– Хто молодці?
– #хацики молодці.
– Чому?
– Бо в Змієві дитяча спортшкола купила 20 футбольних м’ячів замість 10, за рахунок зниження ціни більш ніж в 2 рази. Ще і 2820 гривень залишилось.

В лютому 2019 року відділ освіти Зміївської райдержадміністрації уклав прямий договір, без проведення торгів, з Максимом Валентьєвим на поставку спортивного інвентаря з 11 позицій загальною вартістю 62 820 грн. Одразу на себе увагу звернула позиція — 10 футбольних м’ячів по 2500 грн. без ПДВ.

ХАЦ одразу, в день договору, написав про те, що у Змієві збираються купити м’ячі, які в 3-4 рази дорожчі м’ячів з фірмового магазину донецького Шахтаря та дорожче м’ячів Adidas з київського фіналу Ліги чемпіонів.

Це викликало потужний резонанс в соц.мережах.

Відділ освіти Зміївської райдержадміністрації уклав з Максимом Валентьєвим на наступний день додаткову угоду, знизивши суму договору на 14 тис.грн., до 48 820 грн.

Але це не збило резонансу і договір розірвали, у зв’язку з завищеними цінами.

Після цього оголосили ще одну закупівлю на ту ж саму суму, на цей раз за допороговою закупівлею, з аукціоном.

Але всі 3 пропозиції були відхилені і торги були відповідно теж відмінені.

На торги приходив ФОП Герасимов Ігор Михайлович, який пропонував поставити футбольні м’ячі (Adidas FIFA pro оригінал) по 1470 грн. за шт., гімнастичний килим по 205 грн. за шт., футзальні м’ячі (adidas оригінал) по 860 грн., спортивні футболки по 250 грн., таймер для боксу по 2900 грн., боксерські капи по 88 грн., снарядні перчатки по 320 грн., координаційні дробини по 255 грн., боксерські бінти по 130 грн., легкоатлетичні бар’єри по 765 грн., легкоатлетичний диск по 755 грн. Всі ціни без ПДВ.

І після двох невдалих спроб купити спортивний інвентар, у відділі освіти Зміївської райдержадміністрації, вирішили розбити закупівлю на 4 частини, щоб навіть не завантажувати закупівлю і відповідно ціни за якими придбають спортивний інвентар. Всі договори вартістю менше 50 тис.грн. і відповідно не мають обов’язково бути завантажені в “ProZorro”. Але через інформаційний запит небайдужих людей (окрема дяка!) ми отримали всі 4 договори на поставку спортивного інвентаря в спортшколу Зміївського району.

Звісно, що всі 4 договори відділ освіти уклав 14 березня з…тим же Максимом Валентьєвим. А хто мав якісь сумніви?

Всі ціни залишились з першої закупівлі такі ж самі, окрім футбольних м’ячів. Їх тепер купують не 10, а 20. І не по 2500 грн. без ПДВ, а по 1109 грн. без ПДВ за шт. #перемога

Гімнастичний килим купили по 300 грн. за шт., футзальні м’ячі по 520 грн., спортивні футболки по 250 грн., таймер для боксу по 3500 грн., боксерські капи по 200 грн., снарядні перчатки по 450 грн., координаційні дробини по 620 грн., боксерські бінти по 170 грн., легкоатлетичні бар’єри по 1250 грн., легкоатлетичний диск по 1500 грн. Всі ціни без ПДВ.

Загальна вартість 4 договорів склала 60 тис.грн. 2820 грн вдалось зекономити якраз на футбольних м’ячах, яких ще і купили в два рази більше. Всі проплати відбулись 20 березня.

Цікавим є те, що відділ освіти Зміївської райдержадміністрації закупив спортивний інвентар з третьої спроби, а новий Renault Duster 2019 року за 449 тис.грн. одразу, з першої спроби. Договір на придбання автівки підписали 25 березня, а 28 березня вже і повністю оплатили.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ХАЦ не зміг повернути 30 га землі територіальній громаді. Рішення суду

13 грудня 2016 року Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу Харківської міськради та ...

The “fairytale house” in Gorky Park was rewritten to new people from the Kernes neighborhood

З липня 2019 року будівля «Казкового будиночку» у Центральному парку культури та відпочинку імені ...

Court upholds expert examination on “INDIGO-GROUP” case

СУД ЗАТВЕРДИВ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗ ПО СПРАВІ «ІНДІГО-ГРУП» Суд затвердив проведення кількох економічних експертиз щодо ...

ЗВІЛЬНЕНИЙ КЕРІВНИК ОНКОЦЕНТРУ НАМАГАЄТЬСЯ У СУДІ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ОБЛРАДИ

20 липня у 16.30 в Харківському окружному адміністративному суді відбудеться засідання щодо позову Вінника ...

In Kernes, the cost of the examination of changes to the general plan has been overestimated by almost 10 times

В Департаменті містобудування та архітектури Харківської міськради експертиза проекту внесення змін до генплану подорожчала ...

In Kolomak without a tender handed over a quarter of a million to the native company of a person, who are judged for theft of budget funds

Коломацька селищна рада уклала угоду з ТОВ «Інжинірингова компанія ТВК» щодо виконання проектних робіт ...