Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало за змову на тендерах ТДВ «Спецбуд-3» (на 1,3 млн.грн.) та ТОВ «Вега-буд» (на 1,3 млн.грн.). Про це стало відомо з сайту АМКУ.

Станом на зараз, кінцевим бенефіціарним власником та керівником ТДВ «Спецбуд-3» є депутат Харківської міської ради – Віталій Степанович Ганжа. Валсником та керівником ТОВ «Вега-буд» є Віталій Віталійович Ганжа.

Фірми разом прийшли в липні 2017 року на тендер Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради щодо капітального ремонту зливової каналізації по вул. Різдвяній та вул. Піскунівській. Договір підписали в серпні з ТДВ «Спецбуд-3» на 4,13 млн.грн.

Але майже одразу договір розірвали за згодою сторін, без проплат.

Майже в той же час ситуація повторилась на тендері Управління житлово-комунального господарства та екології Чугуївської міськради щодо Капітального ремонту дороги та тротуарів по вул.Харківській в Чугуєві. Договір підписали на 11,1 млн.грн., також з ТДВ «Спецбуд-3». Але також майже одразу його розірвали, за згодою сторін, без проплат.

За даними АМКУ, під час розслідування встановлено, що обидві фірми мали спільну адресу та співробітників, керівники та власники компаній перебувають у родинних стосунках, фірми мають однакові телефони.

Також АМКУ виявив синхронність у діях підприємств, наявність ідентичного дефекту й оформлення в документах, а також однакові помилки, властивості електронних файлів, спільне проведення оплати за послуги електронного майданчика.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The Kharkiv Anti-Corruption Center helped save more than 5 million

У серпні на допорогових закупівлях організатори, які входять о структур ХОДА та РДА, зекономили ...

Lashko’s good friend resigned from the Water Resources Department

Начальник Харківського обласного управління водних ресурсів Андрій Димитрієв подав декларацію про звільнення з посади. ...

Kharkiv agenda

25 березня представники громадських організацій, політичних партій та активна громадськість Харкова зібралися у прес-центрі ...

In Lozova, the education department continues to buy oil with enormous overpayments, despite criminal proceedings

Управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА уклала угоду з ФОП Куткова Світлана Миколаївна ...

People’s Deputy Katsuba is going to build up agricultural land

Голова Дергачівської РДА Костянтин Жидков одразу змінив цільове призначення 13 земельних ділянок. Призначення змінили ...

Kharkiv Anti-Corruption Center sued 2 lawsuits to regional utilities due to lack of transparency

Харківський антикорупційний центр подав до Харківського окружного адміністративного суду 2 позови до Обласного комунального ...