The court overturned suspicion of Maxim Musieff

21 травня 2019 року Київський райсуд міста Харкова (суддя Колесник Світлана Андріївна) скасував підозру екс-голові Адміністрації Холодногірського району Максиму Мусєєву. Про це стало відомо з ухвали Касаційного кримінального суду Верховного суду від 18 червня 2019 року.

Нагадаємо, що скасування підозри стало можливим після внесення до КПК сумновідомих «правок Лозового». Але з березня 2018-го року, коли вони набрали чинності, це одиничний випадок на десятки тисяч клопотань, коли суд задовольняє скаргу адвоката підозрюваного і скасовує повідомлення про підозру.

Звертає особливу увагу, що в реєстрі судових рішень немає жодної ухвали Київського райсуду по скаргам і заявам Мусєєва та його представника, в тому числі і скасування підозри. Крім цього жодної ухвали в Єдиному державному реєстрі судових рішень немає по кримінальному провадженню №2218220000000194 від 11 серпня 2018 року, за яким і розслідується справа по Мусєєву.

Взагалі за майже рік розслідування, яке стосується справи Максима Мусєєва, в реєстрі судових рішень можна знайти тільки одну ухвалу – ухвалу Касаційного кримінального суду Верховного суду від 18 червня 2019 року.

Нагадаємо, що Мусєєва звинувачують у державній зраді (ч. 1 ст.111 КК України).

Прокуратура Харківської області подала апеляцію на ухвалу Київського райсуду від 21 травня. Апеляція мала відбутись 13 червня, о 9:30, в Харківському апеляційному суді.

Але засідання не відбулось, бо захисник Максима Мусєєва, Юрій Вишневецький, звернувся до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду про направлення кримінального провадження за апеляційною скаргою прокурора Харківської області, з Харківського апеляційного суду до іншого суду апеляційної інстанції.

Вишневецький мотивував клопотання тим, що Максим Мусєєв, має свої опозиційні політичні погляди та свою публічну критику влади України, зокрема правоохоронних структур Харківської області. Тому, на думку захисника, ці обставини унеможливлюють забезпечення неупередженості суду в межах юрисдикції Харківського апеляційного суду.

Але Касаційний кримінальний суд Верховного суду 18 червня відмовив в задоволенні клопотання захисника про направлення провадження з одного суду апеляційної інстанції до іншого.

Поки є невідомим, коли відбудеться засідання Харківського апеляційного суду щодо розгляду скарги прокуратури Харківської області.

Раніше Юрій Вишневецький був також адвокатом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In Pesochin, a man who was convicted in court of guilty official negligence during the repair of the road, again made poor-quality repairs

Пісочинська селищна рада 30 травня оплатила 155,25 тис.грн. ФОП Саакян Арамаіс Спартакович щодо поточного ...

Tariffs in Kharkiv in 2020: water supply will increase by 36.5%, water drainage – by 79.5%

Комунальне підприємство “Харківводоканал” планує на 2020 рік підняти тариф на централізоване водопостачання на 36,5% ...

In Kharkiv, another 20 million were donated for the reconstruction of the Historical Museum

Департамент капітального будівництва Харківської ОДА уклав з ТОВ «Будівельник» угоду щодо проведення робіт з ...

The court appointed an examination of the cost of repairing the school in Balakleya

Суд призначив експертизу будівельно-технічну експертизу вартості фактично виконаних робіт з капітального ремонту покрівлі Балаклійської ...

The court has identified those guilty of two million hryvnias to the Kharkiv city council

Харківський антикорупційний центр пропонує Харківській міськраді подати цивільний позов до Артема Шокало та до ...

Kernes Communal’ bought a car for a million

КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» уклала угоду з ТОВ «Автомобільній дом «Соллі-Плюс» щодо ...