НАЗК повідомило Нацполіцію про декларування недостовірної інформації головою Красноградської районної державної адміністрації, Євгеном Третяковим. Про це стало відомо з сайту НАЗК.

ХАЦ ще в вересні 2017 року повідомляв, що голова Красноградської РДА, Євген Третяков, «забув» вказати у декларації новий житловий будинок площею 367,4 кв.м.

В своїй декларації за 2016 рік, Третяков не вказав ані будинок, ані об’єкти незавершеного будівництва.

Будинок був побудований у Краснограді на місці, де раніше була станція швидкої допомоги. Будинок є одноповерховим, складається фактично з двох будинків, в яких сумарно десять кімнат. Також є надвірні споруди.
У телефонній розмові з юристом «Харківського антикорупційного центру», Євген Третяков заявив, що немає відношення до цього будинку.

Як виявило НАЗК, Євген Третяков у декларації за 2016 рік не задекларував 3 нежитлові будівлі, а також не вказав вартість двох об’єктів нерухомості – квартири та підвального приміщення. Загалом виявлено порушень на суму понад 640 тис.грн.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 –1 КК України.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Zahepylivska United Territorial Community wants to give the tender to the firm without experience

Відділ освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради планує укласти угоду з ТОВ «ДНІПРОЄВРОБУД» ...

In the park Gorky will spend a million hryvnia on new valuable lawns

КП «Центральний парк культури та відпочинку імені Максима Горького» уклало угоду з ТОВ «Оіл ...

Метрополітен замовив своїм улюбленцям переобладнання турнікетів на 5 мільйонів

КП «Харківський метрополітен» уклало угоду з ТОВ «Лот» щодо проведення робіт вартістю 4,895 млн. ...

In the kitchen at a veteran hospital

Нещодавно харківський Обласний госпіталь ветеранів війни під керівництвом колишнього керівника місцевого облздраву Юрія Федченка ...

Kharkiv Zoo buys hay at cosmic prices

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклала угоду з ФОП Годунова Людмила Олександрівна щодо придбання ...

Kharkiv law enforcement agencies opened proceedings due to forgery of documents by the contractor during repair of the road Fartusne-Tsapovka-Gurinovka

Харківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо підробки документів під час виконання ремонтних робіт на ...