Комунальне підприємство “Харківський метрополітен” планує укласти договір вартістю 4,25 млн.грн., за переговорною процедурою, з ТОВ “Інвест-тур” щодо послуг з дооснащення системи автоматичного ведення поїздів на Салтівській лінії. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

З грудня 2014 року, на впровадження апаратури автоведення поїздів на Салтівській лінії, метрополітен вже тричі виділяв кошти, на загальну суму 8,13 млн.грн. Всі кошти на впровадження системи автоведення в харківському метрополітені, з самого початку, отримувало ТОВ “Інвест-тур”.

Останній раз, договір укладали в жовтні 2017 року, на 3,32 млн.грн. Зараз, аукціон не проводять, бо, як запевняють в метрополітені, виникла потреба в додатковій закупівлі в ТОВ “Інвест-тур” для забезпечення сумісності з вже наявною апаратурою.

Власником ТОВ “Інвест-тур” є Раміль Гулієв з міста Запоріжжя, а керівником — Наталя Левенець, яка в соц.мережі FB вказує, що працює в LOT Group. Це корпорація, яка отримала від КП “Харківський метрополітен” десятки підрядів на десятки мільйонів гривень. Директор КП “Харківський метрополітен”, Вячеслав Стаматін, раніше був вказаний експертом LOT Group.

Раніше керівником ТОВ “Інвест-тур” був Олег Дивинець, який вже довгий час є власником та керівником ТОВ “Лот”.

А власником ТОВ “Інвест-тур” раніше був Іван Кравцов. Саме на цю особу, директор метрополітену, Вячеслав Стаматін, переписав в 2011 році ПВФ «Ника».

Іван Кравцов був раніше власником ТОВ Старсен”. Крім цього раніше власником “Старсен” був син Вячеслава Стаматіна, Олександр. ТОВ “Старсен” від метрополітену отримало також підрядів на десятки мільйонів гривень.

Крім цього, Кравцов був власником ще ТОВ “Турнікет-М”, яке також отримало від метрополітену десятки мільйонів гривень.

Крім цього, телефон ТОВ “Інвест-тур”, 0577142288, використовують також ТОВ “Лот” та ТОВ “Ваго-рев”, ще один тендерний фаворит харківського метрополітену. Також у ТОВ “Інвест-тур” та ТОВ “Лот” співпадають адреси реєстрації.

Нагадаємо, що метрополітен продає рекламні послуги по цінам, які в 4 рази нижче ринкових.

За перше півріччя 2019 року, КП “Харківський метрополітен”, незважаючи на підвищення вартості проїзду на 60%, збільшило вдвічі свої збитки, до 54 млн.грн.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Kharkiv utility companies will give the fresh firm 150 thousand for secret information services

ХАРКІВСЬКІ КОМУНАЛЬНИКИ ВІДДАДУТЬ СВІЖІЙ ФІРМІ 150 ТИСЯЧ ЗА СЕКРЕТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ПОСЛУГИ КП «Харківський Дата ...

ХАЦ проведе прес-конференцію стосовно відміни конкурсу на будівництво пам’ятника на площі Свободи

ГО «Харківський антикорупційний центр», «Міські реформи», «Критичне мислення» запрошують на прес-конференцію з приводу подачі ...

The district state administration department donates hundreds of thousands of hryvnias for roof repair to a company suspected of poor repair of this roof

Відділ освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА уклала дві угоди з ТОВ «Харківбудсервіс» щодо ...

How Kharkiv officials are making money on repairs

Правоохоронці підозрюють службових осіб Департаменту освіти Харківської міськради у привласненні бюджетних коштів, виділених на ...

After dispersal of the Kharkiv aticorruption center, the prosecutor’s office has declared suspicion to the appraiser who helped to sell for a priceless recreation center in the Old Saltiv

+1 в карму #хацикам «ось ви публікуєте, розслідуєте, а де результат?» Не хвилюйтесь – результат ...

ХАЦ візьме участь у проекті “Закон на захисті культурної спадщини України”

БФ “Харків з тобою”, Накипело, “Харківський антикорупційний центр” та GoBack Media за підтримки Urban ...