Відновлення Харківщини: угоду на ремонт школи у Золочеві підписали по завищеним цінам на будматеріали

Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради уклало угоду з ТОВ “Рембудсервіс Харків” щодо проведення ремонту ліцею № 2 вартістю 1,34 мільйон гривень. При цьому ціни на вікна та профнастил виявилися вищими на ринкові мінімум у півтора рази.

Про це стало відомо в результаті моніторингу системи “Прозорро”.

Мова йде про аварійно-відновлювальні роботи Золочівського ліцею № 2. В основному планується ремонт покрівлі та заміна вікон та дверей.

Угоду підписали напряму, без проведення торгів. В договорі є кошторис з цінами на матеріали. Так, віконні блоки планується купувати по ціні 8627 гривень за квадратний метр. І це без врахування ПДВ. Загалом на вікна планують витратити понад 400 тисяч гривень.

Для порівняння КП “Зміївське ВУЖКГ” купувало віконні блоки по 4-5 тисяч гривень за квадратний метр. В договорі вказані розміри вікон та ціни за кожне з них. 

Для порівняння Пісочинська селищна рада також купувала вікна у ТОВ “ГУД ВІН ХХІ”. Вони у звіті вказали параметри вікон та фурнітури, яку купують. Щодо вартості вікон, то в середньому один квадратний метр коштував трохи дорожче за чотири тисячі гривень.

Виконавчий комітет Роганської селищної ради також уклав угоду щодо придбання вікон саме з ТОВ “ГУД ВІН ХХІ” на суму понад півмільйона гривень. Більшість вікон у Рогані купують по 4000 гривень за квадратний метр.

Крім того, для ремонту ліцею купувати планують й профнастил за завищеними цінами, а саме по 704 гривні за квадратний метр без ПДВ.

Для порівняння у випадках, коли проводяться торги, ціна на профнастил не перевищує 400 гривень за квадратний метр. Так, Панютинський вагоноремонтний завод за результатами торгв уклав угоду на придбання профнастилу по 388 гривень за квадратний метр і це з ПДВ.

В системі “Прозорро” зараз є купа угод військових частин, які купують профнастил з цінами від 250 до 450 гривень за квадратний метр.

Наприклад, військова частина Нацгвардії купує профнастил ПК 44 глянець 0,5мм за ціною 410 гривень за один квадратний метр.

Південна залізниця за результатами торгів купує профнастил ПК-20 товщиною 0,45 мм за ціною 214,68 гривень з пдв.

Мереф’янська міськрада оголосила торги на придбання профнастилу з очікуваною вартістю 263 гривні за один кв.м. І мова йде про профнастил покрівельний ПК-45 з доставкою.


Тож вартість будматеріалів для Золочівського ліцею є завищеними, до того ж звертає увагу, що договори підписали за непрозорою процедурою.

Директором та засновником ТОВ “Рембудсервіс Харків” є Дмитро Білянський.

#Хац_контроль