31 травня ГО “Харківський антикорупційний центр” організував перфоманс у Нововодолазькій ОТГ. Цей захід був присвячений боротьбі з корупцією в малих центрах області. Також до події долучились НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ та ГО Безпечна Громада.
Учасники акції створили символічну алею боротьби з корупцією, яку назвали “Алея слух народу”. Активісти висадили 10 садженців дубочків, кожен з яких отримав ім’я. Іменували в честь місцевих чиновників, які на думку мешканців причетні до корупційних схем. Серед назв: Лісник, Юний Геній, Печник, Александріна, Красень і т.д.
Голова ХАЦу Dmytro Bulakh прокоментував “Дубочок є символом корупції в Новій Водолазі, адже, саме таку назву має кафе, яке було придбано родичами селищного голови”.
Почитати про кафе можна тут: http://bit.ly/2HLPc5D
Подібний захід відбувається вперше, зараз уже немало людей відвідали подію, активно фотографуються з садженцями та поширюють на своїх сторінках інформацію.
“Наша місцева влада має пам’ятати, що посадити можна не лише дерево”, – вважає Костянтин Лиганенко (Kostiantyn Liganenko), керівник у ГО “Наступне покоління”. Також він говорить, що дана акція має привернути увагу до боротьби з корупцією та відповідальності чиновників за їх дії та обіцянки. Адже, за останні роки бюджети громад виросли в рази, а контроль здійснюють лише активісти.
#Прозора_децентралізація_в_ОТГ

Владислав Самойленко

_____________________________________
Проект реалізується в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Підсвітка мосту в сквері «Стрілка»

Місяць тому ми повідомляли про роботи щодо пдсвічування пішохідного мосту в сквері “Стрілка”. Роботи ...

ХАЦ ВИГРАВ СУД У ЖИЛКОМСЕРВІСА

Харківський антикорупційний центр захистив в апеляції рішення суду щодо зобов’язання КП «Жилкомсервіс» опублікувати фін.звітність ...

ХАЦ виграв позов у “Жилкомсервіса”

Мы выиграли суд в первой инстанции против Жилкомсервиса и теперь, если это решение устоит ...

The collapse of the bridge on the District: police will receive documentation on the repair of the structure in 40 years

Суд дозволив правоохоронцям отримати доступ до договорів на проведення будь-яких робіт щодо автодорожнього мосту, ...

In Kernes, the cost of the examination of changes to the general plan has been overestimated by almost 10 times

В Департаменті містобудування та архітектури Харківської міськради експертиза проекту внесення змін до генплану подорожчала ...

Safarov’ Square: Kernes’ favorites were 30 million

СКП «Харківзеленбуд» на початку червня уклав угоду з ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета Буд» щодо ...