КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Даккар-М» щодо постачання світильників вартістю 5,83 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про придбання 2848 світлодіодних світильників.

До аукціону представники метрополітену під різними приводами не допустили чотирьох учасників: ТОВ «Елтранс-Комплект», ФОП Крошка Олександр Станіславович, ТОВ «Атом-Україна», ТОВ «СВП Квазар».

До аукціону допустили лише тих, хто пропонував світильники фірми «Су-24» – ТОВ «Даккар-М» та ТОВ «БУ-35». Це може свідчити про те, що тендерна документація була виписана під конкретного виробника.
ТОВ «БУ-35» створено наприкінці минулого року й записана на Олексій Пелагейченко. На торги ця фірма проходить лише з продукцією ТОВ «Су-24».

Щодо переможця, то ТОВ «Даккар-М» завантажило дилерську угоду з ТОВ «Су-24». Засновниками є Михайло Резуненко та Марина Куянова. Резуненко також є засновником ТОВ «Су-21», яке має спільний номер телефону з «СУ-24».

А контактний номер 380954156444, який вказує ТОВ «Даккар-М» також є контактним для директора ТОВ «Су-24» Євгенія Попова.

Засновниками ТОВ «Су-24» є Денис Морус, Володимир Замковий, Євгеній Попов та Олександр Синчук. Останній є сином екс-прокурора Харківської області Василя Синчука.
Особисто колишній прокурор є співзасновником в декількох фірмах, які розташовані у тій будівлі, що й ТОВ «Су—24». Зокрема, ТОВ «МПГ» та ТОВ «Ексті-Центр».

Щодо цін на світильники, то цікаво, що метрополітен купує їх дорожче, ніж, наприклад, ТОВ «Су-24» продає ПАТ “Укргазвидобування”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The cooperative scheme returns to Kharkiv

На найближчій сесії Харківської міськради, яка має відбутися 17 жовтня, заплановано надати безкоштовно у ...

Zahepylivska United Territorial Community wants to give the tender to the firm without experience

Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради планує укласти угоду з ТОВ «ДНІПРОЄВРОБУД» ...

Kharkiv Anticorruption Center through the court forced the District Communal Enterprise to publish financial documents

Суд задовольнив позов ГО «Харківський антикорупційний центр» та зобов’язав комунальне підприємство Харківської районної ради ...

How to overpay for the repair of a regional school in Kharkiv

Ремонт КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованність» Харківської облради був проведений за завищеними ...

ХАЦ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У НОВОМУ ПРОЕКТІ ІНСТИТУТУ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПРЕСИ

«Харківський антикорупційний центр» став учасником проекту організаційного розвитку центрів розслідувальної журналістики.

7,5 мільйонів — вартість підсвічування пішохідного моста в сквері “Стрілка”

“Це подарунок Харкову та харків’янам”. Саме так, Харківський міський голова, Геннадій Кернес, прокоментував нову ...