КЗ «Харківський міський центр дозвілля молоді» уклав угоду з КП «Харківське ремонтне-будівельне підприємство» щодо проведення реабілітаційних робіт вартістю 55,029 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про реставраційний ремонт нежитлової будівлі літ. «П-1» (ККЗ «Україна»). Окрім ремонту самої будівлі з утепленням та облаштуванням фасаду, планується замінити устаткування в середині будівлі – обладнання сцени, освітлення, звукова апаратура тощо.

Варто відзначити велику кількість субпідряників. Так, ФОП Троян Ігор Григорович отримає 6.8 млн.. грн. за роботи по створенню естради.

Крім того, ФОП Самусев Антон Миколайович отримає 3,5 млн. грн. за підсвітлення фасаду. Раніше він отримував підряд від комунальників на оформлення новорічної ялинки.

«Харківспецсервіс» отримає 3 млн. грн. на системи протипожежної безпеки.

Ще 2,2 млн. грн. планується заплатити ПП «Донремсервіс» за відеоспостереження та проведення інтернету. Ця фірма є фігурантом кримінального провадження.

«Службові особи ПП «Донремсервіс» протягом 2018 року під час виконання будівельних робіт здійснюють розкрадання бюджетних коштів, які надходять від Мереф`янської міської ради. Грошові кошти, які перераховувались з рахунків Мереф`янської міської ради на рахунки ПП ««Донремсервіс» на виконання будівельних робіт, в т.ч. для закупівлі будівельних матеріалів за цінами, які значно вище ринкової вартості та у послідуючому по ланцюгу перераховувались на рахунки суб`єктів підприємницької діяльності з ознаками фіктивності ТОВ «Контрактбудпостач»», – йдеться у судовій ухвалі.

Ще 1,5 млн. грн. отримає Меблева фабрика «Прем’єра» за виготовлення та монтаж крісел, майже мільйон перерахують ТОВ «Хардізель» за реконструкцію системи електропостачання та освітлення зали, 154 тис. грн. отримає ТОВ «Етем» на встановлення системи антиобледненіння даху.

Раніше в цій компанії працював Юрій Суярко – теперішній головний інженер КП «Міська компанія поводження з відходами». Зараз серед засновників його партнер по іншій фірмі – Олександр Чальцев. Також 431 тис. грн отримає ТОВ «Художній центр «Кадмій».

Нагадаємо, що директором КП «Харківське ремонтне-будівельне підприємство» є Семен Сирота, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні бюджетних коштів.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Interconnected entrepreneurs have played a tender for the supply of sugar for the National Guard

Національна академія Національної гвардії України уклала угоду з ФОП Руденко Галина Володимирівна щодо постачання ...

In Kolomak without a tender handed over a quarter of a million to the native company of a person, who are judged for theft of budget funds

Коломацька селищна рада уклала угоду з ТОВ «Інжинірингова компанія ТВК» щодо виконання проектних робіт ...

Following the publication of the Kharkiv Anti-Corruption Center, the Antimonopoly Committee of Ukraine has established in Zergachevsky region a cutting of a tender for the processing of pit latrines

Харківське тер.управління Антимонопольного комітету України встановило змову на тендері Управління освіти, культури і туризму ...

Increasing the cost of travel helped Kharkiv subway to remain unprofitable and increase the intervals between trains

З 7 лютого 2019 року Харківський метрополітен почав збирати з харків’ян по 8 гривень ...

New corruption scheme in Kharkov: mending of schools

Харківські правоохоронці підозрюють ПП «Будагроспектр» та ПП «Будтериторія Україна» у користуванні послугами «конвертаційного центру», ...

More than 20 citizens of Grafskiy turned to the police through illegal fences

Понад 20 мешканців селища Графське (екс-Радянське) написали заяву до правоохоронних органів через встановлення незаконних ...