Комунальне підприємство “Харківзеленбуд” 12 липня повідомило про намір укласти додатковий договір, без проведення аукціону, з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд” щодо реконструкції мереж електропостачання, телекомунікацій, телефонізації, зовнішнього освітлення та системи автоматичного поливу в саду Шевченка загальною вартістю 30,8 млн.грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Перший договір з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд” на реконструкцію мереж в саду Шевченка уклали ще 8 жовтня 2018 року. Вартість договору тоді склала 92,2 млн.грн.

19,3 млн.грн. тоді пішло на реконструкцію системи зовнішнього освітлення, 6 млн.грн — на систему електропостачання, 21 млн.грн. – на телекомунікаційні мережі. За тим договором планується встановлення 46 точок доступу Wi-Fi. Одна точка доступу коштує 40,8 тис.грн. Також планується встановлення 18 вуличних комутаторів по 23,8 тис.грн.

Як запевняють в комунальному підприємстві, під час проведення реконструкції, виникла необхідність проведення додаткових будівельних робіт, які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту.

Тепер загальна вартість реконструкції мереж електропостачання, телекомунікацій, телефонізації, зовнішнього освітлення та системи автоматичного поливу в саду Шевченка складе 123 млн.грн.

Реконструкцію саду Шевченка в міськраді планують завершити до Дня міста.

Також Харківський зоологічний парк оголосив про будівництво будівлі з відкритим вольєром для японських макак і відкритих вольєрів для оленів і єнотовидних собак загальною вартістю 34,1 млн.грн.

Планується побудувати будівлю для утримання японських макак прямокутної форми розмірами 7*15,75 м. До будівлі будуть примикати також три літні вольєри.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The main builders of ambulances in the Kharkiv region: Shahnenko’s friends, conspirators and questionable firms

В 2018 році в Харківській області розпочалося будівництво понад 30 амбулаторій загальною вартістю в ...

In the geriatric boarding house, the cost of sunflower oil has been highlighted

Комунальна установа Харківський геріатричний пансіонат ветеранів праці Харківської обласної ради уклав угоду з ФОП ...

The Antimonopoly Committee of Ukraine was interested in the collusion of the two companies, which was written by the Kharkiv Anticorruption Center

Харківське відділення АМКУ встановило змову на тендері Барвінківського виконкому міськради між ТОВ «Промтехбудінвест» та ...

Суд наклав арешт на майно директора фірми, якого підозрюють у завищенні вартості ремонту лікарні

Поліція підозрює директора Приватного будівельно-монтажного підприємства «Місксільбуд» Івана Корякіна у зловживанні службовим становищем, внесені ...

The company from the “black list” of the AMC will receive millions in the Kharkiv region under the “Energy of Light” project

Золочівська селищна рада уклала три угоди з ТОВ «Лорем плюс» щодо реконструкції мереж зовнішнього ...

New expenses for a Christmas tree in Kharkiv

Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» уклало 2 договори загальною вартістю 680,6 тис.грн. на монтаж ...