Вже в понеділок, 23 вересня, на Харківських теплових мережах відбулось обговорення зміни складової тарифів на теплоенергію (в тому числі і для населення), а саме на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії філією «ТЕЦ-3».

Для участі у відкритому обговоренні необхідно подати до 21 вересня 2019 року включно заявку в письмовому або електронному вигляді ([email protected]) з позначкою «Участь в обговоренні тарифів по ТЕЦ-3». В заявці потрібно зазначити ПІБ, посаду та телефон. Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів приймаються також до 21 вересня 2019 року на ту ж адресу. Відкрите обговорення відбудеться о 10-00, в приміщенні актового залу КП «Харківські теплові мережі» за адресою: м.Харків, вул. Мефодіївська, 11, 5-й поверх.

Тариф для ТЕЦ-3 це одна з складових остаточного тарифу на теплоенергію.

Пропонують змінити тарифи «ТЕЦ-3» з 1 січня 2020 року. Цікавим є те, що існує два розвитку подій, в залежності від вартості природного газу. Зараз вартість згідно постанови Кабінету міністрів 5080 грн./тис. куб. м.

Також комунальники наводять ще прогнозовану вартість природного газу з 1 листопада 2019 року у 7790 грн/тис. куб. м. Це вартість, яку наводить сайт «Украинские новости», посилаючись на пояснювальну записку до фінансового плану НАК «Нафтогаз України». В той же час у відкритих джерелах таку пояснювальну записку знайти не вдалось. «Украинские новости» її також не публікують, запевняючи лише, що вона є в них у наявності. І саме на публікацію на сайті «Украинские новости» комунальники і посилаються в обґрунтуванні.

Серед чинників необхідності зміни тарифу також збільшення середньої зарплати, витрати на електроенергію, зміна ставок податків і зборів і т.д.

Якщо газ коштуватиме 5079 грн/тис. куб. м, розрахунковий тариф на теплову енергію для населення по «ТЕЦ-3» складатиме 842,4 грн/Гкал — на 10,7% менше, ніж зараз. Відпуск електроенергії — на 17,67% нижче.

Якщо газ коштуватиме 7790,7 грн/тис. куб. м, розрахунковий тариф для населення по «ТЕЦ-3» становитиме1213,1 грн/Гкал — на 28,6% більше, ніж зараз. Електроенергія – подорожчає на 20,1%.

Збиток Харківських теплових мереж за перше півріччя 2019 року склав 1 мільярд 56 мільйонів 915 тисяч гривень. Про це стало відомо з веб-порталу «Відкриті дані Харкова».

Цікавим є те, що станом на 1 серпня 2019 року, рівень розрахунків споживачів за послуги теплопостачання перед КП «Харківські теплові мережі» складає більше 100%, а саме — 102,4. Рівень розрахунків населення станом на 1 серпня складає 97,3%. Про це стало відомо з статистичних даних на сайті ХОДА.

Нагадаємо, що прочитати про «схеми» керівництва цього комунального підприємства можна тут. Люди з оточення директора КП освоїли понад 100 млн.грн. завдяки сумнівним схемам.

А тут про те, як комунальне підприємство «ХТМ» віддає підряди на десятки мільйонів гривень приватній фірмі, створеній зі співробітників тепломереж: https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/2417207251888820/

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПОДАВ ЗАЯВИ ПРО ВІДСТОРОНЕННЯ ТРЬОХ СУДДІВ ВІД КОНКУРСУ У КАСАЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Харківський антикорупційний центр, в рамках проекту «А судді хто?», подав зави про відсторонення від ...

An ex-wife of an odious judge claims to be in the National Anti-corruption Bureau of Ukraine, in which from the air funds appear in the declaration

Яна Жигалкіна претендує на посаду заступника керівника Управління зовнішніх комунікацій Національного антикорупційного бюро. Про ...

The United Territorial Community will spend 8 million for the repair of the kindergarten. Prices for materials are overpriced

Наталинська сільська рада уклала угоду з ТОВ «Добробудъ» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 8,057 ...

€ 1.5 million – the cost of building a road that connects Rymarska and Klochkivska streets

Цифра дня! 43 мільйони гривень — вартість будівництва вулиці, яка поєднала Римарську та Клочківську. ...

In the united territorial community in Kharkiv violate the law on procurement

На початку травня Циркунівська сільська рада року уклала угоду з ФОП Власко Максим Сергійович, ...

How to steal money on the project of the authorities of the Kharkiv region

Комунальне некомерційне підприємство «Великобурлуцький центр первинної медіко-санітарної допомоги» уклав угоду з ТОВ «Будівельник» щодо ...