КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Даккар-М» щодо постачання світильників вартістю 5,83 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про придбання 2848 світлодіодних світильників.

До аукціону представники метрополітену під різними приводами не допустили чотирьох учасників: ТОВ «Елтранс-Комплект», ФОП Крошка Олександр Станіславович, ТОВ «Атом-Україна», ТОВ «СВП Квазар».

До аукціону допустили лише тих, хто пропонував світильники фірми «Су-24» – ТОВ «Даккар-М» та ТОВ «БУ-35». Це може свідчити про те, що тендерна документація була виписана під конкретного виробника.
ТОВ «БУ-35» створено наприкінці минулого року й записана на Олексій Пелагейченко. На торги ця фірма проходить лише з продукцією ТОВ «Су-24».

Щодо переможця, то ТОВ «Даккар-М» завантажило дилерську угоду з ТОВ «Су-24». Засновниками є Михайло Резуненко та Марина Куянова. Резуненко також є засновником ТОВ «Су-21», яке має спільний номер телефону з «СУ-24».

А контактний номер 380954156444, який вказує ТОВ «Даккар-М» також є контактним для директора ТОВ «Су-24» Євгенія Попова.

Засновниками ТОВ «Су-24» є Денис Морус, Володимир Замковий, Євгеній Попов та Олександр Синчук. Останній є сином екс-прокурора Харківської області Василя Синчука.
Особисто колишній прокурор є співзасновником в декількох фірмах, які розташовані у тій будівлі, що й ТОВ «Су—24». Зокрема, ТОВ «МПГ» та ТОВ «Ексті-Центр».

Щодо цін на світильники, то цікаво, що метрополітен купує їх дорожче, ніж, наприклад, ТОВ «Су-24» продає ПАТ “Укргазвидобування”.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

MP is going to build a house near Sarzhin Yar

Депутати Харківської міськради надали дозвіл ТОВ «Сертон» на розробку проектів землеустрою для будівництва багатоповерхових ...

Results of police certification in Kharkiv region

А тим часом варто нагадати результати атестації міліції/поліції по Харківській області. Вони на інфографіці. ...

ПРЕДСТАВНИКИ ХАЦ ЗУСТРІЛИСЯ З ПРОКУРОРОМ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьогодні відбулася зустріч представників «Харківського антикорупційного центру» з прокурором області Юрієм Данильченко, присвячена обговоренню ...

The united territorial community in Kharkiv region started repairing without documentation

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради уклав ...

Decentralization in Hromadas: corruption in the mention of roads

За документами київська фірма ТОВ «Будкрафт» ремонтує дороги за добу. При цьому підряди підприємство ...

To whom and how much pay for the audit Kharkov utilities

Харківські комунальні підприємства не проводять повний аудит підприємств вже кілька років. Під час кожних ...