Поки тисячі харків’ян обурені знищенням “Каскаду”, Харківська міськрада вирішила докинути ще 28 млн.грн. на його капітальний ремонт. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель “ProZorro”.

Договір планується укласти між СКП “Харківзеленбуд” та ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд”, з яким був укладений і перший договір загальною вартістю 56,13 млн.грн.

Договір на 28 млн.грн. планують укласти по переговрній процедурі, бо загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості первинного договору. Вартість повторного договору в 28,06 млн.грн. не є випадковою. Це рівно 50 % від першого договору.

“Харківзеленбуд” запевняє, що під час проведення робіт з капітального ремонту виникли додаткові роботи, які не були передбачені укладеним договором, і виникла необхідність у зміні об’ємів робіт. Комунальне підприємство зробило цей висновок, вивчивши експертний звіт щодо розгляду проектної документації, який було затверджено 11 травня 2019 року.

Загальна вартість капітального ремонту “Каскаду” тепер буде складати 84,2 млн.грн.

Нагадаємо, що проект капітального ремонту “Каскаду” в саду ім. Т.Г. Шевченка розробляв Артем Прощенко, досить відомий архітектор з Чернігова. Вартість проекту склала 1,487 млн.грн.

На початку квітня 2019 стало відомо, що улюблене місце харків’ян – фонтан Каскад – замурували під щаблі, і тепер вода по ним текти не буде.

Примітно, що рік тому, в візуалізації, фонтан Каскад був ще запланований. Але потім проект був переглянутий, за проханням Замовника. Архітектор, Артем Прощенко, підтвердив, що переглядався проект і вносилися зміни саме за ініціативою Замовника, СКП “Харківзеленбуд”.

Харківська міськрада продовжує не реєструвати десятки петицій харків’ян щодо збереження фонтану “Каскад”.

Всього в 2017-2018 роках було підписано 13 договорів щодо реконструкції, капітального ремонту та відновлення елементів благоустрою саду ім. Т.Г. Шевченка на загальну суму 606,96 млн.грн.

10 договорів з 13 на загальну суму 554,82 млн.грн. було підписано між спеціалізованим комунальним підприємством «Харківзеленбуд» та ТОВ «Інжинірингова компанія Планета буд».

Власником київського ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета буд» записані Сергій Мошенський та Євген Вовк, а директором вказана Анна Головченко. Фірма заснована в 2016 році.

Сергій Мошенський є сином колишнього нардепа Валерія Захаровича Мошенського, власника великого столичного будівельного холдингу «Група компаній «Планета».

Заступником директора ТОВ «Інжинірінгова компанія «Планета буд» є Євген Волк. Раніше він був власником ТОВ «Київська будівельна компанія – Плюс», іншого фаворита СКП «Харківзеленбуд».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In the United Territorial Hromada in the Kharkiv region continue to make secret purchases

У Наталинській ОТГ придбали меблі майже на 100 тис. грн. та не опублікувати звіт ...

Another opaque purchase in the Kharkiv region

Комунальне підприємство «Комунальник» уклало угоду з ФОП Буров Андрій Сергійович вартістю 198 тис. грн. ...

Kernes people will spend 4 million on New Year’s decoration of Liberty Square

КП «Міськсвітло» уклало угоду з комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» щодо новорічного оформлення майдану ...

ХАЦ не зміг повернути 30 га землі територіальній громаді. Рішення суду

13 грудня 2016 року Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу Харківської міськради та ...

Громадська рада доброчесності підписала Меморандум з Харківським антикорупційним центром

Громадська рада доброчесності підписала Меморандум з ГО «Харківський антикорупційний центр», діяльність якого полягає в ...

The united territorial community in Kharkiv will spend 130 thousand on helium balls

Малоданилівська селищна рада уклала угоду з приватним підприємцем щодо придбання гелієвих кульок вартістю 130 ...