Є у Харкові комунальне підприємство під назвою “Сучасне місто”. Займається питаннями оренди і розміщення МАФів в місті. Особливу активність це комунальне підприємство виявляє на ринку Барабашово.

В жовтні 2018 року КП “Сучасне місто” замовило за 186 тис.грн. свій власний веб-сайт у ТОВ “Євро-проект”

Якість сайту кожен може оцінити, перейшовши за посиланням.
https://moderncity.kh.ua/

Звісно, не є дивним те, що власник, бухгалтер та керівник ТОВ “Євро-проект” на момент підписання договору з КП “Сучасне місто”, Валерій Кубрак, навіть не знав про діяльність фірми і жодним чином не здогадувався про укладання договору на розробку веб-сайту для КП.

Новобаварський відділ поліції в Харківській області розслідує ймовірне розкрадання 186 тис.грн. за ч.3 ст.191 КК України. Про це стало відомо з ухвали Жовтневого райсуду міста Харкова від 9 липня 2019 року.

До Харківської місцевої прокуратури №2 з оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області надійшли матеріали щодо виявленого факту привласнення коштів посадовими особами КП “Сучасне місто” та керівником ТОВ «Євро Проект», Валерієм Кубраком, шляхом проведення фіктивних фінансово-господарських операцій, що відповідно завдало шкоди.

Валерій Кубрак на допиті наголосив, що немає жодного відношення до ТОВ “Євро Проект”. Хто підписав договір з КП “Сучасне місто”, Кубрак також не знає. Крім цього встановлено, що 22 березня 2019 року до бази даних ГУ ДФС в Харківській області щодо ТОВ «Євро Проект» внесено відомості щодо його фіктивності.

Суд задовольнив клопотання прокуратури до банківських та фінансових документів КП “Сучасне місто”.

Зараз ТОВ “Євро Проект” перебуває в стані припинення. Керівника змінили. Тепер цю роль виконує Ідріс Дудурханов. Змінили в червні 2019 року керівника і у КП “Сучасне місто”. Замість Дениса Маханькова тепер керівником є Олександр Богомолов. Раніше Богомолов працював на посаді заступника директора КП “Сучасне місто” з правових питань та на посаді завідувача сектору правового забезпечення архітектурно-будівельного контролю відділу правового забезпечення Департаменту територіального контролю Харківської міськради.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Gorky Park profit for the first half of 2019 is 32 thousand UAH. Over 5 years UAH 220 million was spent on loan repayments and interest

ГО «Харківський антикорупційний центр» в рамках проекту «Відкриті комунальні підприємства» відкрив фінансову звітність одного ...

Kernes’ “Tіtushki”

Бюджет Харкова щорічно роздає 50 мільйонів охоронним фірмам, наближеним до міської влади. Ця схема ...

Corporation “Kharkov”: a simple example

За півроку вартість приміщень, які продає Харківська міськрада приватним особам, збільшується майже в 4 ...

The court issued a lawsuit to suspend the decision of the Executive Committee to increase the cost of travel

#будьХАЦиком Друзі, в нас сьогодні дві перемоги. Перша – зупинене рішення Виконкому щодо підвищення ...

Sister of mayor of Nova Vodolaha bought a cafe although she had no money for it

Рідна сестра Нововодолазького селищного голови Наталія Головаш (Єсіна) придбала у власність комплекс будівель-кафе «ДУБОЧОК», ...