Комунальне підприємство “Харківпасс” уклало договір та додаткові угоди загальною вартістю 788 тис.грн. з Миколою Собченко щодо придбання права користування автоматизованою системою оплати проїзду “E-ticket” в міському електричному транспорті. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель “ProZorro”.

Програма розрахована на облік проїзду пільгових категорій пасажирів в системі «E-ticket».

Спочатку, в травні 2019 уклали угоду вартістю 188 тис.грн. Планувалось, що за 188 тис.грн. Харківпасс буде користуватись цією програмою до кінця 2019 року.

Але 29 липня, вартість угоди, без проведення аукціону, збільшили майже на 600 тис.грн., до 788 тис.грн.
Харківпасс отримав права користування на автоматизовану систему оплати проїзду «E-ticket» до 31 грудня 2019 року.

“Харківпасс” не набуває за договором права власності на цю програму. Виключне авторське право на цю програму належить Миколі Собченко з 13 листопада 2017 року.

Також договором визначено роялті в 3%, яке “Харківпасс” виплачує Миколі Собченко від суми компенсації, яка перераховується на рахунки КП з місцевого бюджету міста Харкова за пільговиків.

Цікавим є те, що в договорі щодо поставки системи оплати проїзду, Собченко вказаний зареєстрованим в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. В держ.реєстрі цей ФОП зареєстрований в місті Києві.

Також в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області зареєстрований Василь Павленко, якому належать 49,9% ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр».

Нагадаємо, що Харківська міськрада саме ТОВ «ФК «Платіжний центр» надала право на впровадження системи електронного квитка «E-ticket» у міському електротранспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі).

Також Харківська міськрада саме ТОВ «ФК «Платіжний центр» надала виключне право здійснювати програмування та кодування безконтактних електронних карток.

Директором комунального підприємства «Харківпасс» є Наталія Захаренко. Раніше вона працювала у ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр», де була відповідальним працівником з проведення внутрішнього аудиту.

50% ТОВ «Фінансова компанія «Платіжний центр» раніше належали ТОВ «Компанія з управління активами «Фінекс-Капітал», від якого Харківський міський голова Геннадій Кернес та його заступник, Ігор Терехов, отримують мільйонні дивіденди.

«Харківпасс» займається обслуговуванням пасажирських терміналів у Харкові.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The two companies of the Shahnenka environment played millions for the reconstruction of the house of culture. Estimates are hidden

Відділ культури і туризму Куп’янської РДА уклав угоду з ТОВ “Будсоюз” щодо проведення ремонтних ...

The Antimonopoly Committee of Ukraine has fined a conspiracy to tender firms, which was written by the Kharkov Anti-Corruption Center

Харківське відділення АМКУ штрафувало за змову на тендері Бригадирівської сільради Балаклійського району між ПП ...

Kharkiv Anti-Corruption Center sued 2 lawsuits to regional utilities due to lack of transparency

Харківський антикорупційний центр подав до Харківського окружного адміністративного суду 2 позови до Обласного комунального ...

The beloved builders of Kharkiv Regional State Administration became the defendants of another criminal case

Харківські правоохоронці почали розслідування чергового кримінального провадження щодо розкрадання бюджетних коштів під час проведення ...

Закупівлі зоопарку: “золоті” мандаринки для Григор’єва

Коли у Харкові мова заходить про бюджет, одна з найголовніших та найрезонансніших тем останніх ...

Kernes’ City Hall buys a new Christmas tree more expensive than the main Christmas tree in New York

Комунальне підприємство “Міський інформаційний центр” уклало угоду з ТОВ «СК СТС» щодо придбання конструкції ...