Вже деякий час ми із цікавістю спостерігаєм за дивними діями одного із героїв наших публікацій зі своїм позовом в Комінтернівському районному суді м. Харкова.

Мова іде про Державне підприємство «Гутянське лісове господарство» та його директора Сиса Віктора Миколайовича, які вирішили подати позов про захист честі, гідності та ділової репутації до Харківського антикорупційного центру та 24-го телеканалу.

Але після подання позову до Комінтернівського суду з ним починають відбуватися дивні речі. З’ясувавши до якого судді автоматична система розподілила їх заяву, позивачі відкликають свій позов, а судді, відповідно до закону, її повертають.

І це вже відбулось двічі поспіль, 29 березня – http://reyestr.court.gov.ua/Review/80811662
та 3 травня – http://reyestr.court.gov.ua/Review/81524857

Насправді речі не дивні, а загально відомі кожному юристу. Таким способом зазвичай користуються для того, щоб врешті-решт позовна заява потрапила до судді, у якого позивач, з тих чи інших причин, бажає розглядати свій позов. Спосіб став настільки часто використовуватись, що п.2 ч.2 ст.44 Цивільного процесуального кодексу прямо передбачає: «суд може визнати зловживанням процесуальними правами дії, що суперечать завданню цивільного судочинства, зокрема: подання декількох позовів до одного й того самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав, … метою яких є маніпуляція автоматизованим розподілом справ між суддями».

Тому ми дуже уважно продовжимо спостерігати за діями позивачів, особливо за тим, після отримання позову яким суддею, позивачі перестануть відкликати свою позовну заяву. І продовжимо вивчати нюанси української мови.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Related firms sprayed a tender for the repair of a sanatorium in the Kharkiv region

КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс» Харківської облради уклав угоду з ПОГ «Орембудсервіс» щодо проведення ...

ХАЦ провів воркшоп

Харківський антикорупційний центр при підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» 29 березня провів воркшоп «Робота з ...

The property of the Kharkiv residents returned 3 hectares of land in a forest park worth 120 million

Верховний суд 21 березня остаточно повернув харків’янам 3 гектари землі в Лісопарку, які міськрада ...

In the united territorial community in Kharkiv violate the law on procurement

На початку травня Циркунівська сільська рада року уклала угоду з ФОП Власко Максим Сергійович, ...

Kernes will spend millions on demolishing trees

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав угоду з КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» щодо обрізки ...

Psychoneurological boarding house buys the most expensive honey in Ukraine

КУ «Ржавецький психонервологічний інтернат» уклав угоду з ФОП Чучкіна Олена Володимирівна щодо придбання меду ...