Антимонопольний комітет виявив змову на тендері щодо поставки світлодіодної піксельної сітки на новорічну ялинку у Харкові. Про це стало відомо з релізу Харківського обласного територіального управління АМКУ.

Як публікував ХАЦ в грудні 2018 року, Галина Бойко та Антон Палєй, між собою в листопаді розіграли тендер вартістю 4,3 млн.грн. щодо поставки модуля світлодіодної піксельної сітки.

Бойко та Палєй, крім цього тендеру, взагалі більше не приймали участь в жодній закупівлі в системі “ProZorro”.

АМКУ встановив, що ці два ФОПи погодили між собою тендерні пропозиції та спотворили результати торгів.

Антон Палєй раніше був засновником ТОВ “СК СТС”, тендерного фаворита Департаменту інфраструктури Харківської міськради на реконструкцію трамвайних колій та переїздів.

Щодо Бойко, яка й виграла торги на поставку модуля світлодіодної піксельної сітки, то вона завантажила на сайт “ProZorro” документи щодо відповідності обладнання, висновок СЕС, протокол випробувань, видані на ФОП Мурджанян Самвел Суренович. Саме ця особа і займається встановленням та демонтажем новорічної ялинки у Харкові останні декілька років. Самвел Мурджанян та особи, які з ним пов’язані, отримали за останні роки від міської влади десятки мільйонів гривень.

На оформлення майдану Свободи на Новий рік, монтаж та демонтаж нової ялинки, місто в кінці 2018 та на початку 2019 року, витратило приблизно 17 млн.грн. Більш детально про чергову схему міськради під назвою “Операція ялинка” можна прочитати в розслідуванні ХАЦ.

Нагадаємо, що активісти ХАЦ дізналися реальну вартість місця для торгівлі на новорічному ярмарку на майдані Свободи. Виявилося, що оренда половини павільйону на площі коштувала 30 тис.грн. на місяць. Павільйон для шашликової – 70 тис.грн. При цьому місто жодної копійки не отримало від надання майдану Свободи під новорічний ярмарок.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The “fairytale house” in Gorky Park was rewritten to new people from the Kernes neighborhood

З липня 2019 року будівля «Казкового будиночку» у Центральному парку культури та відпочинку імені ...

Харківський антикорупційний центр організував круглий стіл,присвячений антикорупційним підсумкам 2016 року

Сьогодні в приміщенні KHARKIV TODAY відбувся круглий стіл, який організовував Харківський антикорупційний центр, присвячений ...

The Metropolitan plans to give 630 million firms that law enforcement officers suspect of fake repairs of cars in past years

Харківський метрополітен планує витратити 629,85 млн.грн. на послуги по встановленню обладнання, технічного переоснащення та ...

Суд зобов’язав поліцію відкрити провадження через виведення коштів на ремонти доріг через «прокладку»

Суд зобов’язав уповноважених осіб ГУ Національної поліції в Харківській області внести до Єдиного реєстру ...

Kharkiv Anticorruption Center initiated the process of returning hundreds of millions of Ukrainian hryvnias to Kharkiv, which they overpay in the subway, trams and trolleybuses

#Хацики подали до Виконкому міськради дві заяви про примирення сторін по судовим справам щодо скасування ...

The Kharkiv Anti-Corruption Center helped save more than 5 million

У серпні на допорогових закупівлях організатори, які входять о структур ХОДА та РДА, зекономили ...