Поки тисячі харків’ян обурені знищенням “Каскаду”, Харківська міськрада вирішила докинути ще 28 млн.грн. на його капітальний ремонт. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель “ProZorro”.

Договір планується укласти між СКП “Харківзеленбуд” та ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд”, з яким був укладений і перший договір загальною вартістю 56,13 млн.грн.

Договір на 28 млн.грн. планують укласти по переговрній процедурі, бо загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості первинного договору. Вартість повторного договору в 28,06 млн.грн. не є випадковою. Це рівно 50 % від першого договору.

“Харківзеленбуд” запевняє, що під час проведення робіт з капітального ремонту виникли додаткові роботи, які не були передбачені укладеним договором, і виникла необхідність у зміні об’ємів робіт. Комунальне підприємство зробило цей висновок, вивчивши експертний звіт щодо розгляду проектної документації, який було затверджено 11 травня 2019 року.

Загальна вартість капітального ремонту “Каскаду” тепер буде складати 84,2 млн.грн.

Нагадаємо, що проект капітального ремонту “Каскаду” в саду ім. Т.Г. Шевченка розробляв Артем Прощенко, досить відомий архітектор з Чернігова. Вартість проекту склала 1,487 млн.грн.

На початку квітня 2019 стало відомо, що улюблене місце харків’ян – фонтан Каскад – замурували під щаблі, і тепер вода по ним текти не буде.

Примітно, що рік тому, в візуалізації, фонтан Каскад був ще запланований. Але потім проект був переглянутий, за проханням Замовника. Архітектор, Артем Прощенко, підтвердив, що переглядався проект і вносилися зміни саме за ініціативою Замовника, СКП “Харківзеленбуд”.

Харківська міськрада продовжує не реєструвати десятки петицій харків’ян щодо збереження фонтану “Каскад”.

Всього в 2017-2018 роках було підписано 13 договорів щодо реконструкції, капітального ремонту та відновлення елементів благоустрою саду ім. Т.Г. Шевченка на загальну суму 606,96 млн.грн.

10 договорів з 13 на загальну суму 554,82 млн.грн. було підписано між спеціалізованим комунальним підприємством «Харківзеленбуд» та ТОВ «Інжинірингова компанія Планета буд».

Власником київського ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета буд» записані Сергій Мошенський та Євген Вовк, а директором вказана Анна Головченко. Фірма заснована в 2016 році.

Сергій Мошенський є сином колишнього нардепа Валерія Захаровича Мошенського, власника великого столичного будівельного холдингу «Група компаній «Планета».

Заступником директора ТОВ «Інжинірінгова компанія «Планета буд» є Євген Волк. Раніше він був власником ТОВ «Київська будівельна компанія – Плюс», іншого фаворита СКП «Харківзеленбуд».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Kharkiv Zoo buys hay at cosmic prices

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклала угоду з ФОП Годунова Людмила Олександрівна щодо придбання ...

Favorite caravans of Kernes will receive half a billion hryvnia for asphalt

Комунальне підприємство «Шляхрембуд» уклав угоду з ТОВ «Паркінг +» щодо придбання асфальтобетонних сумішей вартістю ...

The prosecutor’s office turned 3 hectares of land into a forest park worth 63 million hryvnia

Господарський суд Харківської області 27 лютого задовольнив позов прокуратури щодо повернення з недобросовісної оренди ...

Education Department in the Kharkiv Region gave a million without a tender to a new Physical Entity Entrepreneur to work on overpriced double prices

Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської уклав угоду з ФОП Семьонов Ігор Олексійович щодо ...

Malinovskaya United Territorial Community buys laptops at overpriced prices

Малинівська селищна рада Харківської області уклала угоду з ФОП Солодов Сергій Львович на загальну ...

Kharkiv agenda

25 березня представники громадських організацій, політичних партій та активна громадськість Харкова зібралися у прес-центрі ...