З 7 лютого 2019 року Харківський метрополітен почав збирати з харків’ян по 8 гривень за проїзд. З 19 лютого по 22 травня вони це робили незаконно, всупереч рішенням судів.

Чи допомогло це якось метрополітену поліпшити свої фінансове становище і перестати бути збитковим?

Відповідь – Ні.

Перший квартал 2019 року КП “Харківський метрополітен” закінчив зі збитками в 46,9 млн.грн. За перший квартал 2018 року у метрополітену були майже такі ж збитки — 48,2 млн.грн. Інформація з веб-порталу відкритих даних Харкова.

Збитки від основної діяльності (перевезення пасажирів) за перший квартал 2019 року у КП “Харківський метрополітен” склали взагалі 115,4 млн.грн. Навіть за аналогічний період 2018 року цей показник склав — 81,8 млн.грн.

Нагадаємо, що вартість проїзду в харківському метрополітені підвищується щорічно, в 2017, в 2018 та 2019 роках.

22 лютого 2019 року, директор КП “Харківський метрополітен”, Вячеслав Стаматін, зазначив, що підвищений тариф в розмірі 8 грн не покриває всі видатки підприємства, а при тарифі в 5 грн. – інтервал руху поїздів буде збільшено і становитиме від 10 до 11 хвилин.

Пройшло три місяці і на початку червня 2019 року стало відомо, що в харківському метрополітені збільшились інтервали руху поїздів.

Тисячі харків’ян обурені роботою метрополітену, бо в часи пік треба пропускати по 2-3 потяги, щоб змогти поїхати. Зареєстровані петиції з пропозиціями зменшити інтервал руху поїздів та ввести додаткові рухомі состави.

Залишаючи якість послуг на тому ж низькому рівні, керівництво міста та комунального підприємства продовжує вирішувати проблеми метро виключно підвищенням вартості проїзду, не вирішуючи причин виникнення проблем по суті.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

New corruption scheme in Kharkov: mending of schools

Харківські правоохоронці підозрюють ПП «Будагроспектр» та ПП «Будтериторія Україна» у користуванні послугами «конвертаційного центру», ...

In the United Territorial Community in the Kharkiv region began to build a football ground without a contract at a secret price.

У Новй Водолазі розпочинають ремонтні роботи без підписання угод. Так, 22 квітня Відділ житлово-комунального ...

ЮРИСТИ ХАЦ ПІДГОТУВАЛИ ЧОТИРИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАЗК

“Харківський антикорупційний центр” в рамках проекту “Є_відповідальність” за підтримки Інституту висвітлення війни та миру ...

Related firms sprayed a tender for the repair of a sanatorium in the Kharkiv region

КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської облради уклав угоду з ПОГ «Орембудсервіс» щодо проведення ...

The prosecutor’s office turned 3 hectares of land into a forest park worth 63 million hryvnia

Господарський суд Харківської області 27 лютого задовольнив позов прокуратури щодо повернення з недобросовісної оренди ...

СЬОГОДНІ БУЛО СКОЄНО ПОВТОРНИЙ НАПАД НА ПРЕДСТАВНИКА ХАРКІВСЬКОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Сьогодні невідомі напали на представника Харківського антикорупційного центру Євгена Лісічкіна. Рівно через два тижні ...