Комунальне підприємство “Харківводоканал” планує на 2020 рік підняти тариф на централізоване водопостачання на 36,5% та тариф на централізоване водовідведення на 79,5%. Про це стало відомо з офіційного сайту підприємства.

Запропоновано, що в 2020 році, тариф на централізоване водопостачання буде складати – 16,72 грн./куб.м., а тариф на централізоване водовідведення — 11,23 грн./куб.м.

Нагадаємо, що вартість цих тарифів змінилась лише в минулому місяці. З 21 квітня 2019 року тариф на централізоване водопостачання складає 12,25 грн./куб.м., а тариф на централізоване водовідведення — 6,26 грн./куб.м.

В свою чергу, з 21 квітня 2019 року у Харкові тариф на послугу з централізованого постачання холодної води складає 13,14 грн./куб.м., а на послугу з централізованого водовідведення — 6,70 грн./куб.м.

Поки залишаються невідомими заплановані на 2020 рік тарифи на послугу з централізованого постачання холодної води та послугу з централізованого водовідведення.

Згідно Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою профільного нац.регулятора, Харківводоканал в строк до 1 червня кожного року подає розрахунки тарифів на наступний рік.

На зміну тарифів вплинуло зростання вартості електроенергії на 16,6 %, зростання витрат на оплату праці на 25,4 %, зростання вартості хімічних реагентів.

Відкрите обговорення щодо запланованих на 2020 рік тарифів має відбутись 29 травня, о 9:00, за адресою: пр. Ювілейний, 28-А.

Заяви для участі у відкритому обговоренні приймаються до 27 травня в письмовому або електронному вигляді за адресою: 61052, Харків, вул. Конторська, 90, e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації (16 травня) цього повідомлення за адресою: 61052, м. Харків, вул. Конторська, 90, e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Education Department in the Kharkiv Region gave a million without a tender to a new Physical Entity Entrepreneur to work on overpriced double prices

Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської уклав угоду з ФОП Семьонов Ігор Олексійович щодо ...

Суд зобов’язав поліцію відкрити провадження через виведення коштів на ремонти доріг через «прокладку»

Суд зобов’язав уповноважених осіб ГУ Національної поліції в Харківській області внести до Єдиного реєстру ...

An agreement on the purchase of expensive football balls was terminated in the Kharkiv region

6 лютого відмінили скандальну закупівлю футбольних м’ячів у Зміївському районі, у зв’язку з завищеними ...

Kharkiv thermal networks for 35 million remodel emergency heating networks

Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» 21 серпня уклало два договори загальною вартістю 35,44 млн.грн. ...

Kharkiv Metro plans to give 4 million to the train driving system to the company from the director’s environment

Комунальне підприємство “Харківський метрополітен” планує укласти договір вартістю 4,25 млн.грн., за переговорною процедурою, з ...

Police has been opening a criminal cases after appeal by Kharkiv Anticorruption Centre

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження через закупівлю Відділом освіти, молоді та спорту Зачепилівської РДА ноутбуків ...