Суд відмовив адвокату у скасуванні повідомлення про підозру, яке було вручене начальнику управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпроспоживслужби у Харківській області у березні 2019 року.

Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду міста Харкова від 30 травня 2019 року.

Нагадаємо, що Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області наприкінці минулого року уклало 5 угод на проведення лабораторних досліджень загальною вартістю 2,27 млн грн.

Варто відзначити, що всі угоди були підписані 26 грудня 2017 року. А всі акти виконаних робіт щодо проведення досліджень були виконані в період 26-31 грудня 2017 року.
У відповідь на звернення депутата Харківської облради Дмитра Булаха, яке є у розпорядженні ГО «ХАЦ», в 2016 році ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області провело лише 6 досліджень (всі у грудні), в 2017 році мова йшла вже про понад 50 тис. досліджень, але всі вони за документами були проведені у період 26-31 грудня.

В рамках кримінального провадження, слідчі допитали колишню начальницю паразитологічної лабораторії ДУ “Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”.

Вона повідомила, що паразитологічна лабораторія мала в період 2017 рік квітень 2018 року можливість проводити лабораторні дослідження води питної з централізованих та нецентралізованих джерел водопостачання за епідпоказниками у кількості до 10 досліджень за один робочий день.

Але у актах виконаних робіт написано, що за добу було проведено 829 досліджень.

Всі договори були підписані Олександром Тертишником.
Але 27 грудня 2017 року він був у відрядженні, а обов’язки керівника виконувала Тетяна Колпакова. 9 березня 2019 року їй було повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України (службова підробка та перевищення службових повноважень).

Зараз адвокат Колпакової намагався скасувати підозру через суд, але поки що їм цього не вдалося.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПОДАВ ЗАЯВИ ПРО ВІДСТОРОНЕННЯ ТРЬОХ СУДДІВ ВІД КОНКУРСУ У КАСАЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Харківський антикорупційний центр, в рамках проекту «А судді хто?», подав зави про відсторонення від ...

Kharkiv Anticorruption Center ask the court to explain to Kernes that judgments must be enforced

ХАЦ звернувся до суду за роз’ясненням судових рішень. щоб припинити безкінечні псевдоюридичні дії Харківської ...

“Харківський антикорупційний центр” почав експертизу уставу онкоцентру

“Харківський антикорупційний центр” отримав для ознайомлення та проведення громадської експертизи проект Статуту реорганізованого онкоцентру ...

Deputy of Kharkiv Regional Council Oleksandr Kuhar have bought an elite apartment at the same price as the dog box costs

Депутат Харківської облради Олександр Кухар 13 грудня придбав в елітній новобудові квартиру площею 110 ...

The former Kharkiv regional deputy’s company received a contract to repair the road without an open tender

Китченківська сільська рада уклала угоду з ПрАТ “УМБ-23” щодо проведення ремонту дороги вартістю 1,431 ...

In the Kharkiv region, the United Territorial Communities purchased solar panels from the company, which were accused of illegal gas stations

Відділ освіти, культури і спорту Чкаловської ОТГ уклав угоду з ТОВ «Фест» на придбання ...