КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Даккар-М» щодо постачання світильників вартістю 5,83 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про придбання 2848 світлодіодних світильників.

До аукціону представники метрополітену під різними приводами не допустили чотирьох учасників: ТОВ «Елтранс-Комплект», ФОП Крошка Олександр Станіславович, ТОВ «Атом-Україна», ТОВ «СВП Квазар».

До аукціону допустили лише тих, хто пропонував світильники фірми «Су-24» – ТОВ «Даккар-М» та ТОВ «БУ-35». Це може свідчити про те, що тендерна документація була виписана під конкретного виробника.
ТОВ «БУ-35» створено наприкінці минулого року й записана на Олексій Пелагейченко. На торги ця фірма проходить лише з продукцією ТОВ «Су-24».

Щодо переможця, то ТОВ «Даккар-М» завантажило дилерську угоду з ТОВ «Су-24». Засновниками є Михайло Резуненко та Марина Куянова. Резуненко також є засновником ТОВ «Су-21», яке має спільний номер телефону з «СУ-24».

А контактний номер 380954156444, який вказує ТОВ «Даккар-М» також є контактним для директора ТОВ «Су-24» Євгенія Попова.

Засновниками ТОВ «Су-24» є Денис Морус, Володимир Замковий, Євгеній Попов та Олександр Синчук. Останній є сином екс-прокурора Харківської області Василя Синчука.
Особисто колишній прокурор є співзасновником в декількох фірмах, які розташовані у тій будівлі, що й ТОВ «Су—24». Зокрема, ТОВ «МПГ» та ТОВ «Ексті-Центр».

Щодо цін на світильники, то цікаво, що метрополітен купує їх дорожче, ніж, наприклад, ТОВ «Су-24» продає ПАТ “Укргазвидобування”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАЦ візьме участь у проекті “Закон на захисті культурної спадщини України”

БФ “Харків з тобою”, Накипело, “Харківський антикорупційний центр” та GoBack Media за підтримки Urban ...

In Kharkov, it became much more expensive to die

У ХАРКОВІ ВМИРАТИ СТАЛО НАБАГАТО ДОРОЖЧЕ Виконавчий комітет Харківської міськради 29 серпня вирішив підвищити ...

In scandalous known Yakovlev will spend more than 11 million on the annual technical support of portals of social services and electronic services

Друзі, дійшла у нас черга і до одного з найбільш загадкових комунальних підприємств в ...

Police found in Stamatin overpaid 2 million on one purchase

Поліція відкрила чергове кримінальне провадження через розкрадання коштів КП «Харківський метрополітен». Про це йдеться ...

The managers of Kernes have given free of charge the Freedom Square for the oil fair. A physical person to an entrepreneur from his environment

Ярмарок з нагоди Масляної на майдані Свободи проведе Володимир Сорокін. Саме ця особа була ...

The Antimonopoly Committee of Ukraine has revealed dozens of saws for deliveries to the New Ukrainian School

Антимонопольний комітет України виявив змову між ТОВ “Науково-виробнича компанія Укртранском” та ФОП Рогоза Валентин ...