Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно Андрія Ревенка, підозрюваного у незаконному заволодінні 230 тис.грн. під час ремонту доріг по вул. Горького в Есхарі. Про це стало відомо з релізу обласної прокуратури.

Як стало відомо з ухвали Чугуївського міського суду від 23 липня, в жовтні 2014 року між Есхарівською селищною радою, в особі селищного голови, Анатолія Легкошерста, та ФОП Ревенко Андрій Петрович, укладено договір щодо поточного ремонту вул. Горького в смт. Есхар.

Як становило слідство, у листопаді та грудні 2014 року, Андрій Ревенко, вніс до актів виконаних робіт, завідомо неправдиві відомості щодо фактично виконаних робіт, чим завищив вартість на 259 тис.грн.

Андрій Ревенко подав вказані офіційні документи, з внесеними до них недостовірними відомостями, до Есхарівської селищної ради, де вони були підписані селищним головою Есхарівської селищної ради, Анатолієм Лихошерстом.

Однак, при виїзді на місце де проводився поточний ремонт дороги по вул. Горького, експертом було встановлено невідповідність фактично виконаних робіт зазначених в актах. Відповідно до висновку експерта вартість фактично виконаних робіт по вул. Горького складає 205,5 тис.грн.

Таким чином, на думку слідства, Андрій Ревенко незаконно заволодів майже 230 тис.грн. бюджетних коштів.

1 липня 2019 року, Андрію Ревенку було повідомлено про підозру.

23 липня Ревенку було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на два місяці.

31 липня 2019 року до суду надійшов обвинувальний акт. Підготовче судове засідання призначене на 30 серпня 2019 року, на 13.00. Про це стало відомо з ухвали суду від 2 серпня.

Сам Анатолій Легкошерст, екс-голова Есхарівської селищної ради, є обвинуваченим у справі щодо службової недбалості. Справа знаходиться у суді.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Representatives of Kharkiv Anticorruption Center held a training in Zaporozhye

22 червня активісти «Харківського антикорупційного центру» провели тренінг «Доступ до публічної інформації» у Запоріжжі. ...

Deputy of Kharkiv Regional Council Oleksandr Kuhar have bought an elite apartment at the same price as the dog box costs

Депутат Харківської облради Олександр Кухар 13 грудня придбав в елітній новобудові квартиру площею 110 ...

Searches from Musseyev’s managers for stealing underground facilities

Правоохоронці перевіряють на предмет розтрати коштів харківського метрополітену головних підрядників КП – фірм, які ...

Fewer Kharkivs pay for non-transparent tariffs for heating networks

Наприкінці 2018-го — на початку 2019 року харків’яни стали гірше сплачувати за послуги опалення. ...

The scandalous deputy of the regional council is dismissed from the post of director of the state enterprise “Iskra”

Депутат Харківської облради (фракція «Відродження») Володимир Юрков подав електронну декларацію перед звільненням з посади ...

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАДОВОЛЬНИВ ОДИН З ПОЗОВІВ ХАЦ ТА ЗОБОВ’ЯЗАВ ЗАБУДОВНИКА ПОВЕРНУТИ ХАРКОВУ НЕЗАКОННО ОТРИМАНУ ЗЕМЛЮ

Друзі, сьогодні відбулась досить непересічна подія. Господарський суд Харківської області прийняв рішення на користь ...