Комунальне підприємство “Міськелектротранссервіс” протягом вже трьох років укладає договори на ремонт інфраструктури з ТОВ “Сітірейл Технолоджі”. Укладено 23 договори загальною вартістю 24,56 млн.грн. Всі угоди підписані за процедурою звіту про укладений договір, без проведення аукціонів.

Звертає увагу те, що працівники комунального “Міськелектротранссервіс” за сумісництвом працюють в ТОВ “Сітірейл Технолоджі”.

Наприклад, Віталій Гур’єв працює начальником технічного відділу в КП “Міськелектротранссервіс”, а в ТОВ “Сітірейл Технолоджі” ця ж особа працює головним інженером проекту. В 2017 році Гур’єв отримав від “Сітірейл Технолоджі” 10,1 тис.грн., а в 2018 році — 96,21 тис.грн.

Ольга Колісник також працює і в КП “Міськелектротранссервіс”, і в ТОВ “Сітірейл Технолоджі”. В 2018 році, працюючи за сумісництвом, Ольга Колісник отримала від “Сітірейл Технолоджі — 13,93 тис.грн. ЇЇ чоловік, Дмитро Колісник, працює начальником цеху в КП “Міськелектротранссервіс”.

Також ТОВ “Сітірейл Технолоджі” ще уклало 13 прямих договорів з Департаментом інфраструктури Харківської міськради щодо реконструкції трамвайних колій та контактних тролейбусних мереж загальною вартістю 6,28 млн.грн. КП “Міськелектротранссервіс” підпорядковується саме цьому Департаменту міськради.

Нас часто питають, чому ми вважаємо несправедливими тарифи на проїзд в харківському комунальному електротранспорті. Кожен тиждень наводимо десятки прикладів, коли комунальні транспортні підприємства шокують своїми закупівлями. І далі будемо продовжувати це робити.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The police are investigating the theft of 10 million hryvnia on the construction of a landfill in Lubotin

Харківські правоохоронці підозрюють чиновників працівників ТОВ «СП Ековтор» у виведенні 10 млн. грн. бюджетних ...

ЗВІЛЬНЕНИЙ КЕРІВНИК ОНКОЦЕНТРУ НАМАГАЄТЬСЯ У СУДІ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ОБЛРАДИ

20 липня у 16.30 в Харківському окружному адміністративному суді відбудеться засідання щодо позову Вінника ...

Kernes’ “Tіtushki”

Бюджет Харкова щорічно роздає 50 мільйонів охоронним фірмам, наближеним до міської влади. Ця схема ...

In the Security Service of Ukraine suspect that the purchase of compressors overpaid four times

Поліція розслідує проведення капітального ремонту очисних споруд Донецької селищної ради загальною вартістю 10,3 млн. ...

In Balaklia, 300 thousand will be spent on repairing the house, which “was” repaired after the explosions in the arsenal

Управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради уклало угоду з ...

The Antimonopoly Committee suspects that two entrepreneurs agreed and sent tenders for education departments

Територіальне відділення Антимонопольного комітету підозрює ФОП Герасютенко Вячеслава Олеговича та ФОП Резнікову Світлану Юліївну ...