Слідчі Нацполіції встановили 700 тисяч гривень переплати під час заміни вікон в під’їздах житлових будинків міста. Про це стало відомо з ухвали Київського райсуду міста Харкова від 2 вересня.

Стало відомо, що в 2018 році комунальне підприємство “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” уклало з ТОВ «Торговий дім «Торнадо» 22 договори на заміну вікон на загальну суму в 1,28 млн.грн.

Але ні в системі публічних закупівель “ProZorro”, ні на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Є-дата, не вдалось знайти жодного договору між КП “Харківське ремонтно-будівельне підприємство” та ТОВ «Торговий дім «Торнадо». В той час як з цих 22 договорів, були ті які перевищують 50 тис.грн.

Допитаний в якості свідка, який працює на посаді начальника відділу по контролю за демонтажем (монтажем) аварійних конструктивів КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» пояснив, що у 2017-2018 роках у зв`язку з незадовільним технічним станом вікон в під`їздах ряду житлових будинків Харкова, а також у зв`язку зі скаргами мешканців на їх незадовільний стан, було прийнято рішення провести їх заміну на метало-пластикові. До виконання робіт було залучено ТОВ «Торгівельний дім Торнадо».

Після завершення ремонтних робіт було встановлено, що роботи з облаштування відкосів виконані з порушенням обсягів виконаних робіт, зокрема, не було встановлено металевий каркас, до якого повинен був кріпитися гіпсокартон. У зв`язку з цими невідповідностями, було завдано збитків на 708013,2 грн.

Суд частково задовольнив клопотання слідчого щодо доступу до банківського рахунку ТОВ «Торговий дім «Торнадо».

Власником та керівником ТОВ «Торговий дім «Торнадо» є Тимур Гасимов.

Керівником комунального підприємства «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» є Семен Сирота. Сирота є обвинуваченим у зловживанні службовим становищем та привласненні коштів підприємства.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Underground cleaning will cost 9 million

ПРИБИРАННЯ ПІДЗЕМНИХ ПЕРЕХОДІВ МЕТРО БУДЕ КОШТУВАТИ 9 МІЛЬЙОНІВ Комунальне підприємство “Підземне місто” уклало угоду ...

The red wipes of the subway remain. Kharkiv Metro has overpayed 2 million for the purchase of cleaning services

КП «Харківський метрополітен» 22 січня уклало договір з ТОВ «Системи прогресивної очистки» щодо послуг ...

Kharkiv musical boarding school for many years ordered food for students from an entrepreneur, who had previously co-ordinated a contact phone with a telephone of this school

Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат протягом січня уклала договір та ряд додаткових угод з ...

The related entrepreneurs came to the tender of the Center for Health Care in the Kharkiv Region

Два зв’язаних ФОП прийшли на торги, які оголосило КНП «Балаклійський районний центр медико-санітарної допомоги». ...

Medical University will spend more than 3 million on expensive laboratory reconditioning

Харківський національний медичний університет уклав угоду з ПП «Євробуд» щодо проведення ремонтних робіт вартістю ...

The beloved builders of Kharkiv Regional State Administration became the defendants of another criminal case

Харківські правоохоронці почали розслідування чергового кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів під час проведення ...