Комунальне підприємство “Міськелектротранссервіс” протягом вже трьох років укладає договори на ремонт інфраструктури з ТОВ “Сітірейл Технолоджі”. Укладено 23 договори загальною вартістю 24,56 млн.грн. Всі угоди підписані за процедурою звіту про укладений договір, без проведення аукціонів.

Звертає увагу те, що працівники комунального “Міськелектротранссервіс” за сумісництвом працюють в ТОВ “Сітірейл Технолоджі”.

Наприклад, Віталій Гур’єв працює начальником технічного відділу в КП “Міськелектротранссервіс”, а в ТОВ “Сітірейл Технолоджі” ця ж особа працює головним інженером проекту. В 2017 році Гур’єв отримав від “Сітірейл Технолоджі” 10,1 тис.грн., а в 2018 році — 96,21 тис.грн.

Ольга Колісник також працює і в КП “Міськелектротранссервіс”, і в ТОВ “Сітірейл Технолоджі”. В 2018 році, працюючи за сумісництвом, Ольга Колісник отримала від “Сітірейл Технолоджі — 13,93 тис.грн. ЇЇ чоловік, Дмитро Колісник, працює начальником цеху в КП “Міськелектротранссервіс”.

Також ТОВ “Сітірейл Технолоджі” ще уклало 13 прямих договорів з Департаментом інфраструктури Харківської міськради щодо реконструкції трамвайних колій та контактних тролейбусних мереж загальною вартістю 6,28 млн.грн. КП “Міськелектротранссервіс” підпорядковується саме цьому Департаменту міськради.

Нас часто питають, чому ми вважаємо несправедливими тарифи на проїзд в харківському комунальному електротранспорті. Кожен тиждень наводимо десятки прикладів, коли комунальні транспортні підприємства шокують своїми закупівлями. І далі будемо продовжувати це робити.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

In Kolomak without a tender handed over a quarter of a million to the native company of a person, who are judged for theft of budget funds

Коломацька селищна рада уклала угоду з ТОВ «Інжинірингова компанія ТВК» щодо виконання проектних робіт ...

90 hryvnia for a dozen eggs in Tsirkuny or that occurs in OTG

Циркунівська селищна рада продовжує купувати продукти за завищеними цінами. В минулих публікаціях ХАЦ було ...

Kernes’ Golden Christmas tree

Комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» уклало договір з ТОВ «Квазар» щодо придбання штучної хвої ...

Member of the Central Election Commission hid in the declaration of the Czech firm the husband of the former prosecutor general

Член Центральної виборчої комісії Катерина Махніцька приховала у декларації чеську фірму свого чоловіка – ...

Club Semochko-Allierov: or who from the Kharkov defense has relatives-Russians

З останні роки в Україні не раз відбувалися скандали щодо топ-персон, які згідно посад ...

ЮРИСТИ ХАЦ ПІДГОТУВАЛИ ЧОТИРИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАЗК

“Харківський антикорупційний центр” в рамках проекту “Є_відповідальність” за підтримки Інституту висвітлення війни та миру ...