Комунальне підприємство “Харківспецбуд” протягом травня-жовтня 2018 року уклало 25 договорів з ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс» щодо поточних та капітальних ремонтів в багатоквартирних будинках міста на загальну суму 3,42 млн.грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

На думку поліції, ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс» має ознаки фіктивності.

На момент укладання всіх договорів з КП “Харківспецбуд”, ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс» записали на Миколу Кроленка та зробили цю особу директором.

ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс» зареєстроване в Чугуєві.

Коли вже було зареєстроване кримінальне провадження щодо заволодіння коштами КП «Харківспецбуд», в 2019 році власником та керівником цієї фірми зробили Сергія Пасічніченка з Луганської області.

Як стало відомо з ухвали Комінтернівського райсуду міста Харкова, був допитаний власник та директор ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс», який пояснив, що до нього звернувся чоловік на ім’я Руслан, який запропонував йому оформити фірму на себе та призначити його директором. Фіктивному власнику та директору пообіцяли, що той щомісячно буде отримувати мінімальну заробітну плату. З вказаною пропозицією майбутній власник та директор фірми погодився.

Вірогідно, що мова йде саме про Миколу Кроленка.

При цьому, Руслан пояснив, що фінансово-господарською діяльністю ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс» буде займатися самостійно на підставі довіреності.

За реєстрацію ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс» фіктивний власник та директор отримав приблизно 1500 грн. Більше ніяких щомісячних платежів, як йому обіцяли, він не отримав.

За даними ДФС у Харківській області, ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс» не має жодного працівника, при цьому, згідно паперів, фірмою виконано робіт та послуг протягом 2018 рокку на суму 2,9 млн.грн. для КП «Харківспецбуд».

Також ТОВ «Інвестбуд регіон сервіс» станом на 1 квітня 2019 року має податковий борг розміром в 197,42 тис.грн. Про це стало відомо з аналітичної бази YouControl.

Суд задовольнив клопотання прокурора про тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні КП «Харківспецбуд», і стосуються договорів підряду з ТОВ “Інвестбуд регіон-сервіс”.

Нагадаємо, що за даними слідчих Новобаварського відділу поліції, комунальне підприємство “Харківжилбуд” перерахувало протягом 2018 року 831,65 тис.грн. на рахунки приватної фірми ТОВ “Кєдр-2014” за ремонт житлових будинків, які по факту виконували працівники комунального підприємства.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In scandalous known Yakovlev will spend more than 11 million on the annual technical support of portals of social services and electronic services

Друзі, дійшла у нас черга і до одного з найбільш загадкових комунальних підприємств в ...

Cast iron grill at the price of MacBook: investigation of the case was transferred to the DBR

Справу щодо коштовних декоративних решіток в саду Шевченка передали з Шевченківського райвідділу поліції міста ...

Art object “Cheap land right in front of Kernes”

Фірма родини депутата міськради від «Самопомочі» Андрія Саєнка без укладання договору оренди використовує земельну ділянку комунальної власності ...

On Saltovka two tramway relays will be repaired

Департамент інфраструктури Харківської міськради уклав дві угоди з ПАТ «Південспецбуд» щодо ремонту трамвайних переїздів ...

The death of an activist in Eskhar: A director of the firm, which activist accused of corruption, have to undergoing psychiatric examination

На екс-директора ТОВ «АВА Сервіс 2017», якого підозрюють у заволодінні бюджетними коштами в Есхарі, ...