Комунальне підприємство “Харківський метрополітен” планує укласти договір вартістю 4,25 млн.грн., за переговорною процедурою, з ТОВ “Інвест-тур” щодо послуг з дооснащення системи автоматичного ведення поїздів на Салтівській лінії. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

З грудня 2014 року, на впровадження апаратури автоведення поїздів на Салтівській лінії, метрополітен вже тричі виділяв кошти, на загальну суму 8,13 млн.грн. Всі кошти на впровадження системи автоведення в харківському метрополітені, з самого початку, отримувало ТОВ “Інвест-тур”.

Останній раз, договір укладали в жовтні 2017 року, на 3,32 млн.грн. Зараз, аукціон не проводять, бо, як запевняють в метрополітені, виникла потреба в додатковій закупівлі в ТОВ “Інвест-тур” для забезпечення сумісності з вже наявною апаратурою.

Власником ТОВ “Інвест-тур” є Раміль Гулієв з міста Запоріжжя, а керівником — Наталя Левенець, яка в соц.мережі FB вказує, що працює в LOT Group. Це корпорація, яка отримала від КП “Харківський метрополітен” десятки підрядів на десятки мільйонів гривень. Директор КП “Харківський метрополітен”, Вячеслав Стаматін, раніше був вказаний експертом LOT Group.

Раніше керівником ТОВ “Інвест-тур” був Олег Дивинець, який вже довгий час є власником та керівником ТОВ “Лот”.

А власником ТОВ “Інвест-тур” раніше був Іван Кравцов. Саме на цю особу, директор метрополітену, Вячеслав Стаматін, переписав в 2011 році ПВФ «Ника».

Іван Кравцов був раніше власником ТОВ Старсен”. Крім цього раніше власником “Старсен” був син Вячеслава Стаматіна, Олександр. ТОВ “Старсен” від метрополітену отримало також підрядів на десятки мільйонів гривень.

Крім цього, Кравцов був власником ще ТОВ “Турнікет-М”, яке також отримало від метрополітену десятки мільйонів гривень.

Крім цього, телефон ТОВ “Інвест-тур”, 0577142288, використовують також ТОВ “Лот” та ТОВ “Ваго-рев”, ще один тендерний фаворит харківського метрополітену. Також у ТОВ “Інвест-тур” та ТОВ “Лот” співпадають адреси реєстрації.

Нагадаємо, що метрополітен продає рекламні послуги по цінам, які в 4 рази нижче ринкових.

За перше півріччя 2019 року, КП “Харківський метрополітен”, незважаючи на підвищення вартості проїзду на 60%, збільшило вдвічі свої збитки, до 54 млн.грн.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The prosecutor’s office is trying to return the land worth half a billion hryvnia, which is free of charge to the surroundings of Kernes

Прокуратура направила до суду два позови щодо повернення у комунальну власність 40 гектарів у ...

Decentralization in Hromadas: corruption in the mention of roads

За документами київська фірма ТОВ «Будкрафт» ремонтує дороги за добу. При цьому підряди підприємство ...

Епоха блуду закінчується

Олександр Суховєй подав декларацію як кандидат в директори СКП «Харківзеленбуд». Про це стало відомо ...

Kharkiv heat networks will write a million hryvnias to simulate collection services

8 жовтня 2018 року КП «Харківські теплові мережі» уклало договір з ТОВ «Юридична фірма ...

Харківський антикорупційний центр організував круглий стіл,присвячений антикорупційним підсумкам 2016 року

Сьогодні в приміщенні KHARKIV TODAY відбувся круглий стіл, який організовував Харківський антикорупційний центр, присвячений ...

The sculptor of land scams wants to become the head of Pecheniyi district state administration

Андрій Ковтун хоче очолити Печенізьку РДА. Про це стало відомо з Єдиного реєстру електронних ...