В Департаменті містобудування та архітектури Харківської міськради експертиза проекту внесення змін до генплану подорожчала майже в…10 разів. Просто на наших очах відбувається відверта маніпуляція з вартістю цієї експертизи.

25 травня 2018 року Департамент уклав договір з ТОВ “Фірма Сатор” щодо внесення змін до генплану міста Харкова на 2,505 млн.грн.

В кошторисах договору була прописана експертиза щодо внесення змін до генплану. ЇЇ вартість була оцінена ТОВ “Фірма Сатор” в 54 528 гривень (фото 2).

14 грудня 2018 року між Департаментом і ТОВ “Фірма Сатор” була укладена додаткова угода до первинного договору, метою якої було зменшення вартості договору на 54528 гривень. З первинного кошторису виключили експертизу щодо внесення змін до генплану. Всі інші послуги залишились. Вартість договору відповідно стала дорівнювати 2,45 млн.грн.

Експертизу вирішили замовити окремою закупівлею (фото 3).

9 квітня 2019 року оголосили закупівлю на проведення експертизи проекту внесення змін до генплану. Очікувану вартість експертизи встановили в…500 тис.грн. Аукціон має відбутись 26 квітня.

В 10 разів більше, ніж порахувала підрядна організація в травні 2018 року.

Так це експертиза до внесення саме тих змін до генплану. Бо жодних інших за останні роки Департамент містобудування та архітектури міськради на сайті “ProZorro” не замовляв.

Жодної інформації про те, де можна подивитись на зміни до генплану, міськрада не опублікувала.

Також, згідно законодавства, мають бути проведені громадські слухання щодо внесення змін до генплану міста. Пункт 2 статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” забороняє затверджувати без проведення громадського обговорення проекти генплану, зонінгу, детальних планів територій.

Також стало відомо, що експертиза щодо внесення змін в генплан міста проводиться вже після громадських слухань і після розгляду проекту змін архітектурно-містобудівною радою.

Директором Департаменту містобудування та архітектури Харківської міськради є Тетяна Поліванова.

Тетяна Поліванова є подругою Сергія Чечельницького, колишнього архітектора міста, якого обвинувачують в суді в участі в “кооперативній схемі” роздачі землі у Харкові.

Тетяна Поліванова раніше була директором ТОВ «Ароф». ТОВ «Ароф» є головним проектантом для Харківської міськради, отримавши за останні кілька років підрядів на десятки мільйонів гривень.

До березня 2009 року Сергій Чечельницький сам був співвласником ТОВ «Ароф». Зараз єдиним власником фірми є Майя Поліванова, донька Тетяни Поліванової.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

Trust business: reconstructing 500 meters of Moscow avenue will be three years

Харків’яни, не обурюйтесь! Ми розуміємо, що у вас вже більше року немає можливості нормально ...

In the park Gorky will spend a million hryvnia on new valuable lawns

КП «Центральний парк культури та відпочинку імені Максима Горького» уклало угоду з ТОВ «Оіл ...

Kernes will spend millions on demolishing trees

Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав угоду з КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» щодо обрізки ...

9 million for the project of reconstruction of Sharivka will receive an entrepreneur who has received suspicion on a corruption article

Департамент капітального будівництва Харківської ОДА 23 липня за результатами тендеру замовив ФОП Кондакова Тетяна ...

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАЛИШИВ ЖИТЛОБУД-1 15,5 ГЕКТАРІВ ПО МОСКОВСЬКОМУ ПРОСПЕКТУ, ЯКІ ХАЦ НАМАГАВСЯ ПОВЕРНУТИ У ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА

Вищий господарський суд України сьогодні спочатку залишив без змін рішення Господарського суду Харківської області ...

Kharkiv agenda

25 березня представники громадських організацій, політичних партій та активна громадськість Харкова зібралися у прес-центрі ...