Прокуратура направила до Балаклійського районного суду Харківської області обвинувальний акт стосовно директора ТОВ “Фонтан-Град”, Андрія Маковєєва, за ч. 4 ст. 191 КК України щодо заволодіння бюджетними коштами під час проведення ремонту фонтана в Балаклії. Про це стало відомо з релізу облпрокуратури.

4 жовтня 2018 року Андрію Маковєєву було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

23 жовтня 2018 року стосовно підозрюваного Андрія Маковєєва було застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

28 жовтня 2018 року на електронну пошту слідчого надійшла заява підозрюваного Андрія Маковєєва про те, що він виїхав до Російської Федерації у зв’язку з хворобою його матері.

В січні 2019 року Андрія Маковєєва було оголошено в міжнародний розшук за обліками Генерального секретаріату Інтерполу.

Андрій Маковєєв не повертався в Україну з того часу.

Договір на проведення капітального ремонту та реставрації світлодинамічного фонтана Управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міськради уклало з ТОВ «Фонтан-Град» 2 серпня 2017 року, вартістю 1,46 млн.грн.

Мова йде про капітальний ремонт фонтану по вул. Центральна в м. Балаклія.

Угоду уклали по допороговій процедурі без відкритих торгів на фактично максимально можливу для цього суму. Крім того, замовник не виклав проектно-кошторисну документацію.

ТОВ «Фонтан-Град» було створене 19 липня 2017 року, а вже за два тижня отримало підряд від Балаклійської міськради.

Відповідно до документів, за виконані роботи підрядник отримав близько 1,5 млн. грн. Однак за даними слідства, вартість своїх послуг ТОВ “Фонтан-Град” зависило на 518,4 тис.грн.

Встановлено, що підрядник двічі вносив до актів прийому-передачі недостовірні відомості. Перший документ, де вартість робіт була завищена майже на 180 тис.грн., у вересні 2017 року погодила й підписала начальниця профільного управління Балаклійської міськради. Другий, у якому директор ТОВ “Фонтан-Град”, Андрій Маковєєв, зайво нарахував собі понад 330 тис.грн., – головний спеціаліст управління.

Обом чиновникам оголошені підозри у службовій недбалості (ст. 367 КК України) та обвинувальні акти скеровані для розгляду до суду.

Андрій Маковєєв також є і власником ТОВ “Фонтан-Град”.

Раніше дружина Маковєєва, Оксана, займала посаду начальника відділу організаційно-аналітичної роботи управління організаційно-документального забезпечення ХОДА.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

НА ХАРКІВЩИНІ ВІДДІЛ ОСВІТИ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЦУКРУ ВИМАГАЄ РЕФРИЖЕРАТОР

Відділ освіти Дергачівської РГА оголосив проведення декількох закупівель щодо постачання продуктів харчування у школи ...

Маніпуляції, які караються законом

Вже деякий час ми із цікавістю спостерігаєм за дивними діями одного із героїв наших ...

The firm, which for a long time belonged to the environment of Yevhenia Vodovozova, will receive tens of millions of UAH for tramway

Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Сучасні технології інфраструктури» щодо реконструкції трамвайного ...

Kharkiv Anticorruption Center told in Poltava how to “open” communal enterprises

Минулого тижня активісти «Харківського антикорупційного центру» провели тренінг «Доступ до публічної інформації» у Полтаві. ...

In Kharkiv Polytechnic University ordered repair of sidewalks without a competition and at inflated prices

Національний Технічний Університет «Харківський Політехнічний Інститут» уклав угоду щодо проведення ремонтних робіт вартістю 699,97 ...

“Харківський антикорупційний центр” запропонував зміни до статуту онкоцентру

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ТА ЗНИЖЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ...