Після збільшення, в лютому 2019 року, вартості проїзду на 60%, харківський метрополітен збільшив свої збитки вдвічі. Про це стало відомо з порталу “Відкриті дані Харкова”.

З січня по червень 2019 року збиток КП “Харківський метрополітен” склав 54 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ. В 2018 році, за перше півріччя збиток підприємства склав 27 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ.

При цьому, у 2018 році вартість проїзду в харківському метро підвищили на 25%, з 4 до 5 гривень (в березні). В 2019 році підвищили вартість проїзду одразу на 60%, з 5 до 8 гривень (збирати по 8 гривень за 1 поїздку в метро почали з 7 лютого).

Тобто, в 2018 збільшивши на 25% вартість проїзду, був в два рази менше збиток, ніж в 2019 році, коли вартість проїзду збільшили на 60%.

Збиток КП “Харківський метрополітен” за перше півріччя 2017 року склав 23 млн.грн. Вартість проїзду підвищувалась щорічно, в 2017, в 2018 та 2019 роках.

Харківський метрополітен єдине міське комунальне транспортне підприємство, яке після підвищення вартості проїзду в 2019 році, навпаки тільки збільшило свій збиток.

Обом тролейбусним депо та обом трамвайним депо, підвищення вартості проїзду в 2019 році, дозволило скоротити свої збитки, а декому навіть і вийти у прибуток.

Прибуток КП “Тролейбусне депо №3” за перше півріччя 2019 року склав 5,8 млн.грн. (за перше півріччя 2018 року у цього підприємства був збиток 15,7 млн.грн.).

Прибуток КП “Тролейбусне депо №2” за перше півріччя 2019 року склав 2,5 млн.грн. (за перше півріччя 2018 року у цього підприємства був збиток 18,8 млн.грн.).

Збиток КП “Салтівське трамвайне депо” за перше півріччя 2019 року склав 6,0 млн.грн. (за перше півріччя 2018 року у цього підприємства був збиток 28,5 млн.грн.).

Збиток КП “Жовтневе трамвайне депо” за перше півріччя 2019 року склав 2,9 млн.грн. (за перше півріччя 2018 року у цього підприємства був збиток 21,1 млн.грн.).

Нагадаємо, що харківський метрополітен в 4 рази занижує доходи від рекламної діяльності. Такий висновок зробила Держаудитслужба після проведення фінансового аудиту цього КП.

Залишаючи якість послуг на тому ж низькому рівні, керівництво міста та харківського метрополітена продовжує вирішувати проблеми метро виключно підвищенням вартості проїзду, не вирішуючи причин виникнення проблем по суті.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Utility company “Trolleybus Depot” ordered an audit without a competition

Комунальне підприємство «Тролейбусне депо №2» уклало угоду з ТОВ «ПКФ Україна» щодо проведення послуг ...

The court has identified those guilty of two million hryvnias to the Kharkiv city council

Харківський антикорупційний центр пропонує Харківській міськраді подати цивільний позов до Артема Шокало та до ...

Favorite caravans of Kernes will receive half a billion hryvnia for asphalt

Комунальне підприємство «Шляхрембуд» уклав угоду з ТОВ «Паркінг +» щодо придбання асфальтобетонних сумішей вартістю ...

In Kernes, 100 million hryvnia will be spent on the construction of a trolleybus track for Northern Salvatv

Департамент інфраструктури Харківської міської ради уклав угоду з КП «Міськелектротранссервіс» щодо проведення будівельних робіт ...

Department by Nekhoroshkov will spend 6 million hryvnias for the capture and killing of dogs and cats – an average of 1200 hryvnias per head

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклали угоду з КП «Центр поводження з тваринами» щодо ...

The court appointed an examination of the cost of repairing the school in Balakleya

Суд призначив експертизу будівельно-технічну експертизу вартості фактично виконаних робіт з капітального ремонту покрівлі Балаклійської ...