Суд відмовив адвокату у скасуванні повідомлення про підозру, яке було вручене начальнику управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпроспоживслужби у Харківській області у березні 2019 року.

Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду міста Харкова від 30 травня 2019 року.

Нагадаємо, що Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області наприкінці минулого року уклало 5 угод на проведення лабораторних досліджень загальною вартістю 2,27 млн грн.

Варто відзначити, що всі угоди були підписані 26 грудня 2017 року. А всі акти виконаних робіт щодо проведення досліджень були виконані в період 26-31 грудня 2017 року.
У відповідь на звернення депутата Харківської облради Дмитра Булаха, яке є у розпорядженні ГО «ХАЦ», в 2016 році ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області провело лише 6 досліджень (всі у грудні), в 2017 році мова йшла вже про понад 50 тис. досліджень, але всі вони за документами були проведені у період 26-31 грудня.

В рамках кримінального провадження, слідчі допитали колишню начальницю паразитологічної лабораторії ДУ “Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

Вона повідомила, що паразитологічна лабораторія мала в період 2017 рік квітень 2018 року можливість проводити лабораторні дослідження води питної з централізованих та нецентралізованих джерел водопостачання за епідпоказниками у кількості до 10 досліджень за один робочий день.

Але у актах виконаних робіт написано, що за добу було проведено 829 досліджень.

Всі договори були підписані Олександром Тертишником.
Але 27 грудня 2017 року він був у відрядженні, а обов’язки керівника виконувала Тетяна Колпакова. 9 березня 2019 року їй було повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України (службова підробка та перевищення службових повноважень).

Зараз адвокат Колпакової намагався скасувати підозру через суд, але поки що їм цього не вдалося.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВДРУГЕ ЗАДОВОЛЬНИВ ПОЗОВ ХАЦ ПРО ПОВЕРЕННЯ У ВЛАСНІСТЬ ХАРКІВ’ЯН БЕЗКОШТОВНО РОЗДАНОЇ ЗЕМЛІ

Сьогодні, 6 вересня, суддя Господарсього суду Харківської області Байбак О.І. прийняв рішення задовольнити позов ...

Talented families of Kharkiv metro. Part 3. Kucherenko

Підряди у КП «Харківський метрополітен» випадкові люди не отримують. Це доводиться численними публікаціями «Харківського ...

Реконструкція зоопарку: понад 30 мільйонів на вольєри для японських макак та єнотовидних собак за секретними цінами

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклав угоду з ПАТ «Трест-Житлобуд-1» щодо будівництва вартістю 32,81 ...

Representatives of Malynivska hromada are doing secrets procurements

Малоданилівська селищна рада уклала угоду з Науково-виробничим підприємством «ПРОМТЕХСНАБ» товариства інвалідів Київського району міста ...

ХАЦ проведе прес-конференцію стосовно відміни конкурсу на будівництво пам’ятника на площі Свободи

ГО «Харківський антикорупційний центр», «Міські реформи», «Критичне мислення» запрошують на прес-конференцію з приводу подачі ...

The court overturned suspicion of Maxim Musieff

21 травня 2019 року Київський райсуд міста Харкова (суддя Колесник Світлана Андріївна) скасував підозру ...