фінантеку»
належали батьку Михайла Добкіна.


Крім того, цю фірму пов’язували зі с
хемою «Курченко».

Зараз ТОВ «Галлон Груп» записане на мешканця Донецька Владислава Целовальника.

ПП «НП-Трейдінг» належить Дмитру Осокіну та ТОВ «Ореола» КУА.

Осокін є також засновником ТОВ «Спортивний клуб мисливців та рибалок», яке володіє понад 10 га мисливських угідь у Зміївському районі. Його партнерами там є помічник нардепа Михайла Добкіна Роман Копилов, брат екс-голови Апеляційного суду Харківської області Дмитро Кухар, Тетяна Ганжа.

Зараз засновниками КУА «Ореола» є Олександра Рудь та Олексій Коваленко.

Ця компанія володіє часткою у ТОВ «фірма «Діана», яка володіє Сумським ринком. У цьому бізнесі їх бізнес-партнером був син мера Харкова – Даніїл Прівалов.

Крім того, за даними ЗМІ, ТОВ «КУА Ореола» представляє інтереси родини нардепа Михайла Добкіна, А саме “Ореола” діє в інтересах венчурного фонду “Титул”. Статутний внесок саме в цей венчурний фонд вказав у своїй декларації за 2015 рік нардеп Дмитро Добкін.


ПП «НП-Трейдінг» використовує той самий номер телефону 380577140568, що і компанія «Трейд Оіл» Олега Гуревича.