В Департаменті містобудування та архітектури Харківської міськради експертиза проекту внесення змін до генплану подорожчала майже в…10 разів. Просто на наших очах відбувається відверта маніпуляція з вартістю цієї експертизи.

25 травня 2018 року Департамент уклав договір з ТОВ “Фірма Сатор” щодо внесення змін до генплану міста Харкова на 2,505 млн.грн.

В кошторисах договору була прописана експертиза щодо внесення змін до генплану. ЇЇ вартість була оцінена ТОВ “Фірма Сатор” в 54 528 гривень (фото 2).

14 грудня 2018 року між Департаментом і ТОВ “Фірма Сатор” була укладена додаткова угода до первинного договору, метою якої було зменшення вартості договору на 54528 гривень. З первинного кошторису виключили експертизу щодо внесення змін до генплану. Всі інші послуги залишились. Вартість договору відповідно стала дорівнювати 2,45 млн.грн.

Експертизу вирішили замовити окремою закупівлею (фото 3).

9 квітня 2019 року оголосили закупівлю на проведення експертизи проекту внесення змін до генплану. Очікувану вартість експертизи встановили в…500 тис.грн. Аукціон має відбутись 26 квітня.

В 10 разів більше, ніж порахувала підрядна організація в травні 2018 року.

Так це експертиза до внесення саме тих змін до генплану. Бо жодних інших за останні роки Департамент містобудування та архітектури міськради на сайті “ProZorro” не замовляв.

Жодної інформації про те, де можна подивитись на зміни до генплану, міськрада не опублікувала.

Також, згідно законодавства, мають бути проведені громадські слухання щодо внесення змін до генплану міста. Пункт 2 статті 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” забороняє затверджувати без проведення громадського обговорення проекти генплану, зонінгу, детальних планів територій.

Також стало відомо, що експертиза щодо внесення змін в генплан міста проводиться вже після громадських слухань і після розгляду проекту змін архітектурно-містобудівною радою.

Директором Департаменту містобудування та архітектури Харківської міськради є Тетяна Поліванова.

Тетяна Поліванова є подругою Сергія Чечельницького, колишнього архітектора міста, якого обвинувачують в суді в участі в “кооперативній схемі” роздачі землі у Харкові.

Тетяна Поліванова раніше була директором ТОВ «Ароф». ТОВ «Ароф» є головним проектантом для Харківської міськради, отримавши за останні кілька років підрядів на десятки мільйонів гривень.

До березня 2009 року Сергій Чечельницький сам був співвласником ТОВ «Ароф». Зараз єдиним власником фірми є Майя Поліванова, донька Тетяни Поліванової.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

«ХАРКІВСЬКИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ СЕРГІЯ ЧЕРНОВА

Після звільнення Юрія Вінника з посади директора онкоцентру та ліквідації Харківського обласного клінічного онкоцентру, ...

The Security Service of Ukraine took up the purchase of the Kharkiv zoo of grapes for 270 hryvnias, tangerines for 95

Управління Служби безпеки України в Харківській області розслідує закупівлю харківським зоопарком фруктів та горіхів ...

Ex-head Eshar suspected of corruption

Колишній селищний голова Есхару Анатолій Легкошерст отримав підозру у службовій недбалості. Про це стало ...

Незаконність кооперативної схеми та апеляції ХАЦ

Вчора, почавши гучні обшуки у Харківській міськраді та в приміщеннях, які належать Геннадію Кернесу ...

Харківські громадські діячі поділилися з одеськими досвідом боротьби з корупцією

5 сентября в Одессе представители ОО «Харьковский Антикоррупционный центр» встретились с одесскими общественниками из ...

НАБУ НАРЕШТІ РОЗПОЧАЛО РЕАЛЬНІ ДІЇ ЗА КЕЙСОМ ХАРКІВСЬКОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Наполегливість та впертість Харківського антикорупційного центру нарешті дали свої результати і НАБУ розпочало копати ...