КП «Центр поводження з тваринами» уклав угоду з ТОВ БК “Інженер-21” щодо будівництва вартістю 7,458 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про будівництво та облаштування притулку міського Центру для утримання безпритульних тварин по пр. Гагаріна, 358, а саме зведення адміністративно-господарської будівлі.

Єдиним конкурентом переможців було ТОВ «БМП СХІДБУД» – фаворит закупівль Департменту житлового господарства, якому підпорядковується КП «Центр поводження з тваринами». Ця фірма не завантажила весь перелік потрібних документів, тож можна припустити, що вони прийшли на торги до комплекту.

Щодо переможці, то ТОВ БК “Інженер-21” є фігурантом кримінальних проваджень.

Крім того, ця фірма без тендерів регулярно отримує підряди від КП “Харківжилбуд” – ще одні комунальники, які підпорядковані Департаменту Нехорошкова.

Власниками ТОВ «Будівельна компанія Інженер-21» є Лариса Волкова (50% внесок в статутний фонд) та Сергій Кісленко, а керівником – Світлана Юрченко. Фірму заснували в серпні 2016 року і з того часу Лариса Волкова є серед власників фірми.

Лариса Волкова є також вже довгий час начальником виробничо-технічного відділу КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство».

КП «Харківжилбуд» та КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» підпорядковуються одному Департаменту міськради – житлового господарства.

Раніше засновником був Андрій Дорожко.

Дорожко також є серед засновників ТОВ «Єдина міжнародна транспортна система», де його партнерами вказані Тетяна Піунова та Олександр Резанова. Крім того, ця фірма має однаковий нмер телефону 380577525166 з ТОВ «Авто-Ові», ТОВ «ТК «Трансавто», ТОВ «АТП «Автотранс» тощо.

Серед засновників ТОВ «Авто-Ові» є Руденко Інна Михайлівна – родичка віце-мера Харкова Андрія Руденко, який якраз курирує питання житлово-комунального господарства

Варто відзначити вартість ресурсів, особливо в порівнянні з будівництвом новенького лікувально-фізкультурного комплексу у Змійові.

Так, швелери N 40 для Змійова підрядник запланував купувати по 11433 грн./т, а у Харкові – 26867 грн./т. Цеглу для комплексу купують по 2 грн. за шт, а у Харкові – по 5,6 грн./ш таку саму.

Для ремонту вул. Коцарської бетонну суміш В 15 купують по 1810 грн./куб.м., а для будівлі у центрі для тварин – вдвічі дорожче.

І подібних завищених цін – повно.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Interconnected entrepreneurs have played a tender for the supply of sugar for the National Guard

Національна академія Національної гвардії України уклала угоду з ФОП Руденко Галина Володимирівна щодо постачання ...

The two companies of the Shahnenka environment played millions for the reconstruction of the house of culture. Estimates are hidden

Відділ культури і туризму Куп’янської РДА уклав угоду з ТОВ “Будсоюз” щодо проведення ремонтних ...

Amalgamated territorial community have ordered a very expensive renovation of the house of culture

Наталинська сільська рада уклала угоду з ТОВ “БВП ПРОМСОЦБУД” щодо проведення ремонтних робіт у ...

ХАЦ ПРОВІВ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПО ТЕМІ: “ХІД РОЗГЛЯДУ СУДОВИХ ПОЗОВІВ ВІДНОСНО ПОВЕРНЕННЯ У ВЛАСНІСТЬ МІСТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК. БУДІВНИЦТВО У СОСНОВОМУ БОРУ НА ЖУРАВЛІВЦІ”

Представники “Харківського антикорупційного центру” в приміщенні KHARKIV Today провели прес-концеренцію, присвячену “кооперативній схемі” виділення ...

У Кернеса віддають землю біля Обласного дитячого туберкульозного санаторію під будівництво котеджів

Біля будівлі Обласного дитячого туберкульозного клінічного санаторію планується садибна забудова. Про це йдеться з ...

Kharkov office worker’s wife has sold an expensive product to a municipal enterprise.

Комунальне підприємство «Харківводоканал» протягом 2018 року уклало 3 договори з ТОВ «Арт-Лама-Адвертайзінг» щодо закупівлі ...