У Чугуєві замовили без тендеру будівництво укриття в школі за три мільйона

Управління освіти Чугуївської міської ради уклало угоду з ФОП Голуб Олег Олексійович щодо проведення капітального ремонту школи вартістю 3,31 млн грн.

Про це стало відомо під час моніторингу публічних закупівель сайту “Прозорро”.

Мова йде про капітальний ремонт та облаштування найпростішого укриття у підвальному приміщенні будівлі Чугуївського ліцею № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба.

Варто зазначити, що 366 тис. грн планується витратити на дверні блоки. Вартість квадратного метра блоку становить 8638 гривень.

А ось насосну каналізаційну станцію Pedrollo SAR 100 купують за суму понад 80 тисяч гривень. Хоча у ділерів ціни більш ніж вдвічі дешевше.

Керамічну плитку будуть купувати по 808-810 гривень за квадратний метр. Саме на придбання плитки витратять понад 400 тисяч гривень. Для порівняння під час капітального ремонту підвального приміщення (укриття) КЗ “Розсошенський ЗДО “Яблунька” у Полтавській області купують плитку для підлоги по ціні 600 гривень за квадратний метр. 

По 7200 гривень за тонну планують купувати шлакопортландцемент М400, який у харківському “Епіцентрі” коштує максимум 5600 гривень за тонну.

Також недешево планують купляти штукатурку М-75. Ціна за один кілограм складе 19,07 гривень. Хоча у магазинах у Харкові ціни у діапазоні 11-13 гривень за кілограм.

Нагадаємо, що нещодавно після публікації ХАЦ про завищені ціни на радіатори для ремонту поліклініки у Харкові – договір розірвали.

————————————-

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.