Слідчі Нацполіції встановили 700 тисяч гривень переплати під час заміни вікон в під’їздах житлових будинків міста. Про це стало відомо з ухвали Київського райсуду міста Харкова від 2 вересня.

Стало відомо, що в 2018 році комунальне підприємство “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” уклало з ТОВ «Торговий дім «Торнадо» 22 договори на заміну вікон на загальну суму в 1,28 млн.грн.

Але ні в системі публічних закупівель “ProZorro”, ні на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Є-дата, не вдалось знайти жодного договору між КП “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” та ТОВ «Торговий дім «Торнадо». В той час як з цих 22 договорів, були ті які перевищують 50 тис.грн.

Допитаний в якості свідка, який працює на посаді начальника відділу по контролю за демонтажем (монтажем) аварійних конструктивів КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» пояснив, що у 2017-2018 роках у зв`язку з незадовільним технічним станом вікон в під`їздах ряду житлових будинків Харкова, а також у зв`язку зі скаргами мешканців на їх незадовільний стан, було прийнято рішення провести їх заміну на метало-пластикові. До виконання робіт було залучено ТОВ «Торгівельний дім Торнадо».

Після завершення ремонтних робіт було встановлено, що роботи з облаштування відкосів виконані з порушенням обсягів виконаних робіт, зокрема, не було встановлено металевий каркас, до якого повинен був кріпитися гіпсокартон. У зв`язку з цими невідповідностями, було завдано збитків на 708013,2 грн.

Суд частково задовольнив клопотання слідчого щодо доступу до банківського рахунку ТОВ «Торговий дім «Торнадо».

Власником та керівником ТОВ «Торговий дім «Торнадо» є Тимур Гасимов.

Керівником комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» є Семен Сирота. Сирота є обвинуваченим у зловживанні службовим становищем та привласненні коштів підприємства.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Kharkiv top tax collector, who has hundreds of thousands of dollars in cash and luxury cars, has decided to move to the DBR

Харківський топ-податківець Сергій Мережко звільняється з органів ДФС. Це стало відомо з його декларації, ...

The United Territorial Community has entered into an agreement with blacklist

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради уклав ...

Kharkiv city council continues to fool Kharkiv

Сьогодні на сайті Харківської міської ради опублікована чергова цинічна брехня. В юридичному департаменті міськради ...

More than 20 citizens of Grafskiy turned to the police through illegal fences

Понад 20 мешканців селища Графське (екс-Радянське) написали заяву до правоохоронних органів через встановлення незаконних ...

In Kernes, almost 200 thousand hryvnias have acquired the rights to use the E-ticket payment system

Комунальне підприємство “Харківпасс” 19 грудня 2018 року уклало договір вартістю 188 тис.грн. з Миколою ...

Schools in the Balakliya district continue to buy expensive chicken fillet

Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 уклала угоду з ФОП Бузевата Світлана Юріївна ...