Комунальне підприємство “Харківводоканал” планує на 2020 рік підняти тариф на централізоване водопостачання на 36,5% та тариф на централізоване водовідведення на 79,5%. Про це стало відомо з офіційного сайту підприємства.

Запропоновано, що в 2020 році, тариф на централізоване водопостачання буде складати – 16,72 грн./куб.м., а тариф на централізоване водовідведення — 11,23 грн./куб.м.

Нагадаємо, що вартість цих тарифів змінилась лише в минулому місяці. З 21 квітня 2019 року тариф на централізоване водопостачання складає 12,25 грн./куб.м., а тариф на централізоване водовідведення — 6,26 грн./куб.м.

В свою чергу, з 21 квітня 2019 року у Харкові тариф на послугу з централізованого постачання холодної води складає 13,14 грн./куб.м., а на послугу з централізованого водовідведення — 6,70 грн./куб.м.

Поки залишаються невідомими заплановані на 2020 рік тарифи на послугу з централізованого постачання холодної води та послугу з централізованого водовідведення.

Згідно Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою профільного нац.регулятора, Харківводоканал в строк до 1 червня кожного року подає розрахунки тарифів на наступний рік.

На зміну тарифів вплинуло зростання вартості електроенергії на 16,6 %, зростання витрат на оплату праці на 25,4 %, зростання вартості хімічних реагентів.

Відкрите обговорення щодо запланованих на 2020 рік тарифів має відбутись 29 травня, о 9:00, за адресою: пр. Ювілейний, 28-А.

Заяви для участі у відкритому обговоренні приймаються до 27 травня в письмовому або електронному вигляді за адресою: 61052, Харків, вул. Конторська, 90, e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації (16 травня) цього повідомлення за адресою: 61052, м. Харків, вул. Конторська, 90, e-mail: de.hkov@city.kharkov.ua.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The Trolleybus Depot ordered repair of the roof in the Physical Person Entrepreneur who founded 9 days ago

Поки #хацики борються за справедливі тарифи на проїзд в міському електротранспорті, комунальні транспортні підприємства продовжують шокувати ...

Kharkiv Anticorruption Centre and Kharkiv Oblast State Administration extend the validity of the memorandum in public procurement for 2019

ХАЦ ТА ХАРКІВСЬКА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ПРОДОВЖИЛИ НА 2019 РІК ДІЮ МЕМОРАНДУМУ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ...

A company with a trail of criminal proceedings will receive 200 thousand for the repair of a toilet in the Korotychansky garden

Коротичанська селищна рада уклала угоду з ПП «Контур» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 199,97 ...

The new company is connected with the vice-governor of Shakhnenko to build an ambulatory

Іванівська сільська рада Барвінківського району уклала угоду з ТОВ «АДВАНС ФОРС» щодо будівництва амбулаторії ...

Kharkov mayor’s office sold premises at understated prices

Правоохоронці підозрюють чиновників Харківської міськради у розтраті комунального майна, що спричинило збитки в особливо ...

Two related companies competed for a tender for the purchase of school desks

Управління освіти, культури і туризму Дергачівської РДА уклало угоду з ТОВ «Компанія Гамаюн» щодо ...