Чавунна решітка за ціною MacBook: Після наших звернень АМКУ оштрафував учасників торгів

Територіальне відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» та ТОВ «Декорбудсервіс» за зговір під час проведення торгів на суму 5 млн. грн.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

Крім того, ці фірми опинилися у “чорному списку” АМКУ.

В ході контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції територіальне відділення АМКУ встановило, що ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» та ТОВ «Декорбудсервіс» узгодили свої пропозиції, вчинивши антиконкурентні узгоджені дії, спотворили результати торгів щодо капітального ремонту алеї вздовж саду імені Т.Г. Шевченка» вартістю 5,24 млн.грн.

Харківський антикорупційний центр публікував та відправляв звернення до контролюючих органів з приводу того, що Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» щодо проведення ремонтних робіт алеї вздовж саду ім. Т.Г. Шевченка.

3,6 млн.грн. мають піти на придбання декоративних чавунних решіток. Вартість однієї решітки в кошторисі вказана – 28694 грн. Приблизно за таку ж ціну можна придбати Apple MacBook.

В той же час, ТОВ «БК Спецбудтехнологія» в систему «Прозорро» завантажило договір з кошторисами на ремонт зеленої зони по вул. Сумській, який мали виконувати влітку цього року. Там вартість чавунних декоративних решіток вказана – 11770/шт.

Лише на придбанні цих решіток переплата склала понад 2 млн.грн.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Декорбудсервіс».

Власником якого вказаний Антон Неєлов. Він також за даними аналітичної системи «YouСontrol» був засновником й переможця торгів ТОВ «БК Спецбудтехнологія».

Телефон 7513103, який внесений у реєстрі як контактний для ТОВ «БК Спецбудтехнологія», також використовується ТОВ «Декорбудсервіс».

Крім того, обидві фірми мають одного й того самого бухгалтера – Наталію Жуланову.

Нагадаємо, що ТОВ «БК Спецбудтехнологія» є субпідрядником під час проведення реконструкції саду ім. Шевченко у Харкові.

На даний час, правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо розкрадання бюджетних коштів під час капітального ремонту алеї вздовж саду імені Т.Г. Шевченка» вартістю 5,24 млн.грн.