Справу щодо коштовних декоративних решіток в саду Шевченка передали з Шевченківського райвідділу поліції міста Харкова до територіального управління Державного бюро розслідувань (місто Полтава). Про це стало відомо з ухвали Октябрського райсуду міста Полтави від 8 липня.

Як писав раніше ХАЦ, в травні 2017 року Департамент комунального господарства Харківської міськради замовив у ТОВ «БК Спецбудтехнологія» встановлення 47 декоративних чавунних решіток по 11 770 грн.

А вже в серпні 2017 року Департамент комунального господарства замовив у ТОВ «БК Спецбудтехнологія» 180 декоративних чавунних решітки по 28 694 грн.

Слідчі встановили, що підрядник, який встановлював декоративні решітки по алеї вздовж саду Шевченка та алеї вздовж майдану Свободи, ТОВ «БК «Спецбухтехнологія», придбав ці решітки у ТОВ «БВКФ Технікабуд» по 28694 грн. за 1 шт. В свою чергу, ця фірма купила решітки у сєвєродонецького підприємства з ознаками фіктивності ТОВ «Сіндас» по 28407 грн. за 1 шт.

ТОВ «Сіндас» придбало чавунні решітки у підприємства з ознаками фіктивності ТОВ «Вінгерт» по…213,6 грн. за 1 шт. Відомості, щодо закупівлі чавунних решіток у ТОВ «Вінгерт» відсутні.

Відповідно висновку судово-товарознавчої експертизи по кримінальному провадженню встановлено, що ринкова вартість декоративної чавунної решітки, в договорі від травня 2017 року, складає 11 352 грн. Ринкова вартість декоративної чавунної решітки, в договорі від серпня 2017 року, складає 18 480 грн.

Вага решітки (травневий договір) складає 43 кг, а вага решітки (серпневий договір) складає 70 кг. Вартість 1 кг. лиття чавуну складає 40-45 грн.

Слід зазначити, що єдиним конкурентом переможця ТОВ «БК Спецбудтехнологія» під час проведення тендерів на встановлення чавунних решіток було ТОВ «Декорбудсервіс».

Під час проведення слідчих дій, отримані відомості, що директор ТОВ «БК Спецбудтехнологія» та директор ТОВ «Декорбудсервіс» є пов`язаними особами, діють у змові, бухгалтерський облік діяльності вказаних суб`єктів господарської діяльності здійснюється однією особою.

Обидві фірми здійснюють фінансово-господарську діяльність у одному офісному приміщенні.

АМКУ встановив, що обидві фірми, які брали участь в аукціонах – ТОВ «БК Спецбудтехнологія» та ТОВ «Декорбудсервіс», є пов’язаними між собою.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In the Kharkiv region, the education department violated the instructions of the governor and ordered repairs without an auction from an “black list” entrepreneur

Відділ освіти, молоді та спорту Дворічанської РДА уклав дві угоди з ФОП Скрипніков Сергій ...

The main builders of ambulances in the Kharkiv region: Shahnenko’s friends, conspirators and questionable firms

В 2018 році в Харківській області розпочалося будівництво понад 30 амбулаторій загальною вартістю в ...

Закупівлі зоопарку: “золоті” мандаринки для Григор’єва

Коли у Харкові мова заходить про бюджет, одна з найголовніших та найрезонансніших тем останніх ...

Kharkiv Vodokanal gave its former lawyer 120 thousand for legal aid

Комунальне підприємство “Харківводоканал” 30 липня уклало договір на 120 тис.грн. з Тарасом Шульжуком щодо ...

The cost of repairing the square Arrow will increase by 60%

Департамент комунального господарства додатково проводить ще один тендер щодо кап.ремонту скверу Стрілка на 16,7 ...

Kharkiv Regional State Administration broke off agreement on Sharivka reconstruction project signed with dubious contractor

Департамент капітального будівництва Харківської ОДА розірвав за взаємною згодою сторін угоду з ФОП Кондакова ...