Якщо ви цікавитесь віртуозами «схематозу» – вам у харківський метрополітен.

Харківський метрополітен спочатку заплатив майже 4 млн.грн. за оренду двох модульних топкових з бункером, а потім їх придбав за 1 млн.грн.

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» 24 травня 2019 року уклало договір вартістю 990 тис.грн. з ФОП Білецький Володимир Іванович щодо придбання двох модульних топкових з бункером. Про це стало відомо з системи публічних закупівель «ProZorro».

Запам’ятайте – вартість договору на придбання модульної топкової №1 з двома опалювальними водогрійним твердопаливними котлами та модульної топкової №2 з двома опалювальними водогрійними твердопаливними котлами з бункером склала 990 тис.грн.

30 січня 2017 року Харківський метрополітен орендував до кінця червня 2019 року у того ж Володимира Білецького ту ж саму модульну топкову №1 з двома опалювальними водогрійним твердопаливними котлами та модульну топкову №2 з двома опалювальними водогрійними твердопаливними котлами з бункером.

Щоб пересвідчитися, що це одні й ті ж самі дві модульні топкові з бункером – два фото:

Вартість договору щодо оренди двох модульних топкових на 14 опалювальних місяців склала 4,1 млн.грн.

20 травня 2019 року договір про оренду розірвали. А 24 травня підписали договір щодо придбання цих двох модульних топкових з бункером. Причиною розірвання договору стало припиненням підприємницької діяльності ФОП Білецький Володимир Іванович. Було перераховано за оренду на рахунок ФОПа 3,91 млн.грн.

Вартість одного опалювального місяця оренди цих двох модульних топкових з бункером склала 279,2 тис.грн.

Вартість одного опалювального сезону оренди двох модульних топкових з бункером склала 1,68 млн.грн. А вже в травні 2019 року вдалось придбати ці дві модульні топкові з бункером за…990 тис.грн.

Обидві модульні топкові будуть розташовані на території електродепо «Московське».

Перед укладанням в січні 2017 року, договору про оренду, балансова вартість цих двох модульних топкових з бункером складала 3,8 млн.грн. (Балансова вартість модульної топкової №1 з двома опалювальними водогрійним твердопаливними котлами станом на січень 2017 складала 1,52 млн.грн., зараз придбали за 380 тис.грн. Балансова вартість модульної топкової №2 з двома опалювальними водогрійними твердопаливними котлами з бункером станом на січень 2017 складала 2,28 млн.грн., зараз придбали за 610 тис.грн.).

Перед тим, як підписати в січні 2017 року договір про оренду, Харківський метрополітен оголосив 6 вересня 2016 року закупівлю з очікувааною вартістю в 6,33 млн.грн. щодо оренди на 18 опалювальних місяців двох модульних топкових з бункером.

ФОП Білецький Володимир Іванович приходив на той тендер разом з ТОВ “Стайл-Термо”, але обидві пропозиції були відхилені у зв’язку з відсутністю в обох учасників копій документів на право власності комплексу з 2 модульних топкових та зовнішнього бункеру з автоматичною подачею пелет.

ФОП Білецький Володимир Іванович був зареєстрований 1 вересня 2016 року, за 6 днів до оголошення закупівлі метрополітеном щодо оренди двох модульних топкових з бункером. Цей ФОП взагалі брав участь лише в 3 закупівлях (одна з них не вудбулась). Всі закупівлі проводив харківський метрополітен. Всі закупівлі стосувались виключно оренди та придбання двох модульних топкових з бункером.

ФОП Білецький Володимир Іванович зареєстрований в селі Островерхівка Зміївського району Харківської області.

В ЄДР, ФОП Білецький Володимир Іванович не перебуває в процесі припинення, незважаючи на те, що причиною розірвання договору оренди стало припиненням підприємницької діяльності цього ФОПа.

Нагадаємо, що це вже друге скандальне придбання харківським метрополітеном модульних топкових. Попередня схема була ідентичної до сьогодніньої.

25 жовтня 2016 року Харківський метрополітен на 3 опалювальних роки (до 30 червня 2019 року) укладає договір на оренду комплексу з 3 модульних топкових на суму — 5,07 млн.грн. Комплекс з 3 модульних топкових необхідний був в електродепо «Салтівське. При тому, що балансова вартість цього комплексу складала 2,53 млн.грн.

8 серпня 2017 року в системі ProZorro опублікували інформацію, що договір розривають, встигнувши перерахувати за 1 опалювальний сезон (6 місяців) на рахунки ФОП Бородавка Ігор Юрійович — 1,55 млн.грн. Причина розриву договору, як і у Володимира Білецького – в зв’язку з припиненням підприємницької діяльності ФОП Бородавка І.Ю.

А через 10 днів – 18 серпня 2017 року, Харківський метрополітен укладає 2 договори загальною вартістю 900 тис.грн з ФОП Бородавка Ігор Юрійович на придбання якраз комплексу з 3 модульних топкових, який перед цим 1 рік орендували.

Все обладнання, яке здавалося в оренду, метрополітен купив за 900 290 гривень. За оренду протягом 1 опалювального сезону тоді метрополітен заплатив 1 554 900,49 гривень.

Всього Бородавці та Білецькому харківський метрополітен лише за ОРЕНДУ модульних топкових заплатив 5,46 млн.грн. А придбав ці ж модульні топкові харківський метрополітен у Бородавки та Білецького за 1,89 млн.грн. Ось така проста і банальна схема виведення більше 5 мільйонів гривень з харківського метрополітену.

Харківський антикорупційний центр ще в січні 2017 року повідомляв, що подібні топкові «під ключ» коштують від 400 до 800 тис.грн. кожна.
Підприємства, які продають модульні топкові завіряють, що термін окупності їх складає три роки. Метрополітен замість купівлі топкових, втричі більше заплатив за їх оренду.

22 травня, Виконком Харківської міськради вже втретє за останні 4 місяці встановив вартість проїзду в метро на рівні 8 гривень.

Харківська міськрада разом з харківським метрополітеном протягом 3 місяців ігнорує українське законодавство, не виконуючи ухвали та постанови судів щодо вартості проїзду в метро. Харків’яни незаконно переплатили сотні мільйонів гривень за проїзд в метро.

Збиток за 2018 рік КП “Харківський метрополітен” склав 131,1 млн.грн.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Kernes people will spend 4 million on New Year’s decoration of Liberty Square

КП «Міськсвітло» уклало угоду з комунальним підприємством «Міський інформаційний центр» щодо новорічного оформлення майдану ...

Police found in Stamatin overpaid 2 million on one purchase

Поліція відкрила чергове кримінальне провадження через розкрадання коштів КП «Харківський метрополітен». Про це йдеться ...

Eugenia Shahnenko dismissed from the position of deputy chairman of the Kharkiv regional state administration

Сьогодні, 6 червня, було звільнено заступника голови Харківської ОДА Євгенія Шахненка. Про це стало ...

ХАЦ ПРОВІВ ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ПО ТЕМІ: “ХІД РОЗГЛЯДУ СУДОВИХ ПОЗОВІВ ВІДНОСНО ПОВЕРНЕННЯ У ВЛАСНІСТЬ МІСТА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК. БУДІВНИЦТВО У СОСНОВОМУ БОРУ НА ЖУРАВЛІВЦІ”

Представники “Харківського антикорупційного центру” в приміщенні KHARKIV Today провели прес-концеренцію, присвячену “кооперативній схемі” виділення ...

Kharkiv Metropolitan rejected four companies for the sake of dealers of the company Sinchuk

КП «Харківський метрополітен» уклав угоду з ТОВ «Даккар-М» щодо постачання світильників вартістю 5,83 млн. ...

Municipal electricity transmission service distributes tens of millions of hryvnia to the firm in which its workers work

Комунальне підприємство “Міськелектротранссервіс” протягом вже трьох років укладає договори на ремонт інфраструктури з ТОВ ...