Комунальне підприємство “Харківводоканал” планує на 2020 рік підняти тариф на централізоване водопостачання на 36,5% та тариф на централізоване водовідведення на 79,5%. Про це стало відомо з офіційного сайту підприємства.

Запропоновано, що в 2020 році, тариф на централізоване водопостачання буде складати – 16,72 грн./куб.м., а тариф на централізоване водовідведення — 11,23 грн./куб.м.

Нагадаємо, що вартість цих тарифів змінилась лише в минулому місяці. З 21 квітня 2019 року тариф на централізоване водопостачання складає 12,25 грн./куб.м., а тариф на централізоване водовідведення — 6,26 грн./куб.м.

В свою чергу, з 21 квітня 2019 року у Харкові тариф на послугу з централізованого постачання холодної води складає 13,14 грн./куб.м., а на послугу з централізованого водовідведення — 6,70 грн./куб.м.

Поки залишаються невідомими заплановані на 2020 рік тарифи на послугу з централізованого постачання холодної води та послугу з централізованого водовідведення.

Згідно Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою профільного нац.регулятора, Харківводоканал в строк до 1 червня кожного року подає розрахунки тарифів на наступний рік.

На зміну тарифів вплинуло зростання вартості електроенергії на 16,6 %, зростання витрат на оплату праці на 25,4 %, зростання вартості хімічних реагентів.

Відкрите обговорення щодо запланованих на 2020 рік тарифів має відбутись 29 травня, о 9:00, за адресою: пр. Ювілейний, 28-А.

Заяви для участі у відкритому обговоренні приймаються до 27 травня в письмовому або електронному вигляді за адресою: 61052, Харків, вул. Конторська, 90, e-mail: [email protected]

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації (16 травня) цього повідомлення за адресою: 61052, м. Харків, вул. Конторська, 90, e-mail: [email protected]

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Total losses in subway, tram and trolley depot in 2018 amounted to UAH 275 million

Міська влада, коли задумала підвищити вартість проїзду в метро до 8 гривень та в ...

The Kharkiv city council without a competition ordered the broadcast of the session on the Kernes channel

Харківська міська рада уклала угоду з ПрАТ «РТМК “ТОНІС-ЦЕНТР» щодо висвітлювання діяльності вартістю 198,9 ...

Tax officer Sysoev’s case: two years trial and delaying the case

У справі керівника Управління погашення податкового боргу Головного управління ДФС у Харківській області Геннадія ...

In Kernes, the cost of the examination of changes to the general plan has been overestimated by almost 10 times

В Департаменті містобудування та архітектури Харківської міськради експертиза проекту внесення змін до генплану подорожчала ...

Brothers Dobkiny declared the inheritance by father

Народні депутати України Михайло та Дмитро Добкіни отримали спадщину від свого померлого батька Марка ...

The court refused to cancel Tetyana Kolpakov’s suspicion of fictitious laboratory investigations

Суд відмовив адвокату у скасуванні повідомлення про підозру, яке було вручене начальнику управління державного ...