Управління освіти адміністрації Холодногірського району уклало угоду з ФОП Гребенюк Денис Іванович щодо проведення ремонтних робіт вартістю 4,82 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Мова йде про капітальний ремонт будівлі Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 108.

Щодо цікавинок у кошторисі, то навіс над входом буде коштувати понад 100 тис. грн. Мова йде про одну конструкцію. 1 кв.м. вентильованого фасаду буде коштувати 2770 грн.

До цього договору ФОП Гребенюк Денис Іванович отримував підряди без тендерів лише від Управління освіти Новобаварського району. Всі 6 угод без проведення аукціонів на загальну суму майже 5 млн. грн.

Гребенчук використовує мейл sd.lotas@gmail.com. Цей мейл також використовує ТОВ «Укрбудрост» Сергія Демченка та Олексія Старусєва.

Ця фірма отримує підряди лише від двох управлінь освіти – Новобаварського та Холодногірського районів – на суму 9,3 млн. грн.

Ще 21 контракт на 3,2 млн. грн. з Управлінням освіти Новобаварського району уклав особисто ФОП Демченко. Він укладає угоди лише з цим Управлінням.

А Олексій Старусєв вказан у Гребенюка як один з працівників.

Цікаво, що ці люди почали отримувати підряди у Холодногірському районі після того, як куратором цього району призначили Тетяну Цибульник – голову Адміністрації Новобаварського району.

Раніше ХАЦ вже писав про сумнівні закупівлі управління освіти цього району.

Нагадаємо, що Тетяна Цибульник підозрюється у декларуванні недостовірної інформації. За даними слідства, йдеться про коштовності вартістю понад 600 тис.грн.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Police suspects Kharkiv utility companies in illegal pre-sale of 17 apartments

Нацполіція в Харківській області встановила, що посадові особи комунального підприємства «Харківжилбуд» привласнили 17 квартир, ...

Following the publication of the Kharkiv Anti-Corruption Center, the Antimonopoly Committee of Ukraine has established in Zergachevsky region a cutting of a tender for the processing of pit latrines

Харківське тер.управління Антимонопольного комітету України встановило змову на тендері Управління освіти, культури і туризму ...

ЮРИСТИ ХАЦ ПІДГОТУВАЛИ ЧОТИРИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАЗК

“Харківський антикорупційний центр” в рамках проекту “Є_відповідальність” за підтримки Інституту висвітлення війни та миру ...

Cinema hasn’t paid a renting for land for 1 year

Кінотеатр імені О.Довженка не сплачував майже рік за оренду землі і заборгував 177,58 тис.грн. ...

ХАЦ виграв позов у “Жилкомсервіса”

Мы выиграли суд в первой инстанции против Жилкомсервиса и теперь, если это решение устоит ...

The police revealed the scheme of how Kharkiv utility companies appropriated budget funds for repairs in residential buildings

Слідчі Новобаварського відділу поліції встановили, що комунальне підприємство “Харківжилбуд” перерахувало протягом 2018 року 831,65 ...