29 серпня в Харківській облдержадміністрації провели повторний конкурс на перевезення приміськими автобусами по маршрутам: Харків-Пісочин (Мобіль), Харків-Люботин (Караван), Харків-Солоницівка, Харків-Люботин, Харків-Люботин (через Старий Люботин). Переможцем оголосили ТОВ «Укравтотранс Плюс», хоча досі діє угода з ТОВ «Інтерспецмаркет».

На засідання конкурсної комісії заявку подав один учасник. На його підтримку до адміністративних приміщень прийшли понад десять людей спортивної статури, які заблокували у коридорі депутатів Харківської облради Віктора Кисіля та Дмитра Булаха, а також мешканців Пісочина, що прийшли подивитися на конкурс.
Нагадаємо, що перший конкурс відбувся 23 травня 2019 року.

За результатами того конкурсу була укладена угода з ТОВ «Інтерспецмаркет». Після укладення угоди результати конкурсу були скасовані Харківською ОДА та призначено новий конкурс. Крім того, результати того конкурсу оскаржуються у суді.

Також відкрито кримінальне провадження за заявою ТОВ «Укравтотранс Плюс» щодо можливих неправомірних дій з боку працівників Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Але на даний час договір з ТОВ «Інтерспецмаркет» не розірваний.

Активісти, які були присутні на засіданні комісії, намагалися звернути увагу членів конкурсної комісії, що є діючий договір і проводити цей конкурс незаконно. Але їх доводи до уваги не прийняли, після чого, активісти визвали поліцію. Ще один наряд поліції визвали через дію «титушек», які заблокували у коридорі депутатів.

Питання, які у мешканців Пісочина та Солоницівки були до ТОВ «Укравтотранс Плюс», задати не дали. Так, керівник Управління Укртрансбезпеки в Харківській області Євген Шатохін заявив, що всі звернення, питання та скарги треба писати у письмовому вигляді і їх, можливо, розглянуть.
Після чого, члени комісії визначили переможцем ТОВ «Укравтотранс Плюс». Новий перевізник має почати роботу на маршруті з 8 вересня. Хоча по факту ТОВ «Укравтотранс Плюс» там працює ще з травня.
Варто відзначити, що під час зустрічі голови Харківської ОДА Юлії Світличної з мешканцями Пісочина, вона обіцяла, що конкурс відбудеться «чесно, законно та в інтересах держави».

Але законність цього конкурсу та сумнівна прозорість йшла у компанії з групою «тітушек», а представники держави відстоювали, здається, лише одного приватного перевізника.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Вітер зірвав кровлю з будівлі школи, яку нещодавно відремонтували. Поліція відкрила провадження

Правоохооронці розслідують кримінальне провадження щодо розтрати бюджетних коштів під час ремонту Уплатнівської ЗОШ Близнюківського ...

The court issued a lawsuit to suspend the decision of the Executive Committee to increase the cost of travel

#будьХАЦиком Друзі, в нас сьогодні дві перемоги. Перша – зупинене рішення Виконкому щодо підвищення ...

Tariffs in Kharkiv in 2020: water supply will increase by 36.5%, water drainage – by 79.5%

Комунальне підприємство “Харківводоканал” планує на 2020 рік підняти тариф на централізоване водопостачання на 36,5% ...

БЛІЦ-КОНКУРС НА ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА НА ПЛОЩІ СВОБОДИ ВИЗНАНО НЕЗАКОННИМ. РІШЕННЯ СУДУ

Суддя Ігор Семиряд задовольнив позов ХАЦ, ГО “Критичне мислення”, ГО “Міські реформи” до виконкому ...

In the park Gorky will spend a million hryvnia on new valuable lawns

КП «Центральний парк культури та відпочинку імені Максима Горького» уклало угоду з ТОВ «Оіл ...

Розслідування АМКУ по кейсу знайденому ХАЦ: на одного з учасників накладено штраф

Територіальне відділення АМКУ оштрафувало ФОП Матюшенко Володимир Михайлович на 32426 грн. Про це стало ...