Поки тисячі харків’ян обурені знищенням “Каскаду”, Харківська міськрада вирішила докинути ще 28 млн.грн. на його капітальний ремонт. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель “ProZorro”.

Договір планується укласти між СКП “Харківзеленбуд” та ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд”, з яким був укладений і перший договір загальною вартістю 56,13 млн.грн.

Договір на 28 млн.грн. планують укласти по переговрній процедурі, бо загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості первинного договору. Вартість повторного договору в 28,06 млн.грн. не є випадковою. Це рівно 50 % від першого договору.

“Харківзеленбуд” запевняє, що під час проведення робіт з капітального ремонту виникли додаткові роботи, які не були передбачені укладеним договором, і виникла необхідність у зміні об’ємів робіт. Комунальне підприємство зробило цей висновок, вивчивши експертний звіт щодо розгляду проектної документації, який було затверджено 11 травня 2019 року.

Загальна вартість капітального ремонту “Каскаду” тепер буде складати 84,2 млн.грн.

Нагадаємо, що проект капітального ремонту “Каскаду” в саду ім. Т.Г. Шевченка розробляв Артем Прощенко, досить відомий архітектор з Чернігова. Вартість проекту склала 1,487 млн.грн.

На початку квітня 2019 стало відомо, що улюблене місце харків’ян – фонтан Каскад – замурували під щаблі, і тепер вода по ним текти не буде.

Примітно, що рік тому, в візуалізації, фонтан Каскад був ще запланований. Але потім проект був переглянутий, за проханням Замовника. Архітектор, Артем Прощенко, підтвердив, що переглядався проект і вносилися зміни саме за ініціативою Замовника, СКП “Харківзеленбуд”.

Харківська міськрада продовжує не реєструвати десятки петицій харків’ян щодо збереження фонтану “Каскад”.

Всього в 2017-2018 роках було підписано 13 договорів щодо реконструкції, капітального ремонту та відновлення елементів благоустрою саду ім. Т.Г. Шевченка на загальну суму 606,96 млн.грн.

10 договорів з 13 на загальну суму 554,82 млн.грн. було підписано між спеціалізованим комунальним підприємством «Харківзеленбуд» та ТОВ «Інжинірингова компанія Планета буд».

Власником київського ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета буд» записані Сергій Мошенський та Євген Вовк, а директором вказана Анна Головченко. Фірма заснована в 2016 році.

Сергій Мошенський є сином колишнього нардепа Валерія Захаровича Мошенського, власника великого столичного будівельного холдингу «Група компаній «Планета».

Заступником директора ТОВ «Інжинірінгова компанія «Планета буд» є Євген Волк. Раніше він був власником ТОВ «Київська будівельна компанія – Плюс», іншого фаворита СКП «Харківзеленбуд».

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Friends of Shahnenka received an additional 1.5 million for additional works on repair of a clinic at secret prices.

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснокутського району» уклало угоду з ТОВ «Харківбудсервіс» ...

Обговорення зміни тарифів на теплоенергію

Вже в понеділок, 23 вересня, на Харківських теплових мережах відбулось обговорення зміни складової тарифів ...

In the Zmiiv district re-bid to bid for 20 thousand hryvnias

В Зміївському районі знизили “поріг” для проведення аукціонів (торгів) на закупівлях товарів, робіт та ...

“Харківський антикорупційний центр” запропонував зміни до статуту онкоцентру

ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ТА ЗНИЖЕННЯ КОРУПЦІЙНИХ РИЗИКІВ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ...

Court refused to extend house arrest for tender favorites suspected of seizing 7 million

Суд відмовився подовжувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для службових осіб ПП «Фасад-Сервіс», ...

In Kharkiv, the prosecutor’s office caught a dubious contractor on poor-quality road repairs

Прокуратура почала розслідувати неякісний ремонт доріг у Барвінковому. Про це стало відомо з сайту ...