Комунальне підприємство “Харківпасс” уклало договір та додаткові угоди загальною вартістю 788 тис.грн. з Миколою Собченко щодо придбання права користування автоматизованою системою оплати проїзду “E-ticket” в міському електричному транспорті. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель “ProZorro”.

Програма розрахована на облік проїзду пільгових категорій пасажирів в системі «E-ticket».

Спочатку, в травні 2019 уклали угоду вартістю 188 тис.грн. Планувалось, що за 188 тис.грн. Харківпасс буде користуватись цією програмою до кінця 2019 року.

Але 29 липня, вартість угоди, без проведення аукціону, збільшили майже на 600 тис.грн., до 788 тис.грн.
Харківпасс отримав права користування на автоматизовану систему оплати проїзду «E-ticket» до 31 грудня 2019 року.

“Харківпасс” не набуває за договором права власності на цю програму. Виключне авторське право на цю програму належить Миколі Собченко з 13 листопада 2017 року.

Також договором визначено роялті в 3%, яке “Харківпасс” виплачує Миколі Собченко від суми компенсації, яка перераховується на рахунки КП з місцевого бюджету міста Харкова за пільговиків.

Цікавим є те, що в договорі щодо поставки системи оплати проїзду, Собченко вказаний зареєстрованим в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. В держ.реєстрі цей ФОП зареєстрований в місті Києві.

Також в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області зареєстрований Василь Павленко, якому належать 49,9% ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр».

Нагадаємо, що Харківська міськрада саме ТОВ «ФК «Платіжний центр» надала право на впровадження системи електронного квитка «E-ticket» у міському електротранспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі).

Також Харківська міськрада саме ТОВ «ФК «Платіжний центр» надала виключне право здійснювати програмування та кодування безконтактних електронних карток.

Директором комунального підприємства «Харківпасс» є Наталія Захаренко. Раніше вона працювала у ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр», де була відповідальним працівником з проведення внутрішнього аудиту.

50% ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр» раніше належали ТОВ «Компанія з управління активами «Фінекс-Капітал», від якого Харківський міський голова Геннадій Кернес та його заступник, Ігор Терехов, отримують мільйонні дивіденди.

«Харківпасс» займається обслуговуванням пасажирських терміналів у Харкові.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Fictitious repairs in Eshar city: the court appointed another examination

Суд задовольнив клопотання прокуратури та затвердив проведення почеркознавчої експертизи в рамках кримінального провадження, в ...

Суд наклав арешт на майно директора фірми, якого підозрюють у завищенні вартості ремонту лікарні

Поліція підозрює директора Приватного будівельно-монтажного підприємства «Місксільбуд» Івана Корякіна у зловживанні службовим становищем, внесені ...

Маніпуляції, які караються законом

Вже деякий час ми із цікавістю спостерігаєм за дивними діями одного із героїв наших ...

Competition for transportation on the “golden routes” of the region with a scandal won the Dnipro company

ТОВ «Інтерспецмаркет» стало переможцем конкурсу на перевезення приміськими автобусами по маршрутам: Харків-Пісочин (Мобіль), Харків-Люботин ...

ПРЕДСТАВНИКИ ХАЦ ЗУСТРІЛИСЯ З ПОСЛОМ ЕСТОНІЇ

25 квітня представники ГО «Харківський антикорупційний центр» зустрілися з Надзвичайним і повноважним послом Естонії ...

More than 2 million will be added to additional outpatient construction works. Prices and list of works are hidden

Зачепилівська селищна рада уклала угоду з ТОВ «Перша слобожанська будівельна компанія» щодо будівництва амбулаторії ...