Комунальне підприємство “Харківзеленбуд” 12 липня повідомило про намір укласти додатковий договір, без проведення аукціону, з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд” щодо реконструкції мереж електропостачання, телекомунікацій, телефонізації, зовнішнього освітлення та системи автоматичного поливу в саду Шевченка загальною вартістю 30,8 млн.грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Перший договір з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд” на реконструкцію мереж в саду Шевченка уклали ще 8 жовтня 2018 року. Вартість договору тоді склала 92,2 млн.грн.

19,3 млн.грн. тоді пішло на реконструкцію системи зовнішнього освітлення, 6 млн.грн — на систему електропостачання, 21 млн.грн. – на телекомунікаційні мережі. За тим договором планується встановлення 46 точок доступу Wi-Fi. Одна точка доступу коштує 40,8 тис.грн. Також планується встановлення 18 вуличних комутаторів по 23,8 тис.грн.

Як запевняють в комунальному підприємстві, під час проведення реконструкції, виникла необхідність проведення додаткових будівельних робіт, які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту.

Тепер загальна вартість реконструкції мереж електропостачання, телекомунікацій, телефонізації, зовнішнього освітлення та системи автоматичного поливу в саду Шевченка складе 123 млн.грн.

Реконструкцію саду Шевченка в міськраді планують завершити до Дня міста.

Також Харківський зоологічний парк оголосив про будівництво будівлі з відкритим вольєром для японських макак і відкритих вольєрів для оленів і єнотовидних собак загальною вартістю 34,1 млн.грн.

Планується побудувати будівлю для утримання японських макак прямокутної форми розмірами 7*15,75 м. До будівлі будуть примикати також три літні вольєри.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In Kharkiv, another 20 million were donated for the reconstruction of the Historical Museum

Департамент капітального будівництва Харківської ОДА уклав з ТОВ «Будівельник» угоду щодо проведення робіт з ...

ХАЦ ПРОПОНУЄ ЮЛІЇ СВІТЛИЧНІЙ ЗНИЗИТИ ПОРОГИ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ХОДА ТА РДА

Сьогодні, 30 березня, Харківський антикорупційний центр направив голові ХОДА Юлії Світличній звернення з пропозицією ...

The court refused to arrest the leaders of one of the tender favorites in the Kharkiv region, who are suspected of allocating 7 million

Суд відмовився взяти під варту Ярослава Нирку, якого правоохоронці вважають реальним власником ПП «Фасад-Сервіс» ...

Перфоманс у Нововодолазькій ОТГ “Алея слух народу”

31 травня ГО “Харківський антикорупційний центр” організував перфоманс у Нововодолазькій ОТГ. Цей захід був ...

In Lozova, the education department continues to buy oil with enormous overpayments, despite criminal proceedings

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА уклала угоду з ФОП Куткова Світлана Миколаївна ...

Розкішний туалет в парку Горького: відкрито кримінальне провадження

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем під час реконструкції ...