У 2021 році в Харківській області в рамках програми “Велике будівництво” завершили та здали до експлуатації лише два об’єкти.

Про це стало відомо з відповіді на запит, який є у розпорядженні ХАЦ.

Всього в 2021 році в рамках програми “Велике будівництво” реалізовували 13 проєктів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту: трьох закладів освіти, п’яти закладів охорони здоров’я, двох закладів культури, двох фізкультурно-оздоровчих комплексів та одного басейну. 

На даний час, за офіційними даними завершені два введені до експлуатації два об’єкти. Перший – це оглядовий майданчик на 12 поверсі шостого під’їзду Держпрому. Вартість облаштування майданчика — 5 млн гривень. Під час ремонту там встановили новий ліфт та змонтувати оглядовий бінокль Sigeta Walle-25. Роботи з облаштування ліфта, за даними “Суспільне.Харків”, коштували вісім млн гривень.

Другий – це капітальний ремонт дитячого садка № 2 у Змійові. Ще в 2019 році був укладений договір з фірмою “Технотіроль” на 11,2 млн грн. По цьому договору оплатили 10 млн грн. 

Потім цій фірмі без торгів на додаткові роботи докинули ще 5,6 млн. грн., які повністю оплачені. Крім того, на 1,5 млн грн оплатили закупівлю меблів для дитсадка. 

Ось це і все, що цього року добудували на Харківщині в рамках “Великого будівництва”.

Також до “Великого будівництва” увійшли наступні об’єкти: реконструкція дитсадка “Теремок” у Пісочині, капремонт фасаду школи №2 у Ізюмі, реконструкція лікарні у Близнюках, дві черги будівництва нового онкоцентру, реконструкція обласної травматологічної лікарні та дитячої клінічної лікарні №1, будівництво басейну у Балаклії, капітальний ремонт Лозівського міського парку культури та будівництво двох ФОКів у Люботині та Чугуєві. 

Також варто відзначити, що в цей перелік не увійшла реконструкція доріг, які підпорядковані Укравтодору. 

#досвід_регіонів #досвід_регіонів_велике_будівництво