“Харківський антикорупційний центр” продовує моніторити медійний простір та збирати інформацію щодо колаборантів в окупованих містечках області.

Так, сайт “Обрії Ізюмщини” повідомив ще декілька прізвищ колаборантів, які співпрацюють з окупантами в Ізюмі.

За роботу комунальних підприємств В Ізюмі відповідає Гліб Ткаченко, якого окупанти призначили заступником “керівника” міста Владислава Соколова. Нагадаємо, що раніше ХАЦ вже робив кілька публікацій щодо людей, які допомагають окупантам в Ізюмі. Зокрема, що ще заступником т.з. “керівника Ізюму та Ізюмського району”, який у колаборантів відповідає за безпеку, призначили уродженця міста Єнакієво – Олександра Кішинця.

Раніше Гліб Ткаченко очолював Ізюмській міській відділ ресурсів. Крім того, він є засновником трьох підприємств. що займалися оформлення документації на земельні ділянки: ТОВ “Фірма – Земля”, ТОВ “Контур-10”, ТОВ “Меридіан-20”.

Крім того, батько Гліба Ткаченка – Олександр Ткаченко є співвласником аграрної фірми “Іват”, яка зареєстрована у Кам’янці.

Також стало відомо прізвище нового керівника тепломережі, ним став Гусєв Віталій Олександрович. Він і раніше працював у Ізюмському комунальному підприємстві теплових мереж. Був майстром групи КВПтаА.

“Тепломережа проводить ремонт пошкоджених мереж і готує котельні до опалювального сезону говориться у пропагандистській листівці. Але самопроголошена влада не відповідає мешканцям на питання , як котельні будуть працювати без газопостачання і без зруйнованої російською армією центральної котельної. Ізюм сьогодні переживає часи воєнного комунізму. За спожиту електроенергію ,водопостачання та квартплату ні хто не платить, продукти також поки що роздають безплатно”, – пишуть місцеві журналісти.

Крім того, видання пише про ще одну колаборант – депутатку Ізюмської районної ради від ОПЗЖ – Любов Ткачову. Саме вона допомагає окупантам видавати  газету.

Раніше Любов Ткачова входила до Харківської обласної організації “Ленінської Комуністичної Спілки молоді України”. Ця організація знаходилася за однією адресою з облорганізацією Компартії.

Судячи зі всього, Ткачова є людиною Анатолія Фомічевського – депутата ізюмської міськради від ОПЗЖ, екскомуніста, який зараз співпрацює з окупантами.

“Анатолій Фомічевський – відповідальний за зв’язки з громадськістю та кадрові питання, він веде прийом громадян у приміщенні «А-Банку» по вул. Соборній а поруч у приміщенні ЦНАП розташувалася «народна міліція»”, =- повідомляють “Обрії Ізюмщини”.

За даними ЦВК, Ткачева була безробітною. В своїх декларації вона показувала доходи в кілька тисяч гривень на рік.