У КЕРНЕСА ДОКИНУТЬ БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ НА ПРОЕКТ РЕМОНТУ КАСКАДУ

Харків’яни не тільки назавжди втратили в первинному варіанті “Каскад” (систему фонтанів замурували під щаблі, і тепер вода по ним текти не буде). Через амбіції окремих чиновників Харківської міськради, ще прийдеться і за проект капітального ремонту “Каскаду” заплатити значно більше, ніж планувалось спочатку.

Як повідомляв раніше ХАЦ, в грудні 2017 року комунальне підприємство “Харківзеленбуд”, на балансі якого перебуває “Каскад”, замовило проект його капітального ремонту у Артема Прощенко за 1,49 млн.грн. Проплату по цьому договору зробили ще в лютому 2018 року.

А вчора, 11 червня 2019 року, комунальне підприємство “Харківзеленбуд” уклало з ТОВ “Проектна група AV” договір щодо виготовлення проекту на кап.ремонт “Каскаду” загальною вартістю 1,29 млн.грн. Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель “ProZorro”.

Артем Прощенко, досить відомий архітектор з Чернігова, отримав в кінці 2017 року замовлення щодо виготовлення проекту на кап.ремонт Каскаду. Зробив проект, отримав кошти за нього. Ще навесні 2018 року в візуалізації, фонтан Каскад був запланований. Але потім, як повідомив ХАЦ сам Артем Прощенко, до нього звернулося СКП “Харківзеленбуд” з проханням внести зміни до проекту. І він частково переробив проект.

Але цього не вистачило. Зараз проект будуть доробляти.

Власником ТОВ “Проектна група AV” є Ольга Прощенко.

Протягом квітня 2019 року, Харківська міськрада не зареєструвала десятки петицій харків’ян щодо збереження фонтану “Каскад”.

Нагадаємо, що в травні 2019 року стало відомо, що на кап.ремонт Каскаду докинули ще 28 млн.грн. і тепер загальна вартість ремонту складає 84,2 млн.грн.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The Antimonopoly Committee has set a conspiracy on a tender for the construction of a watering water supply system along the Moscow avenue

Харківське територіальне відділення АМКУ встановило, що ТОВ «БК «Спецбудтехнологія» та ТОВ «Декорбудсервіс» в 2017 ...

Antimonopoly Committee suspects collusion in tender

Харківське відділення АМКУ встановило змову на тендері Бригадирівської сільради Балаклійського району між ПП «Донремсервіс» ...

Financial indicators and losses of Kharkivvodokanal utility company

За останні півтора року, з листопада 2017 року, тарифи на послуги з централізованого постачання ...

The Antimonopoly Committee of Ukraine has revealed dozens of saws for deliveries to the New Ukrainian School

Антимонопольний комітет України виявив змову між ТОВ “Науково-виробнича компанія Укртранском” та ФОП Рогоза Валентин ...

Kharkiv zoo broke the agreement for the purchase of golden mandarins and pineapples for animals

КП «Харківський зоологічний парк» розірвав угоду щодо придбання фруктів, який був укладений з ФОП ...

Merefyanskaya United Territorial Community buys food at overpriced prices

Виконавчий комітет Мереф’янської міської ради уклав низку угод про закупівлю продуктів харчування для закладів ...