Управління освіти адміністрації Московського району на початку серпня уклало два договори з ПП “Конструктив Дизайн” на загальну суму 779,1 тис.грн. щодо капітального ремонту в школі та дитячому садочку цього району. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Капітальний ремонт школи № 64 обійдеться в 469,5 тис.грн.

Ще 309,6 тис.грн. піде на капітальний ремонт садочку № 117 (заміна вікон та дверей).

Обидві закупівлі провели по неконкурентній процедурі, без проведення аукціонів. В системі “ProZorro”, з ПП “Конструктив Дизайн” укладало договори лише Управління освіти адміністрації Московського району.

ПП “Конструктив Дизайн” було створене 7 червня 2019 року. Власниками фірми є Роман Володимироич Шаповал (50% внеску в статутний фонд) та Наталя Селезньова.

І ось тут починається дуже цікаве. Роман Шаповал є чоловіком Ольги Деменко, голови Департаменту освіти Харківської міськради.

Управління освіти адміністрації Московського району, яке уклало договори з ПП “Конструктив Дизайн”, підпорядковується саме Департаменту освіти Харківської міськради.

Управління освіти адміністрації Московського району очолює Оксана Гресь.

Але на цьому цікавеньке не закінчується. Роман Шаповал з травня 2006 року по травень 2010 року був начальником саме…Управління освіти Московської райради у Харкові. Саме ця структура зараз замовляє, без проведення аукціонів, у Шаповала капітальні ремонти в школі та дитячому садочку.

Саме Романа Шаповала на посаді начальника районо Москоського району і замінила Оксана Гресь.

Цікавим є і те, що з 2003 по 2006 роки Управління освіти Московської райради у Харкові очолювала сама Ольга Деменко. Її якраз замінив Роман Шаповал.

З 2010 по 2014 роки Шаповал посідав посаду начальника Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації.

Роман Шаповал також є співвласником ПП “Статус” та ТОВ “Фабрика цвета”.

Шаповал має у власності автівку, Audi Q5 2013 року випуску (придбав в 2013 за 561,66 тис грн.).

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

“Харківський антикорупційний центр” запропонував зміни до статуту онкоцентру

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ТА ЗНИЖЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ...

Харківська лікарня №13 придбала автомобіль SUZUKI SX4

КНП «Харківська міська лікарня № 13» уклала угоду з ТОВ «Альфа-М Плюс» щодо придбання ...

Shakhnok’s favorites will receive 1.5 million for additional work. Technical supervision is done by a relative of the contractor’s director

Комунальний заклад Богодухівської районної ради “Районний будинок культури” уклав угоду з ТОВ «Індіго Груп» ...

Education Department in the Kharkiv Region gave a million without a tender to a new Physical Entity Entrepreneur to work on overpriced double prices

Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської уклав угоду з ФОП Семьонов Ігор Олексійович щодо ...

Усі фінансові секрети фонтану з мавпами

А всі пам’ятають про фонтан в саду Шевченка за 51 мільйон гривень? В день, ...

Member of the Central Election Commission hid in the declaration of the Czech firm the husband of the former prosecutor general

Член Центральної виборчої комісії Катерина Махніцька приховала у декларації чеську фірму свого чоловіка – ...