Є у Харкові комунальне підприємство під назвою “Сучасне місто”. Займається питаннями оренди і розміщення МАФів в місті. Особливу активність це комунальне підприємство виявляє на ринку Барабашово.

В жовтні 2018 року КП “Сучасне місто” замовило за 186 тис.грн. свій власний веб-сайт у ТОВ “Євро-проект”

Якість сайту кожен може оцінити, перейшовши за посиланням.
https://moderncity.kh.ua/

Звісно, не є дивним те, що власник, бухгалтер та керівник ТОВ “Євро-проект” на момент підписання договору з КП “Сучасне місто”, Валерій Кубрак, навіть не знав про діяльність фірми і жодним чином не здогадувався про укладання договору на розробку веб-сайту для КП.

Новобаварський відділ поліції в Харківській області розслідує ймовірне розкрадання 186 тис.грн. за ч.3 ст.191 КК України. Про це стало відомо з ухвали Жовтневого райсуду міста Харкова від 9 липня 2019 року.

До Харківської місцевої прокуратури №2 з оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області надійшли матеріали щодо виявленого факту привласнення коштів посадовими особами КП “Сучасне місто” та керівником ТОВ «Євро Проект», Валерієм Кубраком, шляхом проведення фіктивних фінансово-господарських операцій, що відповідно завдало шкоди.

Валерій Кубрак на допиті наголосив, що немає жодного відношення до ТОВ “Євро Проект”. Хто підписав договір з КП “Сучасне місто”, Кубрак також не знає. Крім цього встановлено, що 22 березня 2019 року до бази даних ГУ ДФС в Харківській області щодо ТОВ «Євро Проект» внесено відомості щодо його фіктивності.

Суд задовольнив клопотання прокуратури до банківських та фінансових документів КП “Сучасне місто”.

Зараз ТОВ “Євро Проект” перебуває в стані припинення. Керівника змінили. Тепер цю роль виконує Ідріс Дудурханов. Змінили в червні 2019 року керівника і у КП “Сучасне місто”. Замість Дениса Маханькова тепер керівником є Олександр Богомолов. Раніше Богомолов працював на посаді заступника директора КП “Сучасне місто” з правових питань та на посаді завідувача сектору правового забезпечення архітектурно-будівельного контролю відділу правового забезпечення Департаменту територіального контролю Харківської міськради.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In Kernes for repair “Cascade” will spend another 28 million. The total cost of repairs – 84 million hryvnia

Поки тисячі харків’ян обурені знищенням “Каскаду”, Харківська міськрада вирішила докинути ще 28 млн.грн. на ...

Талановиті сім’ї харківського метро. Частина 2. Сім’я Поліщук

Друзі, після виходу на нашій Фейсбук-сторінці матеріалу “Талановиті сім’ї харківського метро. Частина 1. Юхно”, ...

Police set overpayment on repair works in Public Utility Company “Kharkiv heat networks”

Правоохоронці встановили завищення на 270 тис.грн. вартості ремонтних робіт, які КП “Харківські теплові мережі” ...

How to overpay for the repair of a regional school in Kharkiv

Ремонт КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованність» Харківської облради був проведений за завищеними ...

A conspiracy at tenders for residential services for the supply of seedling products is almost two million hryvnias

Харківське тер.управління Антимонопольного комітету України виявило змову на двох тендерах щодо поставок квіткової продукції, ...

ХАЦ провів воркшоп

Харківський антикорупційний центр при підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» 29 березня провів воркшоп «Робота з ...