Департамент капітального будівництва Харківської ОДА 23 липня за результатами тендеру замовив ФОП Кондакова Тетяна Сергіївна проектування реставрації садиби Шарівка за 8,99 млн грн.
Про це пише сайт «Наші Гроші» з посилання на «Прозорро».

До кінця 2020 року мають розробити науково-проектну документацію на першочергові невідкладні консерваційні та протиаварійні (реставраційні) роботи палацово-паркового комплексу «Садиба» по вул. Санаторська, 8 у смт. Шарівка Богодухівського району.

Зокрема виконають дві стадії проектування – проект («П») і робоча документація («Р»).

Парк площею 39,3 га і палац загальною площею 3 532 кв. м є пам’яткою архітектури та містобудування
національного значення. Комплекс передали з балансу КНП «Обласний тубсанаторій «Шарівка» на баланс ОКП «Знахідка» у 2014 році після спроби здати в оренду ТОВ «Здравиця» Олександра Коровкіна з орбітимера Харкова Геннадія Кернеса.

У завданні на проектування вказано низку протиаварійних робіт, які не треба включати в проект, імовірно, тому що вони вже виконані. У грудні 2018 року Департамент замовляв ПП фірма «Вертикаль» першочергові протиаварійні роботи в Шарівці на 1,45 млн грн.
Ціна нинішньої угоди на 5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 9,50 млн грн.

Дві фірми пропонували на третину нижчі ціни, проте їх відхилили. ТОВ «ПФ Харківський проектний інститут» не подало проект календарного графіку виконання робіт, додатки до експертних звітів і копію паспорта уповноваженої особи. ТОВ «ПСП Інжиніринг» не мало працівників відповідної кваліфікації та досвіду. Воно зазначило у довідці трьох осіб, не вказавши їхній стаж. До речі, у «ПСП Інжиніринг» головним архітектором працює Павло Чечельницький, брат колишнього головного архітектора Харкова Сергія Чечельницького.

Тетяна Кондакова для надання послуг найняла 16 працівників за цивільно-правовими угодами. Вона зареєстрована як ФОП у 2016 році в сел. Максимівка Богодухівського району. В одному будинку з нею також прописаний Олександр Кондаков, який віднедавна володіє і керує харківським ТОВ «Індіго Груп». Раніше Кондаков був директором «Індіго Груп», а засновниками були Віталій Говоруха з Харкова і Павло Бабенко з Максимівки.
Варто відзначити, що Кондакова має підозру у заволодінні державних коштів в великих розмірах під час реконструкції водонапірної башти у Богодухівському районі.

Вона виконувала технаглядах на роботах, де субпідрядником було «Індіго-Груп»

Звільнений 5 червня заступник голови Харківської ОДА Євген Шахненко декларував, його син Євген Шахненко-молодший отримував кошти від Павла Бабенка як зарплату за основним місцем роботи, а також від «Індіго Груп» – за цивільно-правовою угодою.

«Індіго Груп» була головним підрядником з відновлення Балаклії (Харківська обл.) після вибухів на військових складах. Із нею уклали 33 договори на 38,28 млн грн. За даними «Харківського антикорупційного центру», фірма формувала дефектні акти після виділення коштів, не виконувала заплановані роботи, завищувала вартість будматеріалів в рази. За підрахунками керівника «ХАЦ» Дмитра Булаха, було привласнено близько 50% коштів.
Загалом «Індіго Груп» узяла підрядів на 784,90 млн грн., а Кондакова – на 13,90 млн грн.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In Kharkiv, the prosecutor’s office caught a dubious contractor on poor-quality road repairs

Прокуратура почала розслідувати неякісний ремонт доріг у Барвінковому. Про це стало відомо з сайту ...

In Kolomak without a tender handed over a quarter of a million to the native company of a person, who are judged for theft of budget funds

Коломацька селищна рада уклала угоду з ТОВ «Інжинірингова компанія ТВК» щодо виконання проектних робіт ...

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАЛИШИВ ЖИТЛОБУД-1 15,5 ГЕКТАРІВ ПО МОСКОВСЬКОМУ ПРОСПЕКТУ, ЯКІ ХАЦ НАМАГАВСЯ ПОВЕРНУТИ У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА

Вищий господарський суд України сьогодні спочатку залишив без змін рішення Господарського суду Харківської області ...

The court released the head of the village from the prison for a small fine

Суд визнав винним екс-голову Староводолазької селищної ради Віктора Гапченка у службовій недбалості, яка призвела ...

Kharkiv Anti-Corruption Center sued 2 lawsuits to regional utilities due to lack of transparency

Харківський антикорупційний центр подав до Харківського окружного адміністративного суду 2 позови до Обласного комунального ...

Police suspects that the yacht club has illegally seized the land

Вовчанський відділ поліції разом із прокуратурою звернулися до суду з клопотанням про доступ до ...