Харківський метрополітен планує витратити 629,85 млн.грн. на послуги по встановленню обладнання, технічного переоснащення та ремонту 328 вагонів рухомого складу. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Ремонт вагонів планують зробити за 2,5 роки, до кінця 2021 року.

Договір планують укласти з фаворитом метрополітену, ТОВ “Ваго-рев”. Метрополітен двічі оголошував закупівлю на ремонт, але двічі було відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.

Нагадаємо, що з 7 лютого 2019 року Харківський метрополітен почав збирати з харків’ян по 8 гривень за проїзд. З 19 лютого по 22 травня вони це робили незаконно, всупереч рішенням судів.

Тим не менш, перший квартал 2019 року КП “Харківський метрополітен” закінчив зі звичними для себе збитками в 46,9 млн.грн.

Правоохоронці підозрюють ТОВ «Ваго-Рев» у отриманні коштів за проведення фіктивних ремонтів рухомого складу КП «Харківський метрополітен». Тоді вартість договору в 2016 році склала 724 млн.грн.

В рамках розслідування цієї справи були заарештовані банківські рахунки ТОВ “Ваго-рев”.

Але 11 червня 2019 року, суд задовольнив клопотання ТОВ «Ваго-Рев» про скасування арешту банківських рахунків.

За даними ЗМІ, ТОВ «Ваго Рев», ТОВ «Системи прогресивної очистки» та ТОВ «СПБМ Поїзд-753» відносяться до сфери впливу голови Адміністрації Холодногірського району, депутата Харківської міськради Максима Мусєєва.

На даний час, серед власників ТОВ “Ваго-рев” є аудитор з Ізраїлю Євген Ананченко та свіжестворена ТОВ «Харків Інвест Проект». Засновником останньої вказаний мешканець Дніпра Віталій Журавльов.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The prosecutor’s office was unable to return the communal recreation center “Kommunalnyk” in the Old Salt through the court, which the City Council sold for no cost.

Господарський суд Харківської області відмовив прокуратурі у задоволенні позову щодо повернення у комунальну власність ...

In Kharkiv the system of video surveillance in schools will be created by Kiev’s monopolist

КП «Міський інформаційний центр» уклав 4 угоди з ТОВ “НПО Інфотех” щодо будівництва сегментів ...

Харківська лікарня №13 придбала автомобіль SUZUKI SX4

КНП «Харківська міська лікарня № 13» уклала угоду з ТОВ «Альфа-М Плюс» щодо придбання ...

ХАЦ ТА ХАРКІВСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ УКЛАЛИ МЕМОРАНДУМ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Сьогодні, 9 лютого Харківський антикорупційний центр (ХАЦ) та Харківська обласна державна адміністрація (ХОДА) підписали ...

Kolomatska village council buys equipment from its deputy

Відділ освіти, молоді та спорту Коломацької селищної ради уклав угоду з ФОП Журавський Олександр ...

Kharkiv deputy firm has used construction garbage to repair roads

Поліція підозрює, що представники ТДВ «Спецбуд-3» під час ремонту внутрішньоквартальних доріг використовували будівельне сміття, ...