З 7 лютого 2019 року Харківський метрополітен почав збирати з харків’ян по 8 гривень за проїзд. З 19 лютого по 22 травня вони це робили незаконно, всупереч рішенням судів.

Чи допомогло це якось метрополітену поліпшити свої фінансове становище і перестати бути збитковим?

Відповідь – Ні.

Перший квартал 2019 року КП “Харківський метрополітен” закінчив зі збитками в 46,9 млн.грн. За перший квартал 2018 року у метрополітену були майже такі ж збитки — 48,2 млн.грн. Інформація з веб-порталу відкритих даних Харкова.

Збитки від основної діяльності (перевезення пасажирів) за перший квартал 2019 року у КП “Харківський метрополітен” склали взагалі 115,4 млн.грн. Навіть за аналогічний період 2018 року цей показник склав — 81,8 млн.грн.

Нагадаємо, що вартість проїзду в харківському метрополітені підвищується щорічно, в 2017, в 2018 та 2019 роках.

22 лютого 2019 року, директор КП “Харківський метрополітен”, Вячеслав Стаматін, зазначив, що підвищений тариф в розмірі 8 грн не покриває всі видатки підприємства, а при тарифі в 5 грн. – інтервал руху поїздів буде збільшено і становитиме від 10 до 11 хвилин.

Пройшло три місяці і на початку червня 2019 року стало відомо, що в харківському метрополітені збільшились інтервали руху поїздів.

Тисячі харків’ян обурені роботою метрополітену, бо в часи пік треба пропускати по 2-3 потяги, щоб змогти поїхати. Зареєстровані петиції з пропозиціями зменшити інтервал руху поїздів та ввести додаткові рухомі состави.

Залишаючи якість послуг на тому ж низькому рівні, керівництво міста та комунального підприємства продовжує вирішувати проблеми метро виключно підвищенням вартості проїзду, не вирішуючи причин виникнення проблем по суті.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Новий проект ХАЦ: перевірка кандидатів до Верховного суду України

ГО “Харківський антикорупційний центр” запускає розпочинає реалізацію нового проекту під назвою «А судді хто?», ...

In Pesochin, a man who was convicted in court of guilty official negligence during the repair of the road, again made poor-quality repairs

Пісочинська селищна рада 30 травня оплатила 155,25 тис.грн. ФОП Саакян Арамаіс Спартакович щодо поточного ...

The prosecutor’s office was unable to return the communal recreation center “Kommunalnyk” in the Old Salt through the court, which the City Council sold for no cost.

Господарський суд Харківської області відмовив прокуратурі у задоволенні позову щодо повернення у комунальну власність ...

The city council ordered the arrangement of a negotiating room for 758 thousand hryvnias

Харківська міськрада за 758,12 тис.грн. замовила облаштування кімнати переговорів в адмін.будівлі по вул. Квітки-Основ’яненка, ...

MP is going to build a house near Sarzhin Yar

Депутати Харківської міськради надали дозвіл ТОВ «Сертон» на розробку проектів землеустрою для будівництва багатоповерхових ...

Харківський зоопарк знову відмітився переплатою в рази

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклав угоду з ФОП Агапов Олександр Сергійович щодо постачання ...