БЛИЗЬКА ДО КЕРНЕСА ФІРМА, ЯКА ВИКОРИСТОВУЄ ТЕХНІКУ КП, ВИГРАЛА ТЕНДЕР НА ВИВЕЗЕННЯ СМІТТЯ З ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ

 width=

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Харків екоресурс» щодо вивезення сміття вартістю 734,37 тис. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договорів та проведення аукціонів, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

За ці гроші підрядник має вивезти 6350 куб.м. побутових відходів з території приватного сектору.

Цікаво, що приватний підрядник орендує базу у КП «Благоустрій», яке підпорядковується тому самому Департаменту житлового господарства, яке й проводило тендер.

У іншого комунального підприємства – КП «КВБО» ТОВ «Харків Екоресурс» вже орендує десятки одиниць техніки

Крім того, ще техніку переможці торгів орендують у ТОВ «Харків Жилсервіс 2009».

Власником ТОВ “Харків Екоресурс” є мешканець Німеччини Олександр Бейніш.

Раніше серед власників також був депутат Харківської міськради від партії “Відродження”, директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства міськради Володимир Чумаков.

За даними “ХАЦ”, до недавнього часу Олександр Бейніш також був співвласником ТОВ “Харків Жилсервіс 2009”. Крім нього, співвласниками цього підприємства також були Геннадій Святенко і ТОВ “Прогресивні технології і комунікації”. Останнє належало Віктору Потаніну і Ользі Кириловій, яка багато років була бізнес-партнером мера Харкова Геннадія Кернеса. Зокрема, їй і зараз належать частина готелю “Національ”, бенефіціаром якого є Кернес, а також акції “7 каналу” та “Торгового центру Комільфо”, де бенефіціаром є дружина мера Харкова Оксана Гайсинський. Зараз єдиним власником ТОВ “Харків Жилсервіс 2009” залишився Геннадій Святенко.

Власником єдиного конкурента переможця ТОВ “Мегатранс Інвест” є Едуард Туманян, а керівником – Арнольд Туманян. Фірму заснували в квітні 2016 року.