ОТОЧЕННЯ КЕРНЕСА ОТРИМАЄ 25 МІЛЬЙОНІВ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ОСВІТЛЕННЯ НА ПРОСПЕКТІ ГАРАРІНА

 width=

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «ЕП-767» щодо ремонту освітлення вартістю 24,45 млн. грн.

 

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Підрядник має виконати роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення по просп. Гагаріна (від вул. Аерофлотської до окружної автодороги). Роботи мають бути виконані до кінця 2018 року.

Департамент комунального господарства традиційно в тендерну документацію вписав дискримінаційну вимогу, щодо надання довідки яка, складена в довільній формі, що містить інформацію щодо контролю за жалобами через Диспетчерську службу «1562». До даної довідки надати копію договору з КП «Міський інформаційний центр».

Це дозволяє комунальникам вручну визначати ти фірми, які зможуть прийняти участь у аукціоні.

Конкурентами переможця були київські ТОВ «Будівельна компанія МВ Груп» (засновник Оксана Малярчук та Віталій Гондурак» та ТОВ «БМС Буд» (засновники Олександр Крімков та Сергій Бережнєв). Ці фірми пов’язані між собою. В систему «Прозорро» були завантажені документи, з яких видно, що одна фірма використовує техніку іншої і т.д.

Щодо переможця, то ТОВ «ЕП-767» належить Ігору Дроботу та Володимиру Вербицькому.

Ігор Дробот є батьком Олега Дробота – директора Департаменту реєстрації Харківської міськради.

Нещодавно фірма з оточення родини Дроботів отримала підряди на створення «Порталу харків’янина.

Щодо цін, то світильники Shreder Ampera Midi 5137 48 LEDS планують придбати на 2,72 млн. грн. за ціною – 10436 грн./шт.

Самонесучий ізольований провід AsxSn 4*25 планують купувати за 59 грн./м, хоча ринкова цына за 1 м складає 40 грн./м.

Природний рядовий пісок прописали в кошторисі, що планують придбати за ціною 545,5 грн./кубм. Для порівняння нещодавно Департамент шляхового господарства міськради уклав договір на ремонт вул. Велика Панасівська, де у кошторисі плануввали купувати такий саме пісок за ціною 235,96 грн./куб.м.


Опори для освітлення планують купувати за наступними цінами- опора ASC-30 f – 39995 грн./шт, опора ASI-33.1 F – 49894 грн.,/шт, опора 36F – 44993 грн./шт. тощо.

****

Ця публікація була створена за фінансової підтримки Європейського Союзу. За зміст публікації відповідальність несе ГО «Харківський антикорупційний центр». Зміст публікації не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.