Правоохоронці підозрюють службових осіб комунального підприємства «Харківський метрополітен», ТОВ “НВО “Пам” та ФОП Поліщук Богдан Владиславович у заволодінні грошовими коштами за ознаками кримінального правопорушення ч.3 ст.191 КК України, тяжкий злочин. Про це стало відомо з ухвали Комінтернівського райсуду міста Харкова від 8 липня.

За даними слідства, незаконне заволодіння грошовими коштами відбувалось у період 2017-2019 років, під час здійснення поставок ТМЦ і поточного ремонту та технічного обслуговування рухомого складу «підземки».

Поліщук Богдан Владиславович та ТОВ «НВО «Пам» неодноразово ставали фігурантами розслідувань Харківського антикорупційного центру з приводу поставок матеріалів та надання послуг метрополітену по завищеним цінам.

У кінці грудня 2018 року, КП «Харківський метрополітен» придбав у Богдана Поліщука дверні навіси ПДН-74 в півтора рази дорожче, ніж такі самі навіси придбав в Дніпрі місцевий метрополітен. Якби «Харківський метрополітен» купив би дверні навіси ПДН-74 за дніпровською ціною, то було би зекономлено 144,25 тис.грн..

Всього з Богданом Поліщуком метрополітен уклав 6 договорів на поставку різних товарів на загальну суму 8,2 млн.грн.

У вересні 2018 року Богдан Поліщук поставив на харківський метрополітен 996 генераторів вогнегасного аерозолю МАГ-3 по 2 430 грн. за 1 шт. на загальну суму 2,9 млн.грн. (з ПДВ).

Одночасно слідчими встановлено, що ринкова вартість на вказані генератори у відкритих джерелах у Харкові складає 893 грн. за 1 шт. Тобто вартість партії у 996 одиниць мала складати 889,4 тис.грн. Таким чином, збитки КП «Харківський метрополітен» від закупівлі засобів пожежогасіння за завищеними цінами складають понад 2 млн.грн.

Більше про «талановиту» сім’ю Богдана Поліщука можна прочитати в матеріалі ХАЦ щодо поставок матеріалів на метрополітен по завищеним цінам.

Також, протягом 2018-2019 років КП «Харківський метрополітен» уклало з ТОВ “НВО “Пам” два договори щодо надання послуг з технічного обслуговування пристроїв автоматизованої системи оплати проїзду, загальною вартістю 25,85 млн.грн.

Фірма знаходиться у будівлі поряд з метрополітеном – вул. Різдвяна, 29А оф. 310.

На теперішній час за вказаними двома договорами на адресу ТОВ “НВО “Пам” перераховано 13,4 млн.грн.
У подальшому, як встановили слідчі, отримані кошти, ТОВ “НВО “Пам” перераховало на рахунки підприємств-транзитерів та з ознаками фіктивності задля обготівкування грошових коштів.

Директором КП «Харківський метрополітен» є Вячеслав Стаматін.

Нагадаємо, що з 7 лютого вартість проїзду в метро збільшилась з 5 до 8 гривень. Тим не менш, перший квартал 2019 року, КП «Харківський метрополітен» закінчило вже зі звичними збитками в 46,9 млн.грн.

Залишаючи якість послуг на тому ж низькому рівні, керівництво міста та комунального підприємства продовжує вирішувати проблеми метро виключно підвищенням вартості проїзду, не вирішуючи причин виникнення проблем по суті.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Police officers received land in an elite village

В 2018 році Вовчанська РДА передала у приватну власність декілька земельних ділянок на березі ...

300 thousand will be spent on the House of Soviets in Kharkov

Обласне комунальне виробничо-експуатаційне підприємство «Держпром» уклало угоду з ТОВ «ДМКА Групп» щодо благоустрою території ...

Education Department in the Kharkiv Region gave a million without a tender to a new Physical Entity Entrepreneur to work on overpriced double prices

Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської уклав угоду з ФОП Семьонов Ігор Олексійович щодо ...

Kernes order the construction of a valuable building in an animal shelter

КП «Центр поводження з тваринами» уклав угоду з ТОВ БК “Інженер-21” щодо будівництва вартістю ...

Kernes’ City Hall buys a new Christmas tree more expensive than the main Christmas tree in New York

Комунальне підприємство “Міський інформаційний центр” уклало угоду з ТОВ «СК СТС» щодо придбання конструкції ...

Харківський антикорупційний центр організував круглий стіл,присвячений антикорупційним підсумкам 2016 року

Сьогодні в приміщенні KHARKIV TODAY відбувся круглий стіл, який організовував Харківський антикорупційний центр, присвячений ...