Є у Харкові комунальне підприємство під назвою “Сучасне місто”. Займається питаннями оренди і розміщення МАФів в місті. Особливу активність це комунальне підприємство виявляє на ринку Барабашово.

В жовтні 2018 року КП “Сучасне місто” замовило за 186 тис.грн. свій власний веб-сайт у ТОВ “Євро-проект”

Якість сайту кожен може оцінити, перейшовши за посиланням.
https://moderncity.kh.ua/

Звісно, не є дивним те, що власник, бухгалтер та керівник ТОВ “Євро-проект” на момент підписання договору з КП “Сучасне місто”, Валерій Кубрак, навіть не знав про діяльність фірми і жодним чином не здогадувався про укладання договору на розробку веб-сайту для КП.

Новобаварський відділ поліції в Харківській області розслідує ймовірне розкрадання 186 тис.грн. за ч.3 ст.191 КК України. Про це стало відомо з ухвали Жовтневого райсуду міста Харкова від 9 липня 2019 року.

До Харківської місцевої прокуратури №2 з оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області надійшли матеріали щодо виявленого факту привласнення коштів посадовими особами КП “Сучасне місто” та керівником ТОВ «Євро Проект», Валерієм Кубраком, шляхом проведення фіктивних фінансово-господарських операцій, що відповідно завдало шкоди.

Валерій Кубрак на допиті наголосив, що немає жодного відношення до ТОВ “Євро Проект”. Хто підписав договір з КП “Сучасне місто”, Кубрак також не знає. Крім цього встановлено, що 22 березня 2019 року до бази даних ГУ ДФС в Харківській області щодо ТОВ «Євро Проект» внесено відомості щодо його фіктивності.

Суд задовольнив клопотання прокуратури до банківських та фінансових документів КП “Сучасне місто”.

Зараз ТОВ “Євро Проект” перебуває в стані припинення. Керівника змінили. Тепер цю роль виконує Ідріс Дудурханов. Змінили в червні 2019 року керівника і у КП “Сучасне місто”. Замість Дениса Маханькова тепер керівником є Олександр Богомолов. Раніше Богомолов працював на посаді заступника директора КП “Сучасне місто” з правових питань та на посаді завідувача сектору правового забезпечення архітектурно-будівельного контролю відділу правового забезпечення Департаменту територіального контролю Харківської міськради.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In the Security Service of Ukraine suspect that the purchase of compressors overpaid four times

Поліція розслідує проведення капітального ремонту очисних споруд Донецької селищної ради загальною вартістю 10,3 млн. ...

«ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

Після звільнення Юрія Вінника з посади директора онкоцентру та ліквідації Харківського обласного клінічного онкоцентру, ...

In Lyubotin, they buy expensive salt

Виробниче управління комунального господарства Люботинської міської ради уклало угоду з ПП «Альба» щодо придбання ...

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАЛИШИВ ЖИТЛОБУД-1 15,5 ГЕКТАРІВ ПО МОСКОВСЬКОМУ ПРОСПЕКТУ, ЯКІ ХАЦ НАМАГАВСЯ ПОВЕРНУТИ У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА

Вищий господарський суд України сьогодні спочатку залишив без змін рішення Господарського суду Харківської області ...

Sleepy businessman will repair in two kindergartens

Департамент освіти Харківської міськради уклав дві угоди з ФОП Малюгов Олександр Олександрович щодо проведення ...

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПОДАВ ЗАЯВИ ПРО ВІДСТОРОНЕННЯ ТРЬОХ СУДДІВ ВІД КОНКУРСУ У КАСАЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Харківський антикорупційний центр, в рамках проекту «А судді хто?», подав зави про відсторонення від ...