У КЕРНЕСА ДОКИНУТЬ БІЛЬШЕ МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ НА ПРОЕКТ РЕМОНТУ КАСКАДУ

Харків’яни не тільки назавжди втратили в первинному варіанті “Каскад” (систему фонтанів замурували під щаблі, і тепер вода по ним текти не буде). Через амбіції окремих чиновників Харківської міськради, ще прийдеться і за проект капітального ремонту “Каскаду” заплатити значно більше, ніж планувалось спочатку.

Як повідомляв раніше ХАЦ, в грудні 2017 року комунальне підприємство “Харківзеленбуд”, на балансі якого перебуває “Каскад”, замовило проект його капітального ремонту у Артема Прощенко за 1,49 млн.грн. Проплату по цьому договору зробили ще в лютому 2018 року.

А вчора, 11 червня 2019 року, комунальне підприємство “Харківзеленбуд” уклало з ТОВ “Проектна група AV” договір щодо виготовлення проекту на кап.ремонт “Каскаду” загальною вартістю 1,29 млн.грн. Про це стало відомо з електронної системи публічних закупівель “ProZorro”.

Артем Прощенко, досить відомий архітектор з Чернігова, отримав в кінці 2017 року замовлення щодо виготовлення проекту на кап.ремонт Каскаду. Зробив проект, отримав кошти за нього. Ще навесні 2018 року в візуалізації, фонтан Каскад був запланований. Але потім, як повідомив ХАЦ сам Артем Прощенко, до нього звернулося СКП “Харківзеленбуд” з проханням внести зміни до проекту. І він частково переробив проект.

Але цього не вистачило. Зараз проект будуть доробляти.

Власником ТОВ “Проектна група AV” є Ольга Прощенко.

Протягом квітня 2019 року, Харківська міськрада не зареєструвала десятки петицій харків’ян щодо збереження фонтану “Каскад”.

Нагадаємо, що в травні 2019 року стало відомо, що на кап.ремонт Каскаду докинули ще 28 млн.грн. і тепер загальна вартість ремонту складає 84,2 млн.грн.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The court released the head of the village from the prison for a small fine

Суд визнав винним екс-голову Староводолазької селищної ради Віктора Гапченка у службовій недбалості, яка призвела ...

Kharkiv Anti-Corruption Center sued 2 lawsuits to regional utilities due to lack of transparency

Харківський антикорупційний центр подав до Харківського окружного адміністративного суду 2 позови до Обласного комунального ...

In Pesochin the authorities will build a new kindergarten for 90 million

Пісочинська селищна рада уклала угоду з ТОВ «Стальконструкція ЛТД» щодо будівництва дитячого садка вартістю ...

Kharkiv Anticorruption Center told in Poltava how to “open” communal enterprises

Минулого тижня активісти «Харківського антикорупційного центру» провели тренінг «Доступ до публічної інформації» у Полтаві. ...

Antimonopoly Committee suspects collusion in tender

Харківське відділення АМКУ встановило змову на тендері Бригадирівської сільради Балаклійського району між ПП «Донремсервіс» ...

Thermal networks paid millions of hryvnia to a dubious firm

В 2017 та 2018 роках КП “Харківські теплові мережі” уклали угод з ТОВ «НВП ...